Thread: TSP obecně/
Jan Hradecký
26/2/2017 13:01new
Statistické údaje pro TSP z minulých let
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je dostupná statistika výsledků TSP z minulých let pro ESF, obor Podniková ekonomika a management. Jde mi o statistiku, která obsahuje, kolik bodů dosáhli uchazeči s určitým percentilem. Našel jsem jen souhrnnou pro všechny fakulty, ale ta pro mě může být dost zavádějící vzhledem k tomu, že se nakonec budu porovnávat jen s uchazeči o můj obor. Děkuji za odpověď.
26/2/2017 15:42new

Dobrý den,

percentil z TSP se počítá vzhledem k variantě.
Ne s ohledem na obor na přihlášce a pod.

Takže ta souhrnná statistika je správná - máte tam jednak celkovou, za celý ročník 2016, ale i s rozdělením na jednotlivé varianty ročníku 2016.
Jan Hradecký
27/2/2017 12:31new
Znamená to tedy, že pokud teď při porovnání mých výsledků se statistikou z minulého roku dosahuji percentilu většího než 90 a při přijímačkách takový výkon zopakuji, je velmi pravděpodobné, že se dostanu? Nebo je možné, se i s takovým percentilem nedostat?
last modified 27/2/2017 15:25 new

Toto je velmi... náročné predikovat :)

Obecně si dovolím říct, že pokud dosáhnete v letošních TSP výsledek nad 90, pro obě vaše přihlášky byste měl být přijatý, bez problémů (viz statistika percentilů posledních přijatých za posledních pár let - ta to názorně dokazuje).
Jan Hradecký
27/2/2017 15:11new
Děkuji za odpověď :)