8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Judita Jelínková
2. 2. 2021 10:44nové
Uvolnění z TV na střední škole
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budu přijata na studium učitelství prvního stupně i v případě, že jsem poslední rok teď na gymnáziu měla uvolnění, které mě, ale nijak neomezuje pro vykonávání jakéhokoli sportu či aktivity v budoucnu. Děkuji za odpověď
2. 2. 2021 20:56nové

Dobrý den,
pro fakultu je relevantní pouze úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení. Není třeba žádným způsobem dokládat fyzickou zdatnost a podobně.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Hana Hauserová
27. 2. 2021 15:08nové
Studium Logopedie bez SZZ z Logopedi
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se mohu přihlásit na navazující magisterské studium Logopedie i v případě, že nemám složenou SZZ z Logopedie, ale mám vystudovaný obor Historie se zaměřením na vzdělávání na FPE ZČU.
Děkuji
27. 2. 2021 17:48nové

Dobrý den,
v podmínkách přijetí na tento studijní program je uvedeno následující: "Uchazeč se musí prokázat SZZ na bakalářské úrovni z inkluzivní speciální pedagogiky a SZZ na bakalářské úrovni z logopedie a surdopedie a absolvovat přijímací testy z inkluzivní speciální pedagogiky a z logopedie a surdopedie."

Více informací naleznete zde v sekci Přijímací zkouška a podsekci Logopedie: https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/podminky-a-kriteria-prijeti-ke-studiu#prijimaci-zkouska

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Nikola Drescher
17. 5. 2021 12:48nové
Angličtina
Tak co říkáte, angličtináři? Letos je ta hranice pro přijetí docela masakr, co?
Nikola Drescher
17. 5. 2021 15:04nové
Jeste tam neni nahrana, ale mela jsem 155b a nedostala jsem se. Oproti lonskym 105b pro kombinovany studium je to letos masakr :-D
17. 5. 2021 15:16nové
Jo tak to je mazec no ...s těmi svými 134 body jsem byl celkem v klidu a ejhle... 😀
Nikola Drescher
17. 5. 2021 15:45nové
Jo, ja byla taky vklidu. Prakticky uz jsem chtela slavit. Ale jak jsem mela v TSP: Don't count your chickens before they hatch :-D
Pavlína Janurová
17. 5. 2021 18:07nové
Nemuze byt ta letosni vysoka hranice zpusobena prominutim prijimacek za zkousku z anglictiny? Nebo to bylo uz i loni? Ja mam FCE, ale nevedela jsem, ze by mi prominuli cele prijimacky vcetne tsp a tak jsem o prominuti nezadala a ted jsem neprijata :( Myslela jsem, ze musim byt nekde pod carou, ale kdyz vidim kolik jste meli vy a taky se nedostali, tak ziram.
Barbora Slavíková
17. 5. 2021 18:09nové
To teda nevím... každopádně nečekala jsem, že když mám percentil 93, tak že mě nevezmou. Odvolám se, ale jak koukám, tak to asi stejně nemá cenu čekat, že by mě přijali na body, protože mám jen 126 celkem.
Pavlína Janurová
17. 5. 2021 18:41nové
Ty jo, s tim by ses dostala snad i na prava :D :D snad mas prihlasku i jinam
Martina Coufalová
19. 5. 2021 17:28nové
Podle mého názoru se ta hranice posunula přesně z tohoto důvodu. Přijali několik uchazečů s FCE a zvedla se i bodová hranice.
Pavlína Janurová
20. 5. 2021 09:27nové
Asi ano. Zajimalo by me, jestli tyhle podminky budou i do budoucna nebo jestli to bylo jenom letos kvuli corone. To by si pak kazdy udelal zkousku a bylo by, protoze je to mnohem jednodussi nez delat tsp.
Nikola Drescher
20. 5. 2021 11:29nové
Asi zalezi jaka bude pristi rok situace, ale myslim si, ze uz se to opakovat nebude. Kazdopadne moje sance na Aj na MUNI je pryc. Uz to zkouset nebudu kvuli veku. Bud to vyjde jeste na Aj do Olomouce a nebo jsem prijata tady na nemcinu. Toz v nejhorsim vystuduju to. V cervnu delam CAE, tak budu mit v kapse dva jazyky. Treba to tak ma byt :-) ale vite co? 155b ziskanych behem matersky bylo sakra dobry! Jsem na sebe pysna :-D Takze stay positive! Priste to vyjde - nebo vyuzijte vas plan B :-) Nekdy ten zalozni plan otevre dvere k neskutecnym zivotnim prilezitostem :-)
Adéla Kelblová
17. 5. 2021 21:54nové
Překvapivé nepřijetí
Ahoj, nevím jestli má někdo podobný problém ale s percentilem 62,58 jsme už chtěla slavit na dějepis s informatikou kam se minulý rok hlásil jeden člověk a ejhle v přihlášce napsaný nepřijata z kapacitních důvodu a nic k tomu dál.. hodně mě teda zajímá pořadí a kdy ho dají do přihlášky už jsem jim psala i email hodně překvapení no
Radim Lukeš
17. 5. 2021 22:08nové
Ahoj, mám to podobně, mám Dějepis + Němčina kombinovaně, minulý rok bych se v pohodě dostal, tento rok nic. Loni se na to hlásilo 6 lidí a nakonec ani jeden nenastoupil.
18. 5. 2021 15:27nové
Ahoj, já se dostala na NJ kombi s přírodopisem s percentilem 64..no myslím, že byl hraniční :-D
Adéla Kelblová
18. 5. 2021 15:36nové
No tak třeba kamarádka se dostala na matematiku s percentilem 56 a jeden kamarád s percentilem 79 na práva celý je to nějaký divný no
Barbora Slavíková
18. 5. 2021 10:55nové
Ahoj, já jsem měla sice horší výsledek z TSP (32) ale z angličtiny, což je můj hlavní program zvolenej, tak jsem měla percentil 93 a stejně jsem nebyla přijatá, i když podle všeho minulý rok brali 220 studentů... taky to nechápu a už jsem napsala email.
Zdeňka Hrabalová
18. 5. 2021 20:12nové
Ahoj, Ja jsem mela sice jen 47 percentil, ale taky me nepřijali z kapacitních duvodu, a to jsem se hlásila na komb. učitelství pro mateřské školky, kde minuly rok vzali posledního s percentilem 25. Je to divny...🙄
Klára Tučková
18. 5. 2021 23:04nové
Na prezencni ucitelstvi pro materske skolky nestacilo ani 56. Asi si musime pockat na zpravu o vysledcich.
Natálie Komárková
23. 5. 2021 15:03nové
Ja jsem prvni pod čarou a mám percentil 64,02.
Zdeňka Hrabalová
18. 5. 2021 21:01nové
Učitelství pro mateřské školky (kombinované)
Ahoj, hlásil jste se někdo na tento obor a dostali jste se? Překvapilo mě, že minulý rok brali posledního člověka s percentilem 25 a mně letos nevzali s percentilem 47.
Vanda Červinková
19. 5. 2021 10:06nové
Ahoj, na kombinované mi letos nestačilo ani 55. Původně před snížením percentilu jsem měla 59, takže ten jediný odebraný bod udělal bohužel velký rozdíl. Takže čekám na zprávu o přijímacím řízení.
Zdeňka Hrabalová
19. 5. 2021 10:51nové
Achjo, to je teda pech, ze minuly rok stacilo tak malo a ted... 😔 a mela si i jine přihlášky? Dostala ses jinam? Pokud ne, zvazujes jinou školu? Dekuji za odpoved 🙂
Daniela Šafaříková
17. 6. 2021 21:18nové
Přijímačky na Isp
Dobrý den, v e přihlášce je že budeme vědět výsledky prijimacek v červnu ale myslím že nám říkali že to bude až červenec co je správné a proč tak dlouho ? Diky
17. 6. 2021 22:44nové

Dobrý den,
prosím, kontaktujte s tímto dotazem studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení