Diskusní fórum k přijímacímu řízení 2018 - Diskuse

nové
Dotazy specifické pro ekonomicko-správní fakultu.
nové
Tomáš Kuchejda
Navázání na obor Finance
Dobrý den,

jsem přijat na obor Finance. Chtěl bych se zeptat, jaké jsou mé možnosti (hlavně co se týče dalšího studia) po absolvování bakalářského studia.
Slyšel jsem, že obor Finance/Finanční inženýrství je v zahraničí mnohem více zaměřený na matematiku.
Mohl by mi někdo prosím objasnit jak to doopravdy je a zda bych teoreticky byl schopen po absolvování financí zde v ČR pokračovat ve studiu na zahraniční univerzitě v podobně zaměřeném programu?

Předem děkuji za odpověď.
nové
Dobrý den,

otázky ohledně studia a návaznosti Vašeho studia prosím směřujte přímo na studijní oddělení ESF (studijni@econ.muni.cz). Toto diskusní fórum je určeno pro dotazy ohledně přijímacího řízení. Děkuji.
nové
Nikita Kan
Percentil
Dobrý den ,chtěl bych se dozvědět, kolik percentil musím mít, abych se dostal na obor Finance ?
nové
Dobrý den,

ESF nestanovuje minimální požadovaný percentil TSP pro přijetí na jednotlivé obory. Uchazeči jsou vždy přijímáni od nejvyššího dosaženého percentilu.
nové
Tereza Szturcková
Výsledky
Dobrý den,
koukala jsem, že na některé fakulty/obory jsou již uveřejněné výsledky o přijetí. Chtěla jsem se zeptat, kdy budou výsledky na esf?
Děkuji za odpověď
nové
Nikita Kan
Ahoj, vím, že přijímací komise bude zasedat dne 10. 5. 2018. Informaci o přijetí či nepřijetí budete mít ve své e-přihlášce nejpozději 11. 5. 2018.
nové
Tereza Szturcková
Hezky na narozeniny. :D
Děkuju moc :)
nové
Nikita Kan
Není zač)
nové
Dobrý den,

rozhodnutí o přijetí/nepřijetí ke studiu ESF rozesílá písemně poštou v termínu od 30. 5. 2018. Rozhodnutí bude uveřejněno též v e-přihlášce. Viz https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/jak-se-prihlasit.
nové
VES Veřejná ekonomika a správa
Dobrý den,
je už nyní možné získat termín (alespoň den) konání přijímaček? Obor kombinované VES Veřejná ekonomika a správa.
Děkuji
nové
... navazující magisterské kombinované
nové
Dobrý den,

přijímací zkoušky do navazujících magisterských oborů na ESF proběhnou v termínu 13. – 14. 6. 2018 (viz https://www.muni.cz/uchazeci/navazujici-magisterske-studium/terminy-prihlasek-a-prijimacek).
nové
Michaela Halabrínová
počet přijatých studentů
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli někde najdu, kolik studentů se přijímá na jaký obor.

Děkuji
nové
Dobrý den,

fakulta neuveřejňuje očekávaný počet přijatých uchazečů. Inspirovat se ale můžete počty přijatých z loňského roku (https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/zprava-o-vysledku-prijimaciho-rizeni-do-bakalarskeho-a-magisterskeho-pomaturitniho-studia). Počty přijatých se letos mohou lišit.
nové
Lenka Hanáková
Testy odborných znalostí
Na navazující magisterský program, obor Podniková ekonomika a management je na přijímačkách test znalostí z oblasti ekonomie atd. Máte uvedené 4 doporučené literatury. Z jakých předmětů vyučovanách na bakalářovi jsou tyto literatury, resp. které předměty. Děkuji
nové
Dobrý den,

obraťte se prosím na studijní oddělení ESF (studijni@econ.muni.cz).
nové
Markéta Horáková
Odvolani
Dobrý den , chtěla bych se zeptat kdy je zápis na obor Hodpodářská politika. Jelikoz jsem 5 pod čarou tak abych veděla kdy a zdali vůbec čekat nejaky email, že se uvolnila místa pro nabraní lidí podčarou. Děkuji mockrát. Horakova marketa
nové
Dobrý den,

termíny zápisů pro všechny fakulty najdete na https://it.muni.cz/sluzby/fotografovani-osob/harmonogram-fotografovani.
nové
Marek Nechvátal
Navaz. Mgr studium, obor Finance
Dobrý den, rozumím správně, že minulý rok byli přijati uchazeči, kteří udělali test alespoň na 20b ? Bude tato hranice stačit i letos? Počet uchazečů zřejmě není letos vysši jak loni. Děkuji
nové
Dobrý den,

minimum bodů pro přijetí na NMgr. obor Finance byl letos stanoven na 23 bodů. Počet bodů pro přijetí se může každý rok lišit.
nové
Markéta Horáková
Dodatečné přijetí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho a dokdy bych mohla čekat na zprávu od případném dodatečném přijetí na univerzitu když byl zápis včera.
Děkuji Horáková
nové
Dobrý den,

obraťte se prosím na studijní oddělení ESF (studijni@econ.muni.cz).
nové
Dotazy specifické pro fakultu sportovních studií.
nové
Milan Mareček
Potvrzení od lékaře
Dobrý den mám problém s tím že nemám nikde kolonku pro vložení sceenu do přihlášky může mi někdo poradit děkuji.
nové
Dobrý den,

posudek tělovýchovného lékaře se nahrává přes sekci "Moje přihlášky" pokliknutím na "Upravit" u příslušné přihlášky.
nové
Michaela Murlová
Nemoc
Dobrý den,
před dvěma týdny jsem onemocněla tracheobronchitidou, brala antibiotika a ještě stále mi přetrvává kašel. Proto nemohu slpnit přijímací zkoušky tuto sobotu 14.dubna - respektive Jacíkův motorický test. Mohli byste mi prosím poradit, na koho se obrátit s žádostí o odložení přijímacích zkoušek z důvodu nemoci? Popřípadě kam poslat/vložit potvrzení od lékaře...
Děkuji.
nové
Dobrý den,

žádost o náhradní termín praktické zkoušky z TV u přijímacího řízení na FSpS se podává elektronicky v e-přihlášce, a to nejpozději do 16.4.2018 (viz http://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/terminy-bc-963.html). O náhradní termín je možné žádat v případě nemoci nebo zranění, musí být doloženo potvrzením lékaře.

Doporučuji Vám také kontaktovat studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz).
nové
Dominik Mazel
Dodatečné přijetí ke studiu
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda v loňském roce byly dodatečně přijati studenti na obor Tělovýchova a sport ve směru rozhodčí fotbalu. Skončil jsem první pod posledním přijatým uchazečem a rád bych věděl jaká je naděje na přijetí ke studiu v daném oboru.
nové
Dobrý den,

obraťte se prosím na studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz).
nové
Tereza Stuchlíková
Náhradní termín praktické zkoušky
Dobrý den, chci se zeptat, kdy dojde k vyhodnocení přijímacího řízení, když jsem absolvovala náhradní praktickou zkoušku pro obor Fyzioterapie 23.6.?
Děkuji
nové
Dobrý den,

výsledky jsou již uveřejněny ve Vaší e-přihlášce.
nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
nové
Pavlína Malíková
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestliže mám u přihlášky na Učitelství 1. stupně napsáno, že byla zkouška prominuta, znamená to, že už jsem automaticky přijatá? Děkuju předem za odpověď.
nové
Dobrý den,

ano - pokud Vám byla přijímací zkouška prominuta, znamená to, že budete přijata bez ní.
nové
Aneta Hlisnikowská
Dobrý den,
toto mě taky zajímalo. Tak děkuji za zodpovězení, ale chtěla bych se ještě zeptat, kdy mi přijde nějaké "potvrzení" (=dopis, že jsem přijata). Přijde to třeba až po ukončení celkového přijímacího řízení?

Děkuji.
nové
Dobrý den,

vyrozumění o přijetí či nepřijetí je studentům sdělováno až po zasedání přijímací komise, které se koná až po konci přijímacího řízení. Datum zasedání přijímací komise na PdF zatím není stanoveno. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí je zveřejněno v e-přihlášce, nepřijatým uchazečům je navíc rozhodnutí o nepřijetí zasíláno poštou.

Viz http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/vysledky-prijimaciho-rizeni.
nové
Anežka Indráková
Oborové zkoušky z hudební výchovy
Dobrý den,chtěla bych se zeptat:Pokud máme u zkoušky z hudební výchovy zařazenou hru na jeden z nástrojů-klavír nebo housle a taky zpěv a já si vybrala housle,musíme si také zajistovat svůj vlastní klavírní doprovod-korepetici? Nebo je možnost zahrat a zazpívat i bez nej? Popripade bude k dispozici nějaký doprovod na místě? Dekuji moc za odpověď!