Ľubica Cenknerová
24/1/2019 16:42new
Prílohy
Dobrý deň,
hlásim sa na program Chemie na prírodovedeckú fakultu. Žiadam si o prominutí prijímacej skúšky na základe prospechu. V e-prihláške som vypisovala len 4 profilové predmety v sekcii stredoškolského vysvedčenia. Je teda potrebné poslať potvrdenú papierovú formu vysvedčenia z 1-4 ročníka? Alebo nie je potrebná vôbec? Ďakujem
last modified 27/1/2019 16:31 new

Dobrý den,

aby byla Vaše žádost o prominutí přijímací zkoušky na Přírodovědeckou fakultu kompletní, musíte na Studijní oddělení PřF zaslat písemnou žádost o prominutí přijímací zkoušky společně s dokumenty potvrzujícími splnění kritérií.

Pro prominutí PZk u programu Chemie musíte splňovat dvě kritéria: 1) prospěch nebo OSP a 2) alespoň jednu z motivačních aktivit. Středoškolská vysvědčení je nutné vytisknout a tyto kopie nechat potvrdit střední školou (EDIT: viz příspěvek níže z 27.1.2019 v 16:31).

Podrobnosti k prominutí PZk najdete vypsané na http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Prominuti-prijimacich-zkousek. Doporučuji Vám si tyto informace podrobně prostudovat.
Ľubica Cenknerová
26/1/2019 13:44new
Dobrý deň.
Viem,že musím zaslať žiadosť o prominuti,pruvodku a potvrdené stredoškolské vysvedčenie. Ale v e-prihláške som vypisovala do stredoškolského vysvedčenia iba 4 profilové predmety. Tak stačí poslať iba overené vysvedčenie s tými 4 predmetmi,ktoré si vytlačím z e-prihlášky alebo je potrebné poslať vysvedčenia so všetkými predmetmi za 1-4r štúdia? Pardon,ak sa pýtam nezmysly,ale veľmi tomu nerozumiem. Ďakujem
27/1/2019 16:31new

Dobrý den,

omlouvám se Vám za uvedení nepřesných informací v mém předchozím příspěvku. Známky z profilových předmětů vyplňte do Vaší e-přihlášky, následně přes sekci "Moje přihlášky" poklikem na "Tisk středoškolského vysvědčení" tyto Vaše známky vytiskněte a vytištěný dokument nechejte ověřit Vaší střední školou. Kopie Vašich vysvědčení z 1. - 4. ročníku na Studijní oddělení PřF zasílat nemusíte.
Julie Jakubíčková
25/1/2019 14:26new
Filozofická fakulta - dvojobor

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledně platby dvojoboru na filozofické fakultě (konkrétně francouzský jazyk a literatura a anglický jazyk a literatura).
V přihlášce je kombinace možná, ale jakmile chci přejít do ,,košíku", objevuje jen jeden obor (francouzský jazyk a literatura).
Když jsem si přihlášku na tuto kombinaci dávala na pedagogické fakultě, vše proběhlo bez problémů.
Je to takto v pořádku a ukazuje se mi jen jeden obor, protože je tzv. ,,hlavní", anebo bych měla při podání přihlášky postupovat nějak jinak?

Děkuji.

s pozdravem,

Julie Jakubíčková
27/1/2019 16:36new

Dobrý den,

mělo by to tak být v pořádku. Pokud máte nějaké pochybnosti nebo pokud by se při Vaší platbě vyskytly nějaké komplikace, napište nám prosím na náš e-mail prihlaska@muni.cz a zašlete nám relevantní screenshoty Vaší e-přihlášky, děkujeme.
Nela Kašpárková
11/2/2019 16:40new
Zrušení přihlášky
Dobrý den,
chtěla bych zrušit svou přihlášku. Budou mi navráceny peníze?
11/2/2019 20:39new

Dobrý den,

do konce období pro podávání přihlášek Vám přihlášku můžeme zrušit a poplatek vrátit. Napište nám prosím Vaši žádost na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz. Do žádosti nezapomeňte uvést číslo přihlášky ke zrušení a číslo účtu, na který budete chtít poplatek vrátit. Pokud jste platila jinak než kartou, tak prosím k e-mailu doložte i doklad o provedení platby, děkujeme.
Veronika Marková
19/2/2019 15:31new
Vyplnění osobních dat

Dobrý den,

v informačním systému nemohu vyplnit místo narození z důvodu, že jsem se narodila v Japonsku (Toyama), tudíž nemohu zaplatit ani administrativní poplatek za přijímací řízení. Prosím Vás tedy o radu, jak problém vyřešit.

Děkuji,
Veronika Marková
20/2/2019 11:12new

Dobrý den,

nejprve vyplňte kolonku "Stát narození" položkou Japonsko. Následně budete moci vyplnit místo narození manuálním vepsáním bez nutnosti dohledání a půjde Vám to bez problému uložit.
Radoslav Beňa
21/2/2019 08:26new
Prevod peňazí na inú prihlášku

Dobrý deň,

chcel by som zrušiť svoju prihlášku na odbor Programovanie a vývoj aplikácií, ktorá je už zaplatená a podať si prihlášku na odbor Informatika. Je možné previezť peniaze automaticky z jednej prihlášky na druhú? Číslo prihlášky ostáva to isté, pod ktorým sa prihlasujem do profilu?

Ďakujem
22/2/2019 21:33new

Dobrý den,

poplatek za přihlášku Vám do konce února můžeme převést na jinou přihlášku a původní přihlášku tím zrušit. Postupujte prosím následovně:

Založte si novou přihlášku do programu Informatika a podejte ji. Poté na ni v Obchodním centru MU založte objednávku, ale neplaťte ji. Následně nám prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz zašlete e-mail se žádostí o převedení poplatku. Do e-mailu prosím uveďte tyto informace:

- číslo staré přihlášky
- číslo nové přihlášky
- číslo objednávky k nové přihlášce

Děkuji.
Nikola Svobodová
21/2/2019 19:46new
Průvodka
Dobrý den, předem se omlouvám za hloupý dotaz, ale u žádosti o prominutí přijímací zkoušky je uvedeno, že musím doložit průvodku a další dokumenty. Další dokumenty mi jsou jasné, ale nevím, prosím, co je ta průvodka a kde jí případně najdu, vyplním a vytisknu?
Předem děkuji za odpověď
22/2/2019 21:34new

Dobrý den,

odkaz na tisk průvodky najdete ve Vaší přihlášce na PřF v zeleném textu v sekci (2) Studium, zkoušky a dokumenty.
Renata Chladilová
24/2/2019 12:58new
Problém - již neexistující střední škola
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, jak vyplnit e-přihlášku, když moje střední škola nemá IZO a už se bohužel zrušila. Nemůžu pokračovat dále ve vypracování přihlášky, jak mám tento problém vyřešit? Děkuj za odpověď.
26/2/2019 13:30new

Dobrý den,

jaký je prosím přesný název a adresa Vaší SŠ, a ve kterém roce jste maturovala?
Lan Huong Vu
26/2/2019 16:05new
Platba za přijímací řízení

Dobrý den,
měla bych prosím dotaz: mám založenou přihlášku ale poplatek jsem ještě nezaplatila. Rozhodla jsem se k tomu až dneska a nemohu nikde najít informace o tom, jak a kam mám poslat peníze. Prosím o radu.

Děkuji a s pozdravem,

Lan Huong Vu
27/2/2019 14:37new

Dobrý den,

nejprve musíte přihlášku podat v sekci (3) Dokončení, poté platbu budete moci provést přes Obchodní centrum MU.
Barbora Plačková
27/2/2019 20:52new

Dobrý večer,

Přihlášky jsem zaplatila včera večer přes účet a nedošlo mi žádné potvrzení. Neplatila jsem je přes MUNI obchod, ale pomocí převodu na účet, mám strach, že se problém nestihne včas vyřešit. Platba byla již odeslána na daný účet společně s variabilním i konstantním symbolem. Prosím o radu.

předem moc děkuji za rychlou odezvu,

Barbora Plačková
28/2/2019 11:27new

Dobrý den,

potvrzení o platbě e-mailem nezasíláme, protože stav Vašich objednávek můžete sledovat online přímo ve Vaší e-přihlášce. Pokud jste platbu odeslala bankovním převodem s platebními údaji, které Vám vygenerovalo Obchodní centrum, pak by platba měla proběhnout v pořádku. Pokud Vaši platbu do 5 pracovních dnů od jejího odeslání neobdržíme a stav Vašich přihlášek se nezmění na zaplacený, kontaktujte nás prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz a Vaši platbu dohledáme. Děkuji.
Josef Němec
1/3/2019 11:08new

Dobrý den,

založil jsem přihlášku pozdě večer 28.2. s tím, že ji zaplatím ráno. Tak jak je napsané v sekci časté dotazy. Jenže systém mě už k platbě nechce pustit. Je nějaké řešení?

Děkuji,

Josef Němec
1/3/2019 17:26new

Dobrý den,

napište nám prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz. Do e-mailu prosím nezapomeňte uvést číslo Vaší přihlášky, děkuji.
Vendula Hlivová
14/3/2019 10:19new
Dobrý den,
peníze za podané přihlášky mi přišly zpět a teď mi nejdou zaplatit znova.
Všechny dokumenty i peníze jsem odeslala včas a chci si tu přihlášku zaplatit.
Prosím o radu.
Děkuji za odpověď
Vendula Hlivová
15/3/2019 20:26new

Dobrý den,

na Váš dotaz jsem Vám již odpověděla na našem e-mailu pro uchazeče
prihlaska@muni.cz.
105.112.99.*
6/5/2019 13:38new
Hello

Plea

Thanks


24.250.154.*
30/5/2019 13:55new
Hello,
I filed an application via the e-application but it says I can not pay through the MU shopping center.
Please I need assistance to meet the deadline for the processing fee payment.
30/5/2019 16:44new

Hello,

if you applied to a Czech study program, please contact us at prihlaska@muni.cz from the e-mail that you registered in the e-application. If you applied to an English-taught study program, please contact the Admission Department for foreign applicants at your faculty. The list of contacts is at https://www.muni.cz/en/admissions/bachelors-and-masters-studies/contact-information.
Jiří Hofírek
27/2/2019 05:45new
Nepodporovaný dvojobor
Dobrý den,
jak založím přihlášku na nepodporovaný dvojobor?
Děkuji za odpověď
27/2/2019 14:39new

Dobrý den,

to bohužel není možné. Veškerá nabídka možného sdruženého studia je dostupná v e-přihlášce.
Sára Nguyenová
7/3/2019 05:22new
Motivační dopis

Dobrý den,

posílala jsem emailem i poštou motivační dopis k přihlášce.Bohužel ani na jedno nepřišla odezva s potvrzením. Je to běžné? Nejsem si tak jista, zda studijní oddělení tento dokument obdrželo.Děkuji, Sára Nguyen
7/3/2019 11:48new

Dobrý den,

fakulty potvrzující e-maily o obdržení dokumentů zaslaných poštou nezasílají. Pokud se chcete ujistit, že Vaše přílohy byly přijaty, obraťte se prosím přímo na Studijní oddělení Vaší fakulty. Seznam kontaktů najdete na https://is.muni.cz/studijni/.
Karolína Marčoková
26/3/2019 11:28new
zmena študijných plánov
Dobrý deň,
chcela som sa opýtať či je možné vymeniť si vedľajší a hlavný odbor aj keď sa už nedajú podávať prihlášky. Ako hlavný odbor mám Baltistiku a vedľajší sú Medzinárodné vzťahy. Ja by som to chcela vymeniť aby hlavný boli Medzinárodné vzťahy a vedľajší Baltistika. Bolo by to možné?
Ďakujem.
Karolína Marčoková
26/3/2019 19:03new

Dobrý den,

to bohužel už nyní nejde, změny v přihláškách do bakalářských programů bylo možné činit pouze do konce února.
Kazi Ashab Uddin
last modified 28/3/2019 19:45 new
Help for online application

Hello
I am from Bangladesh. I am applying for Masters in Finance. But I am facing a problem in online application form. In the option of personal data I cant find my University name.Many university are listed there but not mine. My university name is Independent University Bangladesh.

What should I do now and how can I solve this?

Please give me advice

Thank you and kind regards
29/3/2019 20:06new

Hello,

you first need to select the correct country of your previous university. In the box "Country of previous educational institution", please pick the option "Bangladesh". Then, you can try to fill in your university. If the "specify" button does not find your university, another box called "College, university - entered as text" will appear. In this box, you can fill the name of your university manually.