8. 11. 2010 15:53nové
Dotazy specifické pro lékařskou fakultu.
Veronika Štěrbová
3. 2. 2018 17:11nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
v podmínkách pro přijetí bez přijímací zkoušky je napsáno, že se žádost dokládá ověřenými kopiemi vysvědčení za druhé pololetí, za poslední ročník potom za první pololetí. Chtěla jsem se zeptat, zda se aritmetický průměr prvních tří let počítá pouze ze známek za druhé pololetí nebo ze všech známek zahrnujících i pololetí první?
Děkuji za odpověď.
4. 2. 2018 18:31nové

Dobrý den,

průměr známek z 1. - 3. ročníku se vypočítává pouze ze závěrečných vysvědčení, ze 4. ročníku pak z vysvědčení pololetního. Viz http://www.med.muni.cz/index.php?id=1355.
Veronika Štěrbová
5. 2. 2018 09:45nové
Znamená to tedy, že kdyby někdo měl například v prvním pololetí tři dvojky a ve druhém žádnou, má stále konečný průměr 1.00?
5. 2. 2018 14:51nové
Ano, je to tak, jak říkáte. Je to napsané i v bodě 4. na odkazu na web LF, který jsem Vám psala v minulém příšpěvku. "Výsledný průměr všech známek uvedených *na závěrečných vysvědčeních* za poslední tři roky studia a *pololetním vysvědčení* za čtvrtý rok studia musí být pro obor nižší nebo roven 1,100."
Kateřina Zezulová
8. 2. 2018 10:30nové
Přijímací zkoušky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud se hlásím do více bakalářských oborů, jak je to se zkouškou, která je vypsaná jen na 1 den?

Děkuji předem.

KZ
8. 2. 2018 20:02nové

Dobrý den,

každý druh přijímací zkoušky nebo testu na MU vykonáte právě a pouze jednou, výsledek se Vám pak započte do všech příslušných přihlášek.
Lenka Smílková
změněno 12. 2. 2018 18:52 nové
Termín, kdy se dozvím výsledek přijímacího řízení
Dobrý den, podávám si žádost na prominutí přijímacího řízení. Mohu se zeptat,kdy asi obdržím vyrozumění o přijetí?
Moc děkuji za Vaši odpověď.
16. 2. 2018 12:53nové

Dobrý den,

informace o prominutí přijímací zkoušky bude ve Vaší e-přihlášce uveřejněna nejpozději do termínu konání přijímacích zkoušek. Fakulta bohužel neudává specifické datum či období, ve kterém tyto záležitosti řeší.
Daniela Švrčková
23. 2. 2018 16:24nové
informace v E-přihlášce

Dobrý den,

prosím jak ve své E-přihlášce zjistím, že Vám přišla má žádost o prominutí přijímacího řízení a je podaná správně?
25. 2. 2018 22:06nové

Dobrý den,

pokud ve Vaší e-přihlášce nikde tuto informaci nevidíte, můžete se zeptat přímo na studijním oddělení Vaší fakulty (studijni@med.muni.cz).
Denisa Rozkydalová
24. 2. 2018 21:19nové
Studium 2 oborů
Dobry den,
chtěla bych se zeptat, jak to funguje při studiu dvou oborů s kredity.
Děkuji.
25. 2. 2018 18:33nové

Dobrý den,

při dvouoborovém bakalářském studiu musíte získat stejné množství kreditů, jako u studia jednooborového (celkem 180). Studijní zátěž obou oborů v průběhu studia je rovnocenná, za každý obor tedy musíte získat přibližně polovinu kreditů. Viz https://www.muni.cz/uchazeci/pojmy.
Tomáš Bouchner
změněno 30. 5. 2018 17:01 nové
Kalkulačka k přijímacímu řízení na obor: Všeobecné lékařství
Dobrý den, je prosím Vás povolena kalkulačka Casio fx-350 CE X?
Je povolena k maturitám, ale zajímá mě jestli je povolena i k přijímačkám, děkuji.
2. 6. 2018 16:45nové

Dobrý den,

kalkulačky jsou u přijímacího řízení na Lékařskou fakultu povoleny. Podrobnosti najdete v písemné pozvánce k přijímacím testům, řiďte se prosím těmito pokyny. V případě nejasností se můžete obrátit na studijní oddělení LF (studijni@med.muni.cz).
Nikola Slavíčková
změněno 26. 6. 2018 07:49 nové
Výsledek přijímací zkoušky
Dobrý den,
prosím hlásila jsem se na obor Radiologický asistent, mám o jeden bod méně než poslední přijatý uchazeč. Chtěla jsem se zepat, jestli je pravděpodobné, že se pořadí posune. Děkuji moc Slavíčková Nikola
26. 6. 2018 12:55nové

Dobrý den,

pokud by se na Váš studijní obor nezapsalo dostatečné množství uchazečů, fakulta se může rozhodnout obnovit přijímací řízení a přijmout další uchazeče v pořadí. K tomuto "dobírání" studentů na místa přijatých uchazečů, kteří se ke studiu nezapsali, ovšem dochází jen zcela vyjímečně. Fakulty každoročně počítají s určitým procentem přijatých uchazečů, kteří se ke studiu nezapíšou, a proto rovnou přijímají uchazečů o toto procento více. K dobírání tedy dochází jen velmi zřídka a rozhodně není dobré se na to spoléhat.
Karin Belovičová
26. 6. 2018 10:13nové
Fotka do indexu
Dobrý deň.
Rada by som sa opýtala na rozmer fotografie do indexu, ktorú si mám doniesť na zápis.
Vopred ďakujem za odpoveď
9. 7. 2018 02:10nové

Předpokládám, že index vypadá stejně pro všechny studenty, takže doporučuji řídit se pokyny pro studenty přijaté bez přijímací zkoušky: http://www.med.muni.cz/dokumenty/pdf/informace_o_zapisu_v_cervnu_2018_bpz.pdf .

Vyfotografování na místě sice také probíhá, ale to se týká informačního systému, potažmo karty ISIC, ne indexu (který má jen LF, ostatní fakulty ne).
13. 7. 2018 21:50nové

Dobrý den,

velikost fotografie se má pohybovat mezi 30-35mm x 40-45 mm (viz http://www.med.muni.cz/dokumenty/pdf/informace_o_zapisu_v_cervnu_2018_bpz.pdf).
Anna Votavová
1. 7. 2018 21:19nové
Zadání testů a počet přijatých (fyzioterapie)
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné získat zádání přijímacích testů (fyzioterapie)? Ráda bych si podala odvolání, ale nepamatuji si přesné zadání
otázky...
A také bych se ráda zeptala, kolik studentů bylo letos přijato na tento obor?
Děkuji za odpověď
5. 7. 2018 11:25nové

Dobrý den,

letošní počet přijatých uchazečů na jednotlivé bakalářské obory na LF najdete v dokumentu "Bakalářské studijní programy (.pdf)" na http://www.med.muni.cz/index.php?id=28. Na obor Fyzioterapie bylo přijato celkem 48 uchazečů.

Ohledně nahlédnutí do zadání Vašeho přijímacího testu se prosím obraťte na studijní oddělení LF (studijni@med.muni.cz).
Miroslav Beláčik
9. 7. 2018 20:44nové
Index
Dobrý deň. Dňa 9.7.2018 som sa zúčastnil zápisu do magisterského odboru - Všeobecné lekárstvo. Akokoľvek zvláštne to znie, nepamätám sa či sa indexy razítkovali a úradne podpisovali. Ak áno, bude ešte možné vybaviť pečiatku a podpis od študijného oddelenia ? Za odpoveď vopred ďakujem.
13. 7. 2018 21:53nové

Dobrý den,

informujte se prosím přímo na studijním oddělení LF (studijni@med.muni.cz).