8. 11. 2010 16:05nové
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Víctor Mariano Vizcaya
2. 1. 2021 12:54nové
Deň otvorených dverí
Pochádzam zo Slovenska a chcel by som ísť tento január na deň otvorených dverí, je to možné? Aké obmedzenia existujú?
3. 1. 2021 13:07nové

Dobrý den,
den otevřených dveří na Filozofické fakultě bude probíhat pouze online, není tedy vzhledem k aktuální situaci možné fakultu navštívit. Program je ve fázi příprav. Prozatím, prosím, sledujte webové stránky fakulty. Níže vkládám odkaz.

https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/otevrena-fakulta/den-otevrenych-dveri

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Radim Eliáš
1. 2. 2021 17:06nové
Oborové testy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy zhruba budou zveřejněny zadání oborových testů/prací - obor Historie

Děkuji za odpověď Eliáš
2. 2. 2021 20:45nové

Dobrý den,
dotaz Vám nejlépe zodpoví na studijním oddělení fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adéla Vodičková
16. 3. 2021 15:49nové
Kombinované studium

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak je to s přijímacím řízením na kombinované studium, zda-li má stejný charakter jako u prezečního studia, tedy platí-li i žádost o prominutí, a pokud ano, kdy se dozvíme výsledek, abychom věděli, jestli se máme účastnit oborových testů popř. TSP.

Děkuji. Vodičková
17. 3. 2021 22:11nové

Dobrý den,
ano, u podávání přihlášek a během přijímacího řízení se nezohledňuje forma studia (prezenční/kombinovaná) - poplatek, přijímací zkouška, podmínky pro pominutí přijímací zkoušky - vše je stejné.
Fakulta má lhůtu 30 dnů na vyjádření se k Vaší žádosti od chvíle obdržení této žádosti.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Anna Briolová
10. 4. 2021 14:08nové
Oborové testy

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledně oborových testů k Počítačové lingvistice. Jak jsem již zjistila, test bude formou online, proto mě zajímá - bude na každou otázku rozvržen specifický čas a nebude se moci přeskakovat jako u letošních TSP anebo si budu moct test vyplňovat, jak budu chtít?

Děkuji za odpověď!
A. Briolová
14. 4. 2021 01:16nové

Dobrý den,
dotaz, prosím, směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová
Daria Panchenko
13. 4. 2021 16:46nové
Kombinované studium

Ahoj! Řekněte mi, prosím, mohu nějak odmítnout kombinaci? Nepočítala jsem s tím a teď si uvědomuji, že mohu studovat pouze jednu obor (major), aniž bych ji kombinovala s jinou specializací (minor).

A druhá otázka, pokud je to možné: pokud nejsem pronájem písemná zkouška na tu specialita, která je sekundární (minor), pak se budu moci stále učit tu obor, který je vybrán hlavní?
15. 4. 2021 02:09nové

Dobrý den,
bohužel, po termínu již není možné s přihláškami nijak manipulovat.
Ve Vašem případě (kdy máte u všech priorit hlavní i vedlejší program) platí, že musíte splnit podmínky přijetí pro oba studijní programy (major i minor), respektive alespoň pro jeden z vedlejších, který jste si zvolila, aby jste byla vůbec přijata. Pokud dopadne Vaše přijímací zkouška (ať už pro major nebo pro minor) neúspěšně, nebudete přijata.
Dále platí, že pokud by jste přijata byla, můžete si kombinaci zrušit a studovat pouze hlavní studijní program.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Natálie Veselá
17. 4. 2021 20:00nové
Francouzský jazyk a literatura - pohovor
Dobrý den,
chtěla jsem se jako uchazečka v oboru francouzský jazyk a lit. zeptat zda někdo má také problém s tím, že v pondělí začínájí pohovory a stále v e-přihlášce nemohu najít přesný čas ani datum pohovoru. Chtěla bych se tedy zeptat zda je chyba někde na mé straně nebo ještě datumy nebyly odeslány. Děkuji předem za odpověď,
Veselá
19. 4. 2021 22:42nové

Dobrý den,
Váš dotaz ohledně termínu Vašeho pohovoru, prosím, směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese sekce prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Matyáš Hubáček
22. 4. 2021 13:42nové
Kombinované studium

Dobrý den, je možné nastoupit do prvního bakalářského semestru na jednooborové studium a do druhého semestru si přidat obor a pokračovat v podobě kombinovaného studia?

Děkuji za odpověď.
26. 4. 2021 22:38nové

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Martin Pecha
23. 4. 2021 19:38nové
Výsledky oborových testů FAV
Zdravím, kdy bychom se mohli dozvědět výsledky oborových testu z FAV? Díky!
26. 4. 2021 22:37nové

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
11. 5. 2021 11:16nové
Termín zasedání přijímací komise
Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, kdy je termín zasedání přijímací komise na FF? Děkuji.
změněno 11. 5. 2021 15:14 nové
Také mě to zajímalo a když jsem se snažila vyhledat termín zasedání přijímací komise na FF tak jsem narazila na newsletter kde je napsáno, že se zasedání bude konat 12. května. https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/newsletter/archiv/kveten-20211
11. 5. 2021 20:26nové
Děkuji za odpověď ;-)).
13. 5. 2021 09:41nové

Dobrý den,
rozhodnutí Vám bude vloženo do e-přihlášky do konce května.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Vlčková
16. 5. 2021 20:23nové
Počet uchazečů - Psychologie
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je letos počet uchazečů o obor Psychologie na Filozofické fakultě? A jaký je předpokládaný počet přijatých?
Předem díky za odpověď! :)
17. 5. 2021 10:16nové

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
22. 5. 2021 10:13nové
Nepřijat(a) pro neprospěch u přijímací zkoušky
Dobrý den,
v přihlášce mám rozhodnutí, že jsem nepřijata pro neprospěch u přijímací zkoušky. Na mém oboru se psaly pouze TSP, ze kterých mám percentil přes 90. Je toto rozhodnutí konečné nebo se jedná o chybu?
22. 5. 2021 10:34nové
Mám to stejně, percentil 89,21 (minulý rok stačil něco přes 41) a psaly se jen TSP, také nepřijata pro neprospěch u přijímací zkoušky. Rozhodnutí o nepřijetí ještě nemám, tak jsem zkoušela psát email, ale předpokládám, že se dřív než v pondělí nic nedozvíme.
Vendula Benešová
22. 5. 2021 11:37nové
Údajně měl poslední přijatý uchazeč 96.
David Klein
22. 5. 2021 11:46nové
Jak jste se dostala k této informaci, rád bych si to potvrdil:)
Vendula Benešová
22. 5. 2021 12:00nové
Koukněte na FB skupinu “Chci studovat psychologii”. Včera se to tam řešilo. :)
24. 5. 2021 12:46nové

Dobrý den,
všechny informace se dozvíte vždy ve svém rozhodnutí, které Vám bude do e-přihlášky vloženo do konce května. Zatím tedy prosím vyčkejte na rozhodnutí, kde budete mít konkrétní informace o hranicích, pořadí, percentilech apod.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
22. 5. 2021 13:06nové
Neuveden důvod nepřijetí na 1. preferenci (kombinace oborů z FF a FSS
Dobrý den,
hlásila jsem se v přijmacím řízení na kombinaci oborů Teorie interaktivních
médií (major) a Psychologie (FSS - minor) s preferencí 1 a na samostatné
studium TIM s preferencí 2. Ve výsledcích mám, že jsem přijata na 2.
preferenci, takže to chápu tak, že na kombinaci oborů přijatá nejsem, ale v
přihlášce není uveden důvod nepřijetí nebo mé pořadí. Přibude toto info?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Guryčová
24. 5. 2021 12:48nové

Dobrý den,
ano, vyčkejte prosím na rozhodnutí, které Vám bude do e-přihlášky vloženo do konce května. Budete tam mít konkrétní informace o hranicích, pořadí, percentilech apod.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
1. 6. 2021 09:22nové
Dobrý den, už máme červen a pořád nic, nestala se někde chyba?
Pavlína Klučková
31. 5. 2021 12:04nové

Zdravím, pokud by to nebyl problém mohla bych se jen zeptat jaký jsi měla percentil na TSP?

Předem děkuji
Klučková
1. 6. 2021 16:49nové

Dobrý den,
bohužel, na vygenerování rozhodnutí se stále pracuje, doporučujeme tedy sledovat e-přihlášku. Prosíme o strpení.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Martina Vajdová
29. 5. 2021 17:51nové
Možnost kombinace oborů

Dobrý den,

byla jsem přijata na 3 obory na filozofické fakultě, všechny 3 jako 1. preferenci, všechny 3 jednooborově. Je možné zapsat se ke studiu do 2 z těchto oborů, jeden jako hlavní, druhý jako vedlejší?

Děkuji.