Leona Pospíšilová
12/11/2017 13:14new
Problémy s e-přihláškou
Dobrý den, ať se snažím sebevíc, nejde mi vyplnit kolonka s místem narození. Systém mi neuznává Teplice, proto nevím kam jinam se obrátit.
Nedá se třeba poslat přihláška ručně?
12/11/2017 17:20new

Dobrý den,

děkujeme za upozornění na tuto chybu. Kontaktuji správce e-přihlášky, aby se na tuto záležitost podívali. Zkuste místo narození za pár dní vyplnit znovu, chyba by měla být co nejdříve odstraněna.

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace.
Anna Kyselová
13/11/2017 22:07new
Dobrý den,
dnes jsem dostala zprávu od správců e-přihlášky, že chyba s dohledáváním místa narození byla odstraněna. Takže už by Vám to mělo jít v pořádku uložit.
Tarik Jbilou
15/11/2017 04:08new
Problem of applying
Hello,

I tried to apply for Czech Language Courses for Foreigners, but i can't do that,so, What i will do now ?
19/11/2017 14:03new

Hello,

what particular Czech course for foreigners did you try to apply? And also what is the exact description of your problem? How did you try to apply? What went wrong? Thank you.

You can also find useful information about Czech language courses for foreigners on our website: https://czs.muni.cz/en/student-from-abroad/international-student-guide/czech-language-courses.
Obinna Kennedy Ohaechesi
11/12/2017 15:21new
Where can i find my application status

Hello

I believe I applied for Master's program but I do not if the requirements were met. I have been granted an online interview and I have not heard from anyone since last month. Where can i find my application status?
13/12/2017 21:38new

Dear Obinna,

please contact our department of International Cooperation at admission@muni.cz. They will be able to help you with your issue. Thank you for understanding.
Marek Bařina
7/1/2018 07:51new
Obnovení přihlášky z minulého roku
Dobrý den,
byl jsem přijat na rok 2018/2019, ale ze zdravotních důvodů jsem se nemohl dostavit na opravnou maturitní zkoušku a tím pádem jsem nemohl nastoupit. Nyní jsem si chtěl podat novou přihlášku na stejný obor (Molekulární biologie a genetika) a vyskočila mi nabídka na obnovení přihlášky. Po přijetí této nabídky jsem byl přesměrován na mou starou přihlášku, kde mám vypsané termíny přijímacích zkoušek z minulého roku, stejně jako přijetí ke studiu.
A tak jsem se chtěl zeptat, kdy budu moct tyto věci změnit, jelikož nepředpokládám, že by se přijetí "přenášelo" na další rok.
Děkuji za odpověď
7/1/2018 23:07new

Dobrý den,

přihlášky a přijetí z dřívějšího přijímacího řízení se skutečně "nepřenáší" - platí pouze pro daný rok, ve kterém byly založeny. Ve Vaší e-přihlášce si ale můžete založit a podat přihlášku novou pomocí tlačítka "Založit další přihlášku". Ta by již měla obsahovat aktuální informace k letošnímu přijímacímu řízení.
22/1/2018 11:23new
Podání přihlášky
Dobrý den, před časem jsem si založila i podala přihlášku na bc.obor bezproblémově. Nyní lze pouze založit přihlášku, ale podat uż ne. Systém po mně vyžaduje email a další doplnění,což opravdu není možné učinit. Kde je chyba?děkuji
22/1/2018 19:04new
Mám stejný problém. Taky bych rád věděl, jak to vyřešit.
22/1/2018 20:47new
Psala jsem na mail, tak snad se to brzy vyřeší.
24/1/2018 12:33new
Dobrý den, o jakou přihlášku se prosím jedná (číslo)? Děkuji.
24/1/2018 16:02new
3819532 a 3821328, děkuji. Byla jsem dnes na studijním, tak snad se to vyřeší :).LS
24/1/2018 12:33new
Dobrý den, o jakou přihlášku se prosím jedná (číslo)? Děkuji.
24/1/2018 12:43new
Je to přihláška číslo 3818984.
Anna Korytářová
27/1/2018 12:22new
Podání přihlášky - středoškolské vysvědčení
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na jednu nejasnost, která se vyskytla v mé e-přihlášce. V závěrečném souhrnu informací mi systém červeně hlásí "Středoškolské vysvědčení: neuvedeno", ačkoli jsem požadované známky ze čtyř předmětů vyplnila a uložila. Možnost "Podat přihlášku" se mi tam již přesto objevila. Je to v pořádku a mohu přihlášku odeslat? Napadlo mne, jestli se tato kolonka neoznačí zeleně až po doložení potvrzeného vysvědčení, ale nejsem si tím jistá.
Děkuji za odpověď.
Anna Korytářová
30/1/2018 14:29new

Dobrý den,

Vaše přihláška je vyplněná správně, můžete ji podat a zaplatit. Dále pak postupujte dle pokynů pro podání žádosti o prominutí přijímacího řízení.
Anna Korytářová
1/2/2018 21:25new
Skvěle, mockrát děkuji za odpověď.
Renata Chladilová
11/2/2018 13:04new
Problémy s e-přihláškou
Dobrý den, potřebovala bych poradit jak správně vyplnit kolonku Obor střední školy. Zkoušela jsem zadat kód, který byl bohužel neplatný. Jedná se o tento kód 63-44-6, název oboru je Rodinná škola, našla jsem to na maturitním vysvědčení. Na internetu jsem našla jiný kód se stejným názvem, ale je u toho dáno, že je to bez výučního listu a maturity. Také mám problém v sekci Studium a zkoušky další problém, tj. Volba jazyka pro cizojazyčnou část TSP, kdy mi to píše, že není zadáno, ale když to chci změnit, nic takového se mi bohužel nenabízí, pouze nastavení vhodných termínů na TSP. Děkuju Vám za jakoukoliv pomoc.
12/2/2018 09:52new

Dobrý den, paní Chladilová,

u TSP nelze zvolit jazyk cizojazyčné části TSP - letos je zadání TSP pouze v kombinaci 50 otázek v češtině + 10 otázek v angličtině. Do fóra píšete pod Vaší přihláškou 3624060 na Speciální pedagogiku, která je ale z roku 2014 a tedy není aktuální. Musíte si založit přihlášku novou do letošního přijímacího řízení přes tlačítko "Založito další přihlášku" v e-přihlášce.

Ohledně Vašeho kódu oboru nás prosím kontaktujte na našem e-mailu pro uchazeče prihlaska@muni.cz.
Ivana Rýdlová
11/2/2018 21:07new
Problém se zadáváním adresy v přihlášce
Dobrý den, při zadávání adresy bydlište do e-přihlášky nechce systém přijmout mnou zadávanou adresu, zkoušela jsem ji zadávat několika způsoby, přesně podle předlohy, i jinak, ale pokaždé mi to napíše "K zadanému vzorku nebyla nalezena žádná adresa.".
12/2/2018 09:58new

Dobrý den,

zadejte adresu v podobě název ulice + číslo popisné (např. Nová 14), a klikněte na "Dohledat". Poté vyberte, která z nabízených dohledaných adres je správná.

Pokud jste z menší obce a adresu se Vám nedaří dohledat přes název ulice, zadejte nazev obce + číslo popisné (např. Novákovice 14) a poté opět klikněte na dohledat. Některé menší obce a vesnice nemají v databázi adres uložené názvy ulic.

Pokud se Vám i přesto adresu nedaří v e-přihlášce správně dohledat, kontaktujte nás na naší kontaktní adrese pro uchazeče prihlaska@muni.cz.
Ivana Rýdlová
14/2/2018 19:13new
Děkuji za pomoc, adresu jsem úspěšně zadala.
Adéla Turčínková
13/2/2018 17:20new
Přihláška na navazující magisterské

Dobrý den,

prosím Vás, když právě studuji 3. ročník bakalářského studia a hlásím se k vám na magisterské, ale státnice budu dělat až v květnu, mám tam psát, že už to mám dokončené i odstátnicované? I titul, který ještě nemám?
15/2/2018 18:55new

Dobrý den,

jako stupeň předchozího vzdělání uveďte "Vysokoškolské bakalářské". Pokud titul v době podání přihlášky nemáte, tak ten do e-přihlášky nevyplňujte.
Pavol Almáši
14/2/2018 18:19new
Prominutí
Dobrý deň, dnes mi bola prominuta prijímacia skúška, znamená to teda, že budem na 100% prijatý a nemusím posielať alternatívne prihlášky na iné univerzity?
16/2/2018 12:55new

Dobrý den,

pokud Vám byla přijímací zkouška na Fakultu informatiky prominuta, znamená to, že budete automaticky přijat.
Pavol Almáši
16/2/2018 16:12new
Ďakujem za odpoveď.
141.0.13.*
15/2/2018 12:44new
RE: Application
I have deferred my admission in Cultural Sociology for the winter semester. Do I need to start from the scratch again to apply since my documents have been submitted earlier in 2017
15/2/2018 19:15new

Dear Mr. Dominic,

please, contact the Study Department of your faculty (study@fss.muni.cz).
Patrik Ehl
15/2/2018 18:44new
Problém s Platbou e-přihlášky
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. Moje přihláška byla odeslána a platba kartou byla provedena, nicméně jsem posléze zjistil, že jsem měl v tu dobu zablokovanou kartu. Takže se poplatek neodeslal, ačkoliv mám u stavu přihlášky zaplaceno? Co mám prosím udělat?
Děkuji
19/2/2018 13:25new

Dobrý den,

Vaše přihláška na Podnikovou ekonomiku a management je v pořádku zaplacena. Že peníze z Vašeho účtu, ke kterému karta patří, byly skutečně odeslány, si můžete zkontrolovat ve Vašem internetovém bankovnictví.
Anna Domkářová
19/2/2018 10:29new
přihláška navazující magisterské studium

Dobrý den,

v záložce studium a zkoušky je pole pro doplňující text uchazeče, kde je třeba vyplnit fakultu, studijní program a obor, téma diplomové práce a datum obhájení. Diplomovou prací je zde míněna bakalářská?

Děkuji za odpověď

Anna Domkářová
19/2/2018 13:34new

Dobrý den,

ano, do přihlášky na navazující magisterské studium doplňte informace týkající se Vaší bakalářské diplomové práce.