8/11/2010 16:20new
Dotazy specifické pro fakultu informatiky.
Viktor Rucký
16/2/2019 16:44new
Prominutí příjimacích zkoušek

Dobrý den,

dočetl jsem se následující:

"Následující ustanovení neplatí pro uchazeče, kteří již byli dříve zapsáni k bakalářskému studiu na FI MU. Pro ostatní uchazeče splňující alespoň jedno z níže uvedených kritérií:

[...]

f) úspěšný řešitel alespoň okresního kola středoškolské odborné soutěže v České republice zařazených do programu Excelence SŠ z následujícího seznamu:[...]Soutěž v programování (kategorie SŠ - programovací jazyky mládež, SŠ - programování webu)[...]

[...]

stačí tato kvalifikace pro úspěšné absolvování přijímací zkoušky s plným počtem bodů. Uchazeči splňující kterékoliv z uvedených kritérií mohou být na základě vlastní písemné žádosti, ve které doloží splnění příslušného kritéria, zproštěni povinnosti konat písemnou zkoušku a budou o tomto rozhodnutí písemně uvědoměni."
https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/22955-informatika

Mám "diplom za účast v Ústředním kole 31. ročníku [2017] Soutěže v programování v kategorii Tvorba webu". Pokud jsem všechny materiály ohledně příjimacího řízení správně pochopil, poštou odešlu úřední kopii diplomu spolu s "Žádostí o zproštění povinnosti konat písemnou přijímací zkoušku do bakalářského studia na Fakultu informatiky MU pro akademický rok 2019/2020". Je mé chápání správné?

Děkuji,

Viktor Rucký
17/2/2019 15:15new

Dobrý den,

ano, chápete to správně. Na adresu Studijního oddělení FI (Studijní oddělení FI MU, Botanická 68a, 602 00 Brno) do 28.2.2019 zašlete úředně ověřenou kopii Vašeho diplomu + vyplněnou žádost o prominutí.
Jakub Mazur
25/2/2019 15:59new
Prominutí TSP
Dobrý den, když budu dělat NSZ ve dvou termínech (9.3. a 30.3.), který termín mám do žádosti o prominutí napsat?
Děkuji za odpověď
Mazur
26/2/2019 13:27new

Dobrý den,

do formuláře žádosti o prominutí uveďte oba termíny.
Dominik Vaníček
17/3/2019 12:21new
Doložení IQ Mensa testu

Dobrý den,
úspěšně jsem absolvoval IQ test Mensa ČR, žádost o prominutí jsem odeslal v elektronické podobě včas. Je potřeba doložit výsledky testu (elektonicky již nejde vložit příloha) nebo si fakulta ověří výsledky sama?

Děkuji za odpověď
S pozdravem
Vaníček Dominik
19/3/2019 09:52new

Dobrý den,

při absolvování testů u společnosti Mensa ČR výsledky dokládat nemusíte, fakulta si je sama ověří přímo u Mensy ČR (viz https://www.fi.muni.cz/admission/entry-exam-pardon.html.cs).
217.30.64.*
9/4/2019 15:37new
Jazykové certifikáty
Dobrý den,
Jsem cizinka a podala jsem přihlášku na navazujicí magisterský program Počítačové systémy, komunikace a bezpečnost v českém jazyce. Chtěla bych se zeptat jaké jsou jazykové požadavky pro přijetí na tento program, jaké jazykové certifikáty mám dostat a kdy musím předložit.

Děkuji za odpověď
Elena Solodkova
10/4/2019 15:43new

Dobrý den,

Fakulta informatiky doklad o úrovni češtiny nevyžaduje. Kritéria pro přijetí ke studiu na Fakultě informatiky pro NMgr. programy najdete na https://is.muni.cz/auth/do/fi/uredni_deska/KRITERIA_Mgr_2019_2020_schvaleno_senatem.pdf.
Tereza Moravcová
12/4/2019 15:37new
Žádost o prominutí přijímacího řízení

Dobrý den,
když jsem posílala žádost o prominutí přijímacího řízení na základě SCIO testů, uvedla jsem pouze data konání 1.2.; 9.3. a 30.3. 2019. Chtěla bych se ovšem zúčastnit i zkoušky SCIO v termínu 1.5. 2019. Bude můj výsledek z 1.5. brán Vámi v potaz, i když není na žádosti uveden?

Děkuji
Tereza Moravcová
12/4/2019 21:18new

Dobrý den,

Fakulta informatiky akceptuje termíny Scio testů pouze do termínu konání TSP. Na základě Scio testu konaného 1.5.2019 tedy nelze přijímací zkoušku prominout. Viz https://www.fi.muni.cz/admission/faq.html#bc.
Umid Narziev
17/10/2019 11:14new
Supplement documents
Hello, I would like to know what are the diploma supplement documents?
17/10/2019 17:38new

Dear Mr. Narziev,

I have already contacted you via your e-mail. If you don't uderstand what documents you need to upload to your e-application, please contact the Admission Department of the Faculty of Informatics at admission@fi.muni.cz. Thank you for your understanding.