26/10/2008 21:41new
Administrativa (doklady, platby atd.)
Iuliia Zykova
23/12/2020 10:24new
Doklad o znalosti českého jazyka
Dobrý den,
Chtěla by se zeptat, zda je třeba doložit doklad o znalosti českého jazyka, protože jsem uchazeč že zahraničí (z Ruska). Mám podané přihlášky na: Teorie interaktivních médií (FF), Informatika (FI). Děkuji za odpověď.
1/1/2021 18:46new

Vážená slečno Zykova,
doklad o znalosti českého jazyka dokládat nemusíte. Zároveň si dovoluji podotknout, že doporučená úroveň znalosti českého jazyka je B2 a více.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Erika Kojdová
11/1/2021 10:43new
Potrebné prílohy k prihláške
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či netreba žiadne prílohy k prihláške ako napríklad lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na lekársku fakultu. Na stránke som sa dočítala, že treba iba k zápisu overené maturitné vysvedčenie a či to teda stačí.
Vopred ďakujem za odpoveď
Prajem pekný zvyšok dňa
12/1/2021 00:10new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na komunikačním portále prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tomáš Köhler
7/2/2021 21:52new
Doručení platby
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak dlouho trvá přijmutí platby. Peníze mi byly z účtu odečteny již před 4 dny, avšak na přihlášce pořád svítí červené "nezaplaceno". A proto bych se chtěl zeptat, jak dlouho to tak přibližně trvá.
S pozdravem
Tomáš Köhler
9/2/2021 17:28new
Dobrý den,
pod Vašim jménem evidujeme 2 aktivní přihlášky a obě jsou již od ledna zaplaceny.
Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Júlia Kovalčíková
11/2/2021 16:27new
Prihláška
Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať, pri podávaní prihlášky stačí potvrdiť prihlašku, zaplatiť a to je všetko? Netreba podpísať nejako prihlášku a potvrdenie zo školy? Lebo to nikde neviem nájsť, ak treba.
13/2/2021 22:29new

Dobrý den,
ano, to je vše.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Radka Melicharová
12/2/2021 20:49new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den, podala jsem si již přihlášku a omylem jsem tam nejspíše zaškrtla, že nežádám o prominutí přijímací zkoušky na základě prospěchu. Teď už se mi to tam ale nezobrazuje. Dá se o to ještě nějak zažádat? Děkuji.
15/2/2021 23:02new

Dobrý den,
pokud zašlete žádost o prominutí přijímací zkoušky a s ní potřebné dokumenty (ve Vašem případě formulář prospěchu), studijní oddělení by Vaši žádost mělo přijmout i přes skutečnost, že jste v e-přihlášce uvedla něco jiného. Pro jistotu si to však prosím ověřte na studijním oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Barbora Vlčková
18/2/2021 08:51new
Prominutí přijímací zkoušky na základě prospěchu
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je potřeba k žádosti o prominutí přijímací zkoušky a potvrzenému dokumentu o prospěchu přiložit také vysvědčení ze střední školy.
Předem děkuji za odpověď.
Hezký zbytek dne přeje
Barbora Vlčková
18/2/2021 23:26new

Dobrý den,
dotaz, prosím, směřujte na prihlaska@muni.cz a připiště rovněž číslo přihlášky, ke které směřuje Váš dotaz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Gfdfg Gfgdfgd
18/2/2021 22:46new
Předložení maturitního vysvědčení u zápisu do studia

Dobrý den,

ucházím se o studium v bakalářském studijním programu. Chtěl bych se zeptat, zda mohu u zápisu do studia místo maturitního vysvědčení předložit vysokoškolský diplom (mám magisterský titul). Své maturitní vysvědčení totiž nemohu najít.

Budu Vám velice vděčný za pomoc.

S pozdravem a přáním pěkného dne
András Zubaskov
18/2/2021 23:27new

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Martin Cakl
22/2/2021 13:40new
Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Dobrý den,

ucházím se o studium na bakalářský program tělovýchova a sport, kde jednou z podmínek je uvedení zdravotní způsobilosti od příslušného sportovního lékaře. Tuto prohlídku jsem absolvoval minulý rok 2.března a vím, že platnost je 1 rok. Proto se chci zeptat, jestli to samé potvrzení mi bude stačit na správné dokončení nynější přihlášky?

Předem děkuji za odpověď,

S pozdravem
Martin Cakl
25/2/2021 23:31new

Dobrý den,

musí se jednat o posudek Tělovýchovného lékaře, který nesmí být starší, než z června 2020. Posudek vkládáte do E-přihlášky nejpozději do 31.3.2021.
Více informací a formulář posudku naleznete zde:
https://www.fsps.muni.cz/kalendar/kalendar-akci/odevzdani-posudku-telovychovneho-lekare

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
David Severa
26/2/2021 13:34new
Nestihnu včas poslat potřebné dokumenty k prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda mám nějakou možnost, jak zaručit fakultě poslání certifikátu k prominutí přijímací zkoušky z aj a TSP na obor Angličtina-Geografie za úspěšné absolvování odborné zkoušky z anglického jazyka na úrovni B2, která se ovšem koná až 12.3.2021 a certifikát z ní se zasílá ještě později. Nestihnu tudíž přiložit certifikát k přihlášce a žádosti o prominutí přijímacích zkoušek.

Opravdu není možné fakultě zaručit poslání certifikátu v momentě, kdy ho dostanu? Výsledky zkoušky B2 budu vědět již před termínem TSP a zkoušky z AJ, tudíž v případě neúspěchu u zkoušky B2 bych se přijímacích zkoušek zúčastnil.

Děkuji,
David Severa
27/2/2021 14:48new

Dobrý den,
je mi líto, ale podmínky musí být pro všechny uchazeče stejné, tudíž certifikát opravdu musíte doručit do data uvedeného na stránkách fakulty.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Matěj Kačmář
27/2/2021 01:18new
Doručení platby přihlášky
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak dlouho trvá přijmutí platby, popřípadě o stavu své objednávky-peníze mi byly z účtu odečteny avšal stále svítí "nezaplaceno".
S pozdravem Matěj Kačmář
27/2/2021 14:43new

Dobrý den,
připsání platby k přihláškám může trvat až několik pracovních dnů. Relevantní je však datum, kdy jste platbu odeslal.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Michaela Hlavatá
27/2/2021 10:57new
Založení nové přihlášky
Dobrý den,
Podávala jsem si novou přihlášku ke studiu, ale místo v moje přihláška se mi objevila v obchodním centru. Psala jsem na studijní oddělení a tam mi řekli že si musím vygenerovat poplatek, ale já už jsem přihlášku zaplatila a nevím, kde si ten poplatek mám vygenerovat.
27/2/2021 14:42new

Dobrý den,
dotaz spolu s číslem přihlášky, prosím, neprodleně směřujte na komunikační portál prihlaska@muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Martin Cakl
27/2/2021 12:51new
Zaplacení platby za přihlášky

Dobrý den,

zaplatil jsem přihlášku v pátek 26.2 kolem 2 hodiny odpolední s poplatkem za okamžitou úhradu, tudíž by ještě ten den měla platba proběhnout a chtěl bych se zeptat, jak dlouho trvá přijmutí platby za přihlášky?

Zda pokud platba nedorazí a dorazila by například až první pracovní den, tím pádem v pondělí, ovlivní to nějak mé podání přihlášky?

Děkuji za odpověď.

S pozdravem,

Martin Cakl.
27/2/2021 14:39new

Dobrý den,
připsání platby k přihláškám může trvat až několik pracovních dnů. Relevantní je však datum, kdy jste platbu odeslal.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Eliška Borková
28/2/2021 08:49new
Platba za přihlášku
Dobrý den,
nejde mi provést platba na přihlášku číslo 4157491.
Děkuji za radu.
Thi Thanh Mai Le
28/2/2021 10:38new
Dobrý den,
chtěla bych se připojit k dotazu, jedná se o přihlášky č. 4115454 a č. 4116574.
Děkuji za odpověď.
last modified 28/2/2021 19:35 new

Dobrý den,
Vaše přihlášky rovněž evidujeme jako řádně podané a zaplacené.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
28/2/2021 19:35new

Dobrý den,
Vaši přihlášku evidujeme jako řádně podanou a zaplacenou.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Kosová
1/3/2021 08:25new
Dobrý den,
chtěla bych se také zeptat ohledně platby na přihlášku č. 4129207 a č. 4151867. Děkuji za odpověď.
Dorota Špásová
1/3/2021 11:13new
Dobrý den, také bych se ráda zeptala na stav platby u přihlášky č. 1452831. Děkuji.
1/3/2021 20:57new
Vážená slečno Špásová,
Vámi uvedené číslo je číslo objednávky pro platbu, nikoli přihlášky. Vaše přihláška č. 4156565 byla řádně podána i zaplacena.
1/3/2021 20:55new

Vážená slečno Kosová,
u Vašich přihlášek zatím evidujeme pouze objednávku pro platbu, ale nikoli samotnou platbu. Zaevidování platby může trvat i několik pracovních dnů. Pokud se Vaše přihlášky budou jevit jako nezaplacené i 3.3.2021, prosím, kontaktujte nás na prihlaska@muni.cz a přiložte potvrzení o provedené platbě. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Milan Zapletal
1/3/2021 15:32new
Doručení platby za přihlášku

Dobrý den,

v pátek 26. února jsem posílal bankovním převodem peníze na zaplacení přihlášky č. 4152985, bohužel se mi však stále neukazuje, že by byla přihláška zaplacena a už je 1. března. Dočetl jsem se, že je rozhodující datum odeslání platby, tak doufám, že to není moc velký problém.

Chtěl jsem se však zeptat, jestli nevíte, za jak dlouho bude platba potvrzena, případně jestli je v případě, že jsem platbu odeslal chybně, možné odeslat ji znovu i po termínu.

Děkuji a přeji hezký den.

Milan Zapletal
1/3/2021 21:00new

Dobrý den,
zaevidování platby může trvat i několik pracovních dnů. Pokud se Vaše přihláška bude jevit jako nezaplacené i 3.3.2021, prosím, kontaktujte nás na prihlaska@muni.cz a přiložte potvrzení o provedené platbě. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kristýna Heuchelová
1/3/2021 16:40new
Problém s platbou přihlášky
Dobrý den, kvůli problémům s kartou jsem zrušila objednávku přes kartu. Píše mi, že přihlášku již není možné zaplatit. Je tu možnost zaplatit ji převodem?