Vlákno: E-přihláška/
Diana Mušková
2. 11. 2020 08:42nové
Zaplatenie prihlášky
Dobrý deň,
rada by som sa informovala ohľadom zaplatenia podanej prihlášky na MUNI. Keď chcem prejsť na krok Zaplatiť, vyskakuje mi upozornenie- Žádnou přihlášku nelze uhradit přes Obchodní centrum MU. Už som skúšala aj podať novú prihlášku prostredníctvom rôznych prehliadačov, a ani napriek tomu to nefungovalo.
Za prípadné informácie vopred ďakujem.
2. 11. 2020 12:08nové
Vážená slečno Mušková,
na straně Filozofické fakulty došlo k technickým potížím, které by již měly být vyřešeny. Zkuste tedy opět přihlášku zaplatit a v případě potíží se, prosím, ozvěte. Děkuji.
Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Diana Mušková
2. 11. 2020 13:04nové
Je to vybavené, ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Viktória Sedláková
26. 12. 2020 14:50nové
IZO kod
Dobrý den,
rada by som sa chcela opýtať ohľadom IZO kodu strednej školy. Kedze tento system kodovania skor maju len ceske skoly a ja som zo Slovenska, co tam mam vypisat? Nasla som ze by som to mala uviest ako zahranicnu skolu cize koz by mal byt 999999999, ale nefungovalo ani to.
Velmi pekne dakujem za odpoved vopred.
1. 1. 2021 19:25nové

Dobrý den,
zkontrolujte si, prosím, nastavení státu střední školy a máte-li vše nastaveno správně, pokuste se Vaši střední školu dohledat dle adresy, nikoli dle IZO kódu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Eliška Prokopová
8. 1. 2021 14:40nové
Profilové předměty
Dobrý den, hlásím se ke studiu Tlumočnictví českého znakového jazyka v kombinaci s českým jazykem a literaturou a ráda bych požádala o prominutí přijímacího řízení na základě prospěchu ze střední školy. Nepodařilo se mi ovšem najít, které předměty jsou pro můj obor profilové, ze kterých mám zadat známky. Vím, že tyto upravuje dokument tady na stránkách, který je součástí informací o přijímacím řízení, a je v něm tabulka profilových předmětů pro jednotlivé obory, ale obor Tlumočnictví českého znakového jazyka mezi nimi není. Znamená to, že jsou profilové předměty pro tento obor libovolné?
Děkuji za odpověď
Eliška Prokopová
12. 1. 2021 00:16nové

Dobrý den,
u studijního programu Tlumočnictví českého znakového jazyka, bohužel, není možné žádat o prominutí přijímací zkoušky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímací řízení
Eliška Prokopová
14. 1. 2021 15:57nové
Děkuji Vám!
Gabriela Kukoľová
1. 2. 2021 12:24nové
E-prihláška
Dobrý deň chcela by som sa opýtať či je v poriadku že mi neukazuje moju prihlášku na profile ak som ju odoslala a zaplatila ďakujem za odpoveď
2. 2. 2021 20:44nové

Dobrý den,
napište mi prosím číslo Vaší přihlášky, pokud jej znáte. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Gabriela Kukoľová
3. 2. 2021 14:05nové
4102243
5. 2. 2021 18:58nové
Dobrý den,
pokud jste byla na dni otevřených dveří Lékařské fakulty a obdržela jste přihlašovací údaje do IS, zkuste si přihlásit přes tyto údaje.
Eva Vlková
10. 2. 2021 15:02nové
Informace k přijímacímu řízení
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je v pořádku, že se mi v Mých přihláškách u jedné ze dvou přihlášek neukazují Předepsané zkoušky v části Informace k přijímacímu řízení. Test studijních předpokladů se mi ukazuje pouze u jedné přihlášky ale u druhé již ne. Při podání přihlášek ale tato informace byla u obou.
Předem děkuji za odpověď.
10. 2. 2021 22:33nové

Dobrý den,
to bude asi tím, že TSP podstupujete pouze jednou a výsledek se Vám pak ale následně započítá pro všechny přihlášky, pro něž je podmínkou přijetí TSP.
Proto budou všechny potřebné informace ohledně TSP jako například pozvánka k přijímací zkoušce uvedeny pouze v rámci jedné přihlášky.
Pokud se však chcete ujistit, kontaktujte prosím studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
10. 2. 2021 16:09nové
Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí
Dobrý den, chci se zeptat, jak postupovat v případě, že mi již došlo rozhodnutí o přijetí? Nikde sem žádné informace nenašla...
10. 2. 2021 22:36nové

Dobrý den,
pak tedy, prosím, vyčkejte na pozvánku k zápisu ke studiu, která by Vám měla být nahrána do e-přihlášky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
21. 3. 2021 14:41nové
Dobrý den,
chápu tedy dobře, že pokud mám v Isu u prihlasky napsane, ze jsem prijata, tak uz se mě netyka napr. naskenovani obcanskeho prukazu? Pouze tedy cekam az na pozvanku k zapisu?
Dekuji predem za odpověď.
31. 3. 2021 00:29nové

Dobrý den,
ano, přesně tak.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Maria Filtsova
15. 2. 2021 19:52nové
Změna přiloh zaplacené přihlášky
Dobrý den, dala jsem do přihlášky omylem nepodepsanou žádost o prominutí pz, odeslala ji a zaplatila. Pak mi přišlo upozornění, že je třeba tento dokument v e-přihlášce upravit, ale nevidím, jak to můžu v systému udělat, jde mi pouze změnit typ přílohy, ale ne samotný soubor.
Maria Filtsova
15. 2. 2021 19:54nové
Přikládám odkaz na snímek obrazovky s formulářem:
https://ibb.co/2NLHYN7
15. 2. 2021 23:04nové

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Maria Filtsova
16. 2. 2021 10:42nové
Děkuji
Júlia Kovalčíková
17. 2. 2021 17:19nové
E-prihláška
Dobrý deň, čo sa týka tých profilových predmetov, ktoré sa rátajú do priemeru, hlásim sa na odbor biochémia, a medzi profilovými predmetmi mám chémiu, no my na škole máme aj predmet farmaceutická chémia a analýza liečiv, tak sa chcem spýtať či môžem medzi moje profilové predmety zaradiť aj tento predmet alebo nie.
18. 2. 2021 23:31nové

Dobrý den,
charakter Vašeho dotazu vyžaduje vyjádření fakulty, proto, prosím, dotaz směřujte na studijní oddělení Přírodovědecké fakulty na adrese studijni@sci.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Beata Krajčíková
18. 2. 2021 21:07nové
Stornování přihlášky
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli jde nějakým způsobem e-přihlášku zrušit, popřípadě nahradit za jinou přihlášku?
Děkuji.
18. 2. 2021 23:35nové

Dobrý den,
ano, přihlášku Vám můžeme zrušit a vrátit poplatek zpět na účet, případně převést poplatek na jinou přihlášku. V této věci se na nás prosím obraťte na prihlaska@muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Beata Krajčíková
22. 2. 2021 15:25nové
Dobrý den, psala jsem v pátek ráno, zatím mi nikdo neodpověděl.
Krajčíková
24. 2. 2021 22:47nové
Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno.
Vendula Čuperová
10. 3. 2021 11:07nové
Dobrý den, je možné přihlášku stornovat, když je už po datu podání přihlášek? vrátí se mi peníze? Děkuji Čuperová
10. 3. 2021 13:41nové

Vážená slečno Čuperová,
bohužel, přihlášky bylo možné rušit a poplatky vracet do konce února.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Gfdfg Gfgdfgd
18. 2. 2021 22:41nové
Vyplňování profilových předmětů v přihlášce

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda mám v přihlášce vyplnit do vysvědčení profilové předměty, pokud nežádám o prominutí přijímací zkoušky.

Budu Vám velice vděčný za pomoc.

S pozdravem a přáním pěkného dne
András Zubaskov
18. 2. 2021 23:38nové

Dobrý den,
pokud nežádáte o prominutí přijímací zkoušky na základě prospěchu, pak jej nevyplňujete.

S pozdravem

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Daniel Navrátil
21. 2. 2021 16:47nové
Tisk středoškolského vysvědčení

Dobrý den, kde v e-přihlášce přesně naleznu tlačítko "Tisk středoškolského vysvědčení", když žádám o prominutí příjímacích zkoušek? Hlásím se na PřF, obor matematika. Vyplnil jsem 4 předměty do tabulky, ale teď nikde nemohu nalézt tlačítko určené k tisku tohoto vysvědčení. Jelikož musím následně tento soubor přiložit k průvodce a žádosti o prominutí příjímací zkoušky, tak bych byl vděčný za postup, jak toto tlačítko nalézt, opravdu jsem prošel všechno, ale stále se mi ho nepodařilo nalézt.

Děkuji moc za případnou odpověď.
Daniel Navrátil
21. 2. 2021 17:29nové

Omlouvám se za teď již zbytečný dotaz, jelikož tisk dokumentu jsem nakonec našel. Mohlo by to ale pomoci ostatním, kteří mají problém s nalezením.

Dokument se nachází v sekci "Rekapitulace přihlášky", zde ve třetím odstavci s vyplněnými údaji je tlačítko "tisk".
Natálie Carbolová
26. 2. 2021 12:15nové
Rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení
Dobrý den,
v přihlášce mám napsáno, že mi na základě mé žádosti byla prominuta přijímací zkouška. Ve výsledcích přijímacího řízení je ale napsáno, že o přijetí ještě nebylo rozhodnuto. Proto bych se Vás chtěla zeptat, zda mohu v tomto případě počítat s přijetím, nebo jestli se může stát, že i přes prominutí přijímací zkoušky přijata nebudu.
Děkuji