last modified 27/10/2008 13:19 new
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Natália Dubeňová
12/2/2021 12:35new
Dvojodborové štúdium

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, aký je potrebný počet kreditov pri dvojodborovom štúdiu (napríklad ekonomia-medialne štúdia a žurnalistika). Je to 60 ku 60, čiže dokopy tých klasickch 120 kreditov, alebo pri hlavnom odbore je potrebných viac kreditov a pri vedľajšom menej?

Ďakujem vopred za odpoveď
13/2/2021 22:33new

Dobrý den,
dotaz, prosím, směřujte na studijní oddělení hlavního studijního programu, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Miroslava Kolníková
13/2/2021 16:26new
Prepáčenie prijjímacích skúšok - priemer
Dobrý deň, rada by som zažiadala o prepáčenie prijjímacích skúšok, ale mám problém s rátaním priemeru - minulý rok sme dostali slovné hodnotenie (absolvovala/neabsolvovala) namiesto známok. Ako ho mám započítať?
Ďakujem za odpoveď.
13/2/2021 22:34new

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová, komunikátor přijímacího řízení
Miriam Šuranová
7/3/2021 09:17new
Prijímacie skúšky - testy
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať skôr o prebieha v prípade, ak som si podala prihlášku na Všeobecné lekarstvo (predpísané-bio/chem/fyz), Embryológiu (predpísané bio/chem/fyz) a na optiku (predpísané bio/fyz), ako budem písať testy? Respektíve budem písať len raz kombináciu všetkých 3 testov a tie sa mi započítajú do ostatných prihlášok? Alebo budem písať zvlášť pre magistersky obor a zvlášť pre bakalárske odbory? V takom prípade, je ale embryológiu a optika v rovnaký deň. Ďakujem, Miriam.
7/3/2021 22:02new
Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.
Lea Kubáčová
11/3/2021 10:47new
Maturita
Dobrý den, chci se zeptat, jak budete pohlížet na letošní podobu maturit. Zda trváte na ústní zkoušce, nebo pro vás bude letos kvůli pandemické situaci zanedbatelná. Předem děkuji za odpověď.
Jakub Chalupa
11/3/2021 17:34new
Dobrý den, mám stejný dotaz. Budou se dělat rozdíly v tom, kdo dělal a kdo ne dobrovolnou ústní zkoušku?
15/3/2021 21:47new

Dobrý den,
vzhledem k vývoji měnících se požadavků na maturitní zkoušky v roce 2021 doporučujeme v současné chvíli, abyste sledovali webové stránky fakulty. Ve chvíli, kdy bude jisté, jak budou maturitní zkoušky vypadat, a změna by měla mít vliv na podmínky pro přijetí ke studiu, budou tuto situaci fakulty reflektovat. V tuto chvíli očekávají vysoké školy oficiální rozhodnutí vlády.
Děkujeme mnohokrát za pochopení.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
24/3/2021 13:51new
Amro
Dobrý den
Kolik je míra průchodu v přijímací zkoušce lékařské fakulty
31/3/2021 12:25new

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adéla Reslerová
1/4/2021 22:09new
TSP - MS teams
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda se na přijímací řízení mohu připojit z účtu, který nám udělala naše SŠ na MS Teams?
Děkuji,
Reslerová Adéla
2/4/2021 20:10new

Dobrý den,
pokud Váš účet obsahuje celé Vaše jméno, tak můžete.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Veronika Michálková
8/4/2021 11:30new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
žádala jsem o prominutí přijímacích zkoušek za úspěšné složení maturity z Matematiky rozšiřující a v přihlášce mám uvedeno, že jsem přijata bez přijímací zkoušky. Matematika rozšiřující se ale bude psát až v květnu, tudíž ještě není jisté, zda ji úspěšně napíšu. Znamená to tedy, že už teď jsem přijata a nemusím se účastnit přijímacího řízení? A co by se stalo, kdybych matematiku rozšiřující nezvládla (v případě, že jsem již přijata) ?
8/4/2021 18:18new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiném vláknu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Marcela Bakalářová
9/4/2021 08:40new
TSP - MS teams
Dobrý den,
pokud nemám založený účet MS teams, musím si ho vytvořit ještě před tech. zkouškou?
Děkuji.
Bakalářová Marcela
9/4/2021 23:42new

Dobrý den,
účet si zakládat nemusíte, připojíte se přes odkaz ve Vaší e-přihlášce jako host a uvede své celé jméno.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Ihor Kozlov
19/4/2021 10:21new
Byrokracie versus zkoušky
Dobrý den. Zahraniční studenti, kteří se chtějí přihlásit na magisterské studium, alespoň z Ukrajiny, setkali se s absurdním byrokratickým problémem. Žadatelé o studentská víza byli schváleni, ale Ministerstvo vnitra České republiky zakázalo lepit víza do pasů v konsulátu.
Zpočátku byla omezení odůvodněna nouzovým stavem, který byl zrušen, ale víza se stále neprovádějí. Nyní je také nemožné přijet do České republiky pomocí bezvízového režimu. Formální akademický rok v jazykových školách končí, což znamená, že i schválená víza budou s největší pravděpodobností zrušena, protože student formálně «nepřišel pro jejich přijetí». To znamená, že studenti jsou absolutně zbaveni možnosti přijet ke zkouškám. Prosím, řekněte mi, jaké možnosti řešení tohoto problému můžete nabídnout nebo alespoň navrhnout.
S pozdravem a poslední nadějí, Kozlov Ihor
19/4/2021 22:48new

Dobrý den,
již Vám odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lucia Rajská
24/4/2021 17:56new
Online prijímacie skúšky TSP- technické problémy?
Dobrý deň,
Z technických príčin mi bol preložený termín TSP na dnes okolo 17tej. Do prihlášky mi mal byť poslaný link a inštrukcie minimálne do 16tej, ale nič mi neprišlo. Písala som asi 10 mailov, ale na žiaden mi nikto neodpovedal. Preto by som sa chcela opýtať, či náhodou nemáte v Brne nejaké technické problémy, keďže je to už takmer hodina a pol a žiadna reakcia neprišla. Prípadne, či som sama alebo je tu ešte niekto, kto má rovnaký problém ako ja. Ďakujem za odpoveď!
Marek Šenkyřík
24/4/2021 18:09new
Dobrý den,
též z technických důvodů se mi měl v přihlášce zobrazit nový odkaz a nezobrazil a na maily nikdo nereaguje.
Lucia Rajská
24/4/2021 18:11new
Ďakujem, hneď mi je lepšie:)
Marek Šenkyřík
24/4/2021 18:16new
Věřím že mají dost práce s funkčností systémů a do toho vytváření nových mimořádných schůzek. Třeba během následujícího času se to posune :)
Marek Šenkyřík
24/4/2021 18:18new
Tak už se mi zobrazil nový odkaz i termín ;)
Lucia Rajská
24/4/2021 18:25new
Mne ešte nie, kedy máš náhradný? A kde v tej prihláške, možno to pozerám na zlom mieste..
26/4/2021 22:28new

Vážená slečno Rajská,
snad již vše bylo vyřešeno na prihlaska@muni.cz. :-)

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
27/4/2021 18:40new
Zveřejnění dosažených bodů či percentilu
Když přijímací řízení na ESF proběhlo online, proč alespoň nevidíme dosažený počet bodů či percentil? Kdy bude údaj zveřejněn?
27/4/2021 23:46new
Do 3. kvetna nam bylo receno panem dozorcem
Alena Řeháková
28/4/2021 07:22new
Taky nechápu, proč letos zveřejnění trvá tak dlouho, když všechny testy jsou automaticky vyhodnoceny a odpadá tak skenování všech archů.
Barbora Ptáčková
29/4/2021 09:37new
Minulý rok jsme čekaly skoro měsíc takže tohle je si myslím ještě FAKT v pohodě ;).
29/4/2021 12:56new
Já tam mám počet bodů a percentil už od včerejška.
Markéta Ratajská
29/4/2021 13:22new
Přesně tak, taky to tam mám od včerejška...
29/4/2021 20:06new
A teď ještě to rozhodnutí. Kdy vůbec zasedá přijímací komise?
Kateřina Kunrtová
2/5/2021 20:43new
Také by mě zajímalo kdy se dozvíme jestli jsme přijati nebo ne.