8/11/2010 16:27new
Dotazy specifické pro ekonomicko-správní fakultu.
Marek Kurica
16/7/2020 13:33new
Rozhodnutie o prijatí
Dobrý deň. Rád by som sa opýtal kde by sa dalo zistiť, aký bol percentil posledného prijatého uchádzača, lebo trochu mi príde divné, že všetky roky sa hýbal percentil okolo 82 a teraz keď som mal 86, tak to nestačilo na prijatie. Ďalej by som sa rád opýtal, či treba poslať odvolanie, aby som bol poprípade po posunutí miesta prijatý alebo stačí len čakať. Za všetky odpovede vopred ďakujem.
Marek Kurica
16/7/2020 13:37new
Ospravedlňujem sa že som to nenapísal už vyššie ale týka sa to prezenčnej formy štúdia na odbor Podnikovú ekonomika a manažment.
Antonín Januš
16/7/2020 13:54new
Dobrý den, také by sem rád věděl kde se dá zjistit percentil posledního. Na tentýž obor jsem byl nepřijat s percentilem 91.
Jonáš Vančura
20/7/2020 13:04new
Dobrý den, mám to podobně. Také jsem nebyl přijat s percentilem 87. Myslíte, že je možné, že budu přijat dodatečně?
Děkuji za odpověď
Dagmar Beránková
21/7/2020 23:53new
Dobrý den všem,
hlásila jsem se na tenhle obor taky a v rozhodnutí o přijetí je napsáno, že letos byla hranice 92,7. Tak snad vám to pomůže, držím palce!
23/7/2020 23:04new
Vážený pane Kurica,
odvolání má smysl podávat pouze tehdy, došlo-li v rámci přijímacího řízení k nějakému procesnímu pochybení ze strany univerzity (například Vám nebyl dán plný čas na napsání přijímací zkoušky). Fakulta, v případě nenaplnění kapacity programu u řádného zápisu, může dobírat automaticky "posunem čáry" a tím umožnit zápis uchazečům nacházejícím se na nejbližších pozicích "pod čarou". Tyto uchazeče následně fakulta přímo osloví.