8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Nikola Drescher
17. 5. 2021 12:48nové
Angličtina
Tak co říkáte, angličtináři? Letos je ta hranice pro přijetí docela masakr, co?
Nikola Drescher
17. 5. 2021 15:04nové
Jeste tam neni nahrana, ale mela jsem 155b a nedostala jsem se. Oproti lonskym 105b pro kombinovany studium je to letos masakr :-D
17. 5. 2021 15:16nové
Jo tak to je mazec no ...s těmi svými 134 body jsem byl celkem v klidu a ejhle... 😀
Nikola Drescher
17. 5. 2021 15:45nové
Jo, ja byla taky vklidu. Prakticky uz jsem chtela slavit. Ale jak jsem mela v TSP: Don't count your chickens before they hatch :-D
Pavlína Janurová
17. 5. 2021 18:07nové
Nemuze byt ta letosni vysoka hranice zpusobena prominutim prijimacek za zkousku z anglictiny? Nebo to bylo uz i loni? Ja mam FCE, ale nevedela jsem, ze by mi prominuli cele prijimacky vcetne tsp a tak jsem o prominuti nezadala a ted jsem neprijata :( Myslela jsem, ze musim byt nekde pod carou, ale kdyz vidim kolik jste meli vy a taky se nedostali, tak ziram.
Barbora Slavíková
17. 5. 2021 18:09nové
To teda nevím... každopádně nečekala jsem, že když mám percentil 93, tak že mě nevezmou. Odvolám se, ale jak koukám, tak to asi stejně nemá cenu čekat, že by mě přijali na body, protože mám jen 126 celkem.
Pavlína Janurová
17. 5. 2021 18:41nové
Ty jo, s tim by ses dostala snad i na prava :D :D snad mas prihlasku i jinam
Martina Coufalová
19. 5. 2021 17:28nové
Podle mého názoru se ta hranice posunula přesně z tohoto důvodu. Přijali několik uchazečů s FCE a zvedla se i bodová hranice.
Pavlína Janurová
20. 5. 2021 09:27nové
Asi ano. Zajimalo by me, jestli tyhle podminky budou i do budoucna nebo jestli to bylo jenom letos kvuli corone. To by si pak kazdy udelal zkousku a bylo by, protoze je to mnohem jednodussi nez delat tsp.
Nikola Drescher
20. 5. 2021 11:29nové
Asi zalezi jaka bude pristi rok situace, ale myslim si, ze uz se to opakovat nebude. Kazdopadne moje sance na Aj na MUNI je pryc. Uz to zkouset nebudu kvuli veku. Bud to vyjde jeste na Aj do Olomouce a nebo jsem prijata tady na nemcinu. Toz v nejhorsim vystuduju to. V cervnu delam CAE, tak budu mit v kapse dva jazyky. Treba to tak ma byt :-) ale vite co? 155b ziskanych behem matersky bylo sakra dobry! Jsem na sebe pysna :-D Takze stay positive! Priste to vyjde - nebo vyuzijte vas plan B :-) Nekdy ten zalozni plan otevre dvere k neskutecnym zivotnim prilezitostem :-)