změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Ivan Mitruk
22. 1. 2017 00:59nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý deň,
Chcel som sa opýtať, či doručenie e-mailu o prepáčení prijímacej skúšky, znamená aj prijatie na odbor, na ktorý som sa hlásil. Ak nie, tak na základe čoho sa bude rozhodovať o mojom prijatí?
Za odpoveď vopred ďakujem.
23. 1. 2017 07:33nové

Dobrý den,

přijímací zkouška Vám byla prominuta, můžete tedy počítat s přijetím.
Martina Lušňáková
4. 2. 2017 23:11nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá u oboru Lékařská genetika a molekulární diagnostika požádat o prominutí přijímací zkoušky?
Velice děkuji
ML
6. 2. 2017 13:07nové

Dobrý den,

ano, obor spadá pod program Biologie. Detaily podmínek viz http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Prominuti-prijimacich-zkousek
Andrea Benčeková
21. 2. 2017 23:45nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý večer!
Vo svojej prihláške som na odbor Všeobecné lekárstvo som zaškrtla možnosť o prepáčenie prijímacej skúšky. Neviem však, či v mojom prípade môžem z touto možnosťou počítať, prípadne ako a kedy sa dozviem o Vašom rozhodnutí?
22. 2. 2017 08:37nové

Dobrý deň prajem,

mrzí ma to, ale vaša žiadosť bude zamietnutá.
Bod 3 podmienok, viď http://www.med.muni.cz/index.php?id=1355

Musíte maturovať na SŠ v ČR, čo nespĺňate.
Adéla Košáková
6. 3. 2017 11:45nové
změna preference přijímacího řízení
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda jde změnit preferenční místo u přijímacího řízení?
Děkuji
6. 3. 2017 15:04nové

Dobrý den,

prosím, napište nám na prihlaska@muni.cz
Karolína Bugajová
6. 3. 2017 22:05nové
Místo psaní TSP a oborových předmětů
Dobrý den,
u přihlášky mohu uvést svůj preferovaný termín a místo konání TSP. Započítavá se do toho i psaní oborových předmětů na příslušnou fakultu? V realitě to myslím tak, aby se mi nestalo, že TSP budu psát v Ostravě a oborové předměty najednou v Brně.
Děkuji za odpověď.
7. 3. 2017 06:02nové

Dobrý den,

oborové testy se konají výhradně v Brne.
V případě, kdy má student jak OT tak TSP, bude pozván v ten samý termín do Brna a napíše si tam oba testy.
Preference v tomto případě nemá smysl.
Tereza Pleskačová
12. 3. 2017 15:45nové
Terminy

Dobrý den,

Ráda bych zeptala, kolik lidí berete na první termín zkoušek. Napsala jsem si ho do preference, ale obávám se že mi to nevýjde, což bych byla velmi nerada, ráda bych dělala přijímačky v sobotu.

Děkuji TP
13. 3. 2017 21:40nové

Dobrý den,

preferencím se snažíme vyhovět, do kapacitních možností univerzity.
Přesný termín - datum, čas a míto, budete znát cca měsíc předem, kdy se objeví v e-přihlášce.
Michaela Baraničová
28. 3. 2017 14:35nové
testy
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako je to s testami. V oboch mojich prihláškach je napísané, že majú predpísanú skúšku: FF:Oborový test. Tým pádom nie je potrebný aj TSP ? Za odpoveď vopred ďakujem.
6. 4. 2017 10:16nové

Dobrý deň,

TSP absolvujete vždy a okrem neho majú niektoré odbory predpísaný i odborný test.
Tereza Pleskačová
4. 4. 2017 20:01nové
Doba před zkouškou

Dobrý den,

Rada bych se zeptala jak dlouho bude trvat provádění pokynů ke zkoušce, když celý test trvá 100 minut. Děkuji

TP
5. 4. 2017 15:31nové

Dobrý den,

celé testování, včetně pokynů, bude trvat cca 120 minut od začátku uvedného v pozvánce.
Plus počítejte 15-30 minut na prezenci před začátkem testování.
Tereza Pleskačová
5. 4. 2017 06:45nové
Název Adresy

Dobrý den,

ráda bych se zeptala TSP mám dělat na budově učebna U37, Filozofická fakulta MU, Údolní 53, Brno, ale když adresu zadám do mapy najde mi pouze Masarykova univerzita Filozofická fakulta Arna Nováka 1. Tak se chci zeptat zda je to stejná budova a jenom jiné označení budova a nebo zda je to uplně jiná budova. Děkuji
5. 4. 2017 15:29nové

Dobrý den,

FF sídlí také na Údolní 53 (je to areál VUT), ale FF tam má své prostory.
Adresa je správná.
Klára Nováková
12. 4. 2017 18:13nové
Prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o ujasnění. V národních srovnávacích zkouškách SCIO jsem dosáhla percentilů požadovaných fakultou, na kterou se hlásím. Certifikát o dosažení v nejbližší době doložím.
Znamená to tedy, že mohu počítat s přijetím?

Předem děkuji za odpověď.
15. 4. 2017 19:26nové

Dobrý den,

pokud jste opravdu dosáhla požadovanou hodnotu ve všech subtestech a do 28. 4. doložíte fakultě žádost a originál certifikátu, můžu blahopřát k přijetí :)
Klára Nováková
16. 4. 2017 10:44nové
Mockrát děkuji.
Michaela Dufková
22. 4. 2017 18:37nové
Výsledky talentových zkoušek

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda jsou výsledky z talentových zkoušek z Výtvarné výchovy, které jsou viditelné v e-přihlášce, konečným percentilem, nebo získanými body ze zkoušky? Pokud jsou to pouze body, znamená to tedy, že percentil (porovnání s jinými uchazeči) bude teprve importován do přihlášky?

Předem děkuji za odpověď.
26. 4. 2017 19:51nové

Dobrý den,

uvedená hodnota je počet bodů, na percentil bude teprve převedena.
Michaela Dufková
8. 5. 2017 13:14nové

Dobrý den,

od mého dotazu již uplynuly více než 2 týdny a percentil v e-přihlášce stále není. Ráda bych se zeptala, jestli bude doplněn až 15. května společně s výsledky z TSP? Minulý rok touhle dobou už byly výsledky z VV dostupné, tak bych se jen chtěla ujistit, že nehledám špatně. :)

Děkuji za Váš čas a odpověď.
8. 5. 2017 14:26nové
Tak hlavne minuly rok byly tsp o tyden driv:-))
Takze bych taky rekla, ze do tydne tam percentil bude.
Michaela Dufková
8. 5. 2017 17:46nové
Měla jsem na mysli výsledky z talentových zkoušek, které byly tuším ve stejný termín a venku byly ještě před TSP, ale možná se pletu, děkuji za odpověď. :)
Petra Chaloupková
4. 5. 2017 12:31nové
Změna způsobu konání přijímací zkoušky

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je možné změnit způsob konání přijímací zkoušky z TSP na OSP (které jsem v uznávaném termínu vykonala), přestože jsem již dostala pozvánku k účasti na TSP.

Děkuji
4. 5. 2017 17:42nové

Dobrý den,

změna typu testu byla možná pouze do 28. 2. 2017.
Markéta Krásová
7. 5. 2017 11:41nové
Přijímací řízení

Dobrý den,

informace o přijímacím řízení budou zasílány poštou nebo emailem? A v jakém časovém rozmezí budou tyto informace posílány? Děkuji za odpověď
8. 5. 2017 10:54nové

Dobrý den,

u nMgr. si přijímací řízení organizuje přímo příslušná fakulta (u Bc. je to centrálně Rektorát MU).
Prosím, kontaktujte proto Odbor pro přijímací řízení FF MU na prijimaci.rizeni@phil.muni.cz
Eliška Nováková
7. 5. 2017 17:59nové
Kod přihlášky
Dobrý den, u čísla přihlášky v testu mám jiné čislo než podle vzoru(vzhledově). Je to velký problém? Děkuji
8. 5. 2017 10:50nové

Dobrý den,

pokud je to zapsáno čitelně a jasně se dá rozpoznat, o jakou číslici jde, nevadí, že neodpovídá zcela vzoru.
Anežka Mezerová
8. 5. 2017 19:40nové
TSP sobota - hluk z Majálesu
Dobrý den,
v sobotu odpoledne jsem psala tsp na ekonomicko-správní fakultě a v místnosti, kde jsem tsp psala, byl bohužel celkem dost slyšet hluk z právě probíhajícího Majálesu. Poměrně nepříjemná byla i hlučná vypínající a zapínající se klimatizace. Věřím, že to můj výsledek nijak neovlivnilo a budoucí vysokoškolák musí být schopen pracovat i v ztížených podmínkách, ale byl to pro mě docela rušivý element. Myslím, že pro příští rok by bylo skvělé, kdyby se testy na této fakultě (popřípadě místnosti, nevím, jestli to bylo slyšet i v jiných místnostech) v době Majálesu nepsaly. Děkuji :-)
Petra Škrobálková
16. 5. 2017 14:23nové
S tím souhlasím. Dvakrát příjemné to nebylo a dost mě to udivilo.
Marek Veselý
změněno 17. 5. 2017 09:23 nové
JJ