8/11/2010 16:24new
Dotazy specifické pro fakultu sportovních studií.
Milan Mareček
27/3/2018 20:58new
Potvrzení od lékaře
Dobrý den mám problém s tím že nemám nikde kolonku pro vložení sceenu do přihlášky může mi někdo poradit děkuji.
28/3/2018 10:15new

Dobrý den,

posudek tělovýchovného lékaře se nahrává přes sekci "Moje přihlášky" pokliknutím na "Upravit" u příslušné přihlášky.
Michaela Murlová
9/4/2018 19:12new
Nemoc
Dobrý den,
před dvěma týdny jsem onemocněla tracheobronchitidou, brala antibiotika a ještě stále mi přetrvává kašel. Proto nemohu slpnit přijímací zkoušky tuto sobotu 14.dubna - respektive Jacíkův motorický test. Mohli byste mi prosím poradit, na koho se obrátit s žádostí o odložení přijímacích zkoušek z důvodu nemoci? Popřípadě kam poslat/vložit potvrzení od lékaře...
Děkuji.
10/4/2018 21:30new

Dobrý den,

žádost o náhradní termín praktické zkoušky z TV u přijímacího řízení na FSpS se podává elektronicky v e-přihlášce, a to nejpozději do 16.4.2018 (viz http://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/terminy-bc-963.html). O náhradní termín je možné žádat v případě nemoci nebo zranění, musí být doloženo potvrzením lékaře.

Doporučuji Vám také kontaktovat studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz).
Dominik Mazel
10/5/2018 22:00new
Dodatečné přijetí ke studiu
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda v loňském roce byly dodatečně přijati studenti na obor Tělovýchova a sport ve směru rozhodčí fotbalu. Skončil jsem první pod posledním přijatým uchazečem a rád bych věděl jaká je naděje na přijetí ke studiu v daném oboru.
11/5/2018 20:48new

Dobrý den,

obraťte se prosím na studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz).
Tereza Stuchlíková
27/6/2018 13:37new
Náhradní termín praktické zkoušky
Dobrý den, chci se zeptat, kdy dojde k vyhodnocení přijímacího řízení, když jsem absolvovala náhradní praktickou zkoušku pro obor Fyzioterapie 23.6.?
Děkuji
30/6/2018 12:24new

Dobrý den,

výsledky jsou již uveřejněny ve Vaší e-přihlášce.