26. 10. 2008 21:41nové
Administrativa (doklady, platby atd.)
Terezie Garláthyová
8. 2. 2018 16:50nové
Zaslání vysvědčení
Dobrý den,
je nutno nechat úředně potvrdit i výpis známek, který mi vystavila SŠ?
Děkuji
8. 2. 2018 20:00nové

Dobrý den,

pokud nežádáte o prominutí přijímacího řízení, výpis známek k přihlášce přikládat nemusíte, jelikož k nim nebude přihlíženo. Pokud o prominutí žádáte, o kterou fakultu se prosím jedná? Máte založených více přihlášek a podmínky pro prominutí na jednotlivých fakultách se liší.
Terezie Garláthyová
10. 2. 2018 12:05nové
Dobrý den,
hlásím se na lékařskou fakultu a žádám a prominutí přijímacích zkoušek a mám od školy výpis známek, který chci poslat, protože je to jedna z možností. Na žádosti je napsáno, že můžu poslat ověřené kopie nebo i výpis. Tak mě zajímá,jestli je nutné,aby byl úředně ověřen i výpis, nebo stačí razítko a podpis SŠ.
Děkuji
12. 2. 2018 09:42nové

Dobrý den,

k doložení známek k prominutí přijímací zkoušky na LF Vám bude stačit originální razítko a podpis Vaší SŠ. Výpis známek ale může nahradit pouze pololetní vysvědčení z 4. ročníku. U známek z 1. - 3. ročníku se musí jednat o kopii vysvědčení, nikoliv výpis známek. I na kopiích vysvědčení ale stačí originální razítko a podpis školy.

Další pokyny k prominutí přijímací zkoušky na LF najdete na http://www.med.muni.cz/index.php?id=1355.