8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Alice Kučerová
15/12/2017 17:22new
Ukázkový přijímací test

Dobrý den,

je někde možné najít ukázkový oborový test k oboru Francouzský jazyk a literatura?
Předem děkuji,

Alice Kučerová
Tereza Gömöryová
24/2/2018 20:55new
TSP a oborový test

Dobrý deň,

rada by som sa spýtala, či sa píšu TSP a oborový test (na odbor Anglický jazyk) v ten istý deň, a či je možné oborový test písať aj na Slovensku (konkrétne v Banskej Bystrici).

Vopred ďakujem za odpoveď!
Tereza Gomoryová
25/2/2018 18:38new

Dobrý den,

oborové testy se píšou výhradně v Brně. Oborové testy na FF se ale konají v jiném termínu než TSP, takže TSP můžete vykonat i na Slovensku. Pouze pokud se hlásíte i na některý obor, u kterého se oborové testy píšou ve stejném termínu jako TSP, budete na TSP pozvána do Brna, abyste všechny testy mohla vykonat v jeden den.

Termíny konání přijímacích zkoušek pro všechny fakulty najdete přehledně vypsané na https://www.muni.cz/uchazeci/bakalarske-a-magisterske-studium/terminy-prihlasek-prijimacek-zapisu.
Matěj Pojezdný
26/2/2018 19:45new
Dvouobor přijetí

Dobrý den,
podal jsem si jednu přihlášku jako dvouobor. Když se dostanu jenom na jeden z nich, tak mi povolí studovat jenom ten, na který jsem se dostal? Nebo mi řeknou, že když jsem podal jednu přihlášku jako dvouobor, tak jsem se měl dostat na oba.

Děkuji za odpověď
27/2/2018 16:07new

Dobrý den,

pokud jsou oba obory vyučované na Pedagogické fakultě, pak při neúspěchu u přijímací zkoušky na jeden obor nemůžete být přijat ani na druhý obor jednooborově. Musel byste si podat přihlášku zvlášť do daného jednooborového studia.

Toto se týká Vaší přihlášky do dvouoborového studia na PdF. Příště prosím dotazy ke studiu na PdF směřujte do diskusního vlákna pro PdF, nikoliv sem (toto je vlákno pro Filozofickou fakultu).
Katarína Bulinská
4/4/2018 10:51new
Oborový test

Dobrý deň,
hlásim sa na anglický jazyk na filozofickú fakultu a mala by som robiť aj oborový test, zatiaľ mi ale prišla len pozvánka na TSP. Neviete prosím či ešte má prísť alebo sa vyskytla nejaká chyba ?

ďakujem za odpoveď !
5/4/2018 09:42new

Dobrý den,

oborové testy se na Filozoficé fakultě konají až v termínu 7. - 8. června 2018 (viz https://www.muni.cz/uchazeci/bakalarske-a-magisterske-studium/terminy-prihlasek-prijimacek-zapisu). Pozvánky k oborovým testům budou v e-přihlášce uveřejněny přibližně měsíc před jejich konáním.
Aneta Nagyová
30/5/2018 11:01new
Dobrý deň,
na email mi prišla správa, že mi pozvánka má dôjsť aj doporučenou poštou, ale nič mi zatiaľ neprišlo, neviete náhodou, kde je problém?
Ďakujem.
2/6/2018 16:46new

Dobrý den,

pokud jste měla písemné rozhodnutí již obdržet a neobdržela, obraťte se prosím na oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz).
last modified 25/4/2018 22:02 new
Zpráva o výsledku přijímacího řízení roku 2018

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na soubor o přijetí do bakalářského programu 2018. Pod ,,výsledky přijímacího řízení do bakalářského studia 2018/2019" je ke stažení soubor,,výsledky přijímací řízení bc. 2017". Nedošlo ke špatnému vložení souboru? Velmi děkuji za odpověď.
26/4/2018 14:44new

Dobrý den,

o jakém souboru prosím mluvíte? Mohla byste prosím uvést odkaz na informace, o kterých mluvíte? Děkuji.
Lucie Šaradínová
30/4/2018 15:54new
Psychologie 2. kolo

Dobrý den,
Zajímalo by mě, kdy zasedá komise FF, tudíž kdy budou zveřejněny výsledky přijimacího řízení a pozvánky do 2. kola? Případně dá se podat odvolání pro 1. kolo, či ne?

Děkuji
last modified 1/5/2018 01:15 new

Dobrý den,

vyjádření o nepřijetí či o postupu k ústní zkoušce z oboru Psychologie proběhne v týdnu od 14. do 21.5.2018 (viz Harmononogram na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece).

V případě nepřijetí můžete odvolání podat (viz https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijetineprijeti-ke-studiu). Odvolání lze vyhovět pouze z důvodů uvedených na odkazu výše.
Veronika Gráciková
last modified 30/4/2018 21:13 new
Ukážkový oborový test

Dobrý večer,
chcela by som sa opýtať či sú k dispozícií oborové testy z nórskeho jazyka a literatúry z minulých rokov. Ak áno, kde by som ich mohla nájsť?

Ďakujem.
Gráciková
1/5/2018 12:59new

Dobrý den,

ukázky oborových testů na FF jsou uveřejňovány na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece. Ukázka OT z Norštiny se tam bohužel nenachází, zkuste se tedy obrátit na Oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz).
Veronika Gráciková
2/5/2018 14:57new
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Tereza Szturcková
9/5/2018 15:04new
Rozhodnutí o přijetí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdy bude známo rozhodnutí o přijetí/nepřijetí na obor španělský jazyk v kombinaci s veřejnou ekonomikou.
Vím, že v přihlášce je uveden konec června. Ale 22. mám zápis na jinou školu, pokud bych se nedostala.
Je nějaká šance, že výsledky budou dřív?
10/5/2018 17:41new

Dobrý den,

termín zasedání přijímací komise pro bakalářské obory na FF s oborovým testem proběhne v termínu 18.6.2018 (viz "Harmonogram přijímacího řízení pro bakalářské studium (2018/2019)" na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece). Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí bude uveřejněno až po zasedání přijímací komise, a to v týdnu od 18.6.2018.
Klára Věntusová
9/6/2018 14:19new
Ahoj, mám podobný problém. Hlásím se na kombinaci Mezinárodní vztahy a Anglický jazyk a literatura, což je moje priorita č.1, ale 22.6. mám zápis na VŠE v Praze, kam bych v případě přijetí na MU vůbec nešla. Tak jen doufám, že v e-přihlášce ty výsledky budou třeba do 21.6.
Sára Michalčáková
14/5/2018 17:39new
Rozhodnutí o přijetí

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda-li když se hlásím na obor, kde není oborový test, ale jen tsp, výsledky o přijetí budou až v průběhu června, po oborových testech,nebo je tu šance na dřívější termín?

Děkuji za odpověď
Kateřina Klecanová
15/5/2018 12:22new
Zdravím, podle harmonogramu na stránkách fakulty ( https://www.phil.muni.cz/do/phil/Pracoviste/prijimaci/materialy_uchazeci/zavazne_informace/bc_studium/harmonogram_prij_bc_18_19.pdf ) by měly být výsledky známy v tomto týdnu. :)
17/5/2018 19:41new

Dobrý den,

rozhodnutí o přijetí již bylo ve Vašich e-přihláškách uveřejněno.
Hilda Raczková
16/5/2018 19:48new
Psychológia - ústny pohovor
Dobrý deň, chcem Vás požiadať o informácie ku priebehu ústneho pohovoru na odbor
Psychológia. Zaujíma ma ako bude pohovor prebiehať, z čoho bude pozostávať a ako
sa naň pripraviť ( či existuje odporúčaná literatúra, okruh tém, prípadne otázok
na ktoré sa odporúča pri učení zamerať ).
Ďakujem.
17/5/2018 19:46new

Dobrý den,

ústní pohovor z psychologie má komisionální povahu. Komise sestává ze tří členů. Součástí ústní zkoušky je rozprava nad zvoleným psychologickým tématem, která je zaměřena na posouzení schopnosti uchazeče kriticky uvažovat v daném kontextu (viz https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/20866-psychologie#prijimaci-rizeni).

Pro podrobnější informace se můžete zkusit obrátit přímo na Psychologický ústav na FF (psych@phil.muni.cz).
Jiřina Nechvátalová
22/5/2018 16:19new
Přijetí na dvouobor
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je možné zkombinovat si dva obory v rámci FF (Estetika + Český jazyk a literatura), pokud jsem se dostala pouze na jeden z nich a na druhý až na odvolání. Jak mám případně postupovat? Mám si nejprve podat zápisový lístek na jeden z nich, lze to poté ještě spojit?
Děkuji
22/5/2018 20:42new

Dobrý den,

obraťte se prosím na Oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz) a případně se s nimi domluvte na individuálním postupu.
Lenka Martinková
29/5/2018 19:13new
Ukázkový test
Dobrý den, chci se zeptat zda je někde k dispozici ukázkový test k navazujícímu magisterskému oboru Překladatelství anglického jazyka nebo MUNI ukázkové testy neposkytuje.
2/6/2018 16:48new

Dobrý den,

ukázkové testy pro navazující magisterské obory Filozofická fakulta bohužel neuveřejňuje.
Karolína Sedláková
4/6/2018 09:34new
zápis
dobry den, pisala som uz 2x email ohladom toho, ze sa nemozem dostavit na zapis na filozoficku fakultu. Nedostala som odpoved. Co sa bude diat dalej? Dakujem
6/6/2018 11:22new

Dobrý den,

na jakou adresu jste prosím Váš e-mail odesílala? Ohledně náhradního termínu zápisu můžete kontaktovat studijní oddělení FF (studijni@phil.muni.cz) nebo oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz).
Karolína Sedláková
6/6/2018 11:34new
ano, presne na tieto dva emaily som pisala :) a ziadna odpoved.
6/6/2018 11:46new

Dobrý den,

pokud se Vám ani do 5 pracovních dnů neozvou zpátky, tak můžete i napsat nebo zavolat přímo Vaší studijní referentce (Ing. Vlasta Taranzová). Kontakty najdete na https://www.phil.muni.cz/o-nas/organizacni-struktura/219913-studijni-oddeleni. Zkontrolujte si ale ještě nejdřív, zda Vám odpověď nemohla přijít do složky se spammem.
Kateřina Kaniová
6/6/2018 10:16new
Religionistika-Environmentální studia
Dobrý den.
Podle dopisu jsem pochopila, že jste na tuto kombinaci nepřijali nikoho. Jak je
to možné, když já jsem se umístila jako druhá v přijímacím řízení a stejně
nejsem přijata? Je to tak, že nebyl zájem o tento dvouobor, a proto ho ani
neotevřete? Má cenu si v takovém případě podávat odvolání?
Děkuji
13/6/2018 09:38new

Dobrý den,

u přijímací zkoušky jste bohužel neuspěla, proto jste nemohla být přijata. Zájem sice o tuto dvouoborovou kombinaci nebyl moc velký, nicméně žádný uchazeč nebyl přijat proto, že nikdo neuspěl u přijímací zkoušky.

Odvolání se podává proti rozhodnutí o přijetí/nepřijetí v případě, že by došlo k porušení předpisů nebo jiné procesní chybě. Pokud toto není Váš případ, pak odvolání nemá smysl podávat.