Thread: Studium na MU/
Martin Lipka
18/5/2019 18:34new
Průběh kombinovaného studia (Fyzika..)

Dobrý den,

byl jsem přijat ke studiu Fyziky - Nanotechnologií. Nyní mě čeká vyjednávání s nadřízeným, zda mi studium umožní a potřebuji mu poskytnout alespoň hrubé info o průběhu..
Chci se proto zeptat:
Jak často je potřeba navštěvovat školu? (kolik dní v měsíci)
Kdy se dozvíme přesnější rozvrh - během zápisu v červenci?
Jsou někde k dispozici informace o průběhu třeba právě komb.fyziky z letošního roku? Kde?

Snad jsem trefil správnou diskuzi a nic nikde nepřehlédl :)
Děkuji za jakékoliv (i obecné) info
24/5/2019 09:04new

Dobrý den,
všeobecná pravidla kombinovaného studia na fyzikální sekci jsou k nahlédnutí na

http://www.physics.muni.cz/studium/kombinovane_studium_navod_2019.pdf

V podstatě kromě praktik se dá vše domluvit individuálně, a pro praktika alespoň poskytujeme kombinovaným studentům právo přednostního výběru seminární skupiny.

Pedagogickým zástupcem pro nanotechnologie je doc. Dvořák na UFE (UČO 16711), můžete se pro detaily obrátit na něj.

S pozdravem, D. Hemzal.
Karolína Voborná
25/5/2019 00:22new
Z dvojoboru na jednoobor
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je v průběhu studia možné přejít z dvojoboru na jednoobor? Tím myslím zrušit si vedlější obor studia.
Děkuji
25/5/2019 14:06new

Dobrý den,

informujte se prosím na Studijním oddělení Vaší fakulty, kontakty najdete na https://is.muni.cz/podpora/studijni.
29/5/2019 15:34new
Poplatky za studium
Dobrý den,
Momentálně studují první rok na MU a byla jsem přijata na jiný obor. Mám tedy vyčerpaný jeden rok/2 semestry. Kdybych si na podzim nechala obory oba, tzn. byla bych ve třetím a v prvním semestru, a poté bych ten, který jsem začala studovat dříve, zrušila, odečtou se mi 3 semestry a u toho nového oboru by mi tedy jeden “bezplatný” semestr chyběl? Ráda bych se ujistila, že to chápu správně.
Děkuji za odpověď.
29/5/2019 19:03new
Do pozdějšího studia se započítá přesně ten počet dní, které byly s neúspěšným nesouběžné. Semestry s tím nemají co dělat.
Jinak řečeno, v uvedeném případě by se v novém studiu délka počítala, jako kdybys ho začala studovat ve stejný den, jako neúspěšné studium.
last modified 30/5/2019 11:31 new
Děkuji moc za rychlou odpověď. :-)
Lukáš Hačunda
20/6/2019 19:14new
Maturita
Dobrý den, nevíte kam mám napsat o tom, že mám maturitu až v září, potřebuji vědět co napsat k oddálení zápisu toho 3.7.
21/6/2019 10:42new
co třeba studijní oddělení příslušné fakulty?
13/8/2019 17:50new
Souhlasné vyjádření GÚ

Dobrý den,

Souhlasné vyjádření GÚ mi zašlou profesoři předmětů, které chci znovu absolvovat? Potřebuji k tomu nějaký formulář nebo stačí profesorům napsat a poprosit o zaslání tohoto souhlasu?

Děkuji za odpověď,

Nováková Veronika
15/8/2019 09:41new
geografického ústavu, garanta úrovně nebo generální účetní? ;)
15/8/2019 09:57new
No napsali mi ze studijního oddělení, že mám přeposlat souhlasné vyjádřená z GÚ, takže logicky asi geografického ústavu