last modified 30/10/2020 12:47 new
Dotazy specifické pro farmaceutickou fakultu.
Elizabeth Ebe
22/12/2020 09:13new
Elizabeth Ebe
I was wondering if the entrance exam would be taken in English for Native English Speakers. I am applying to study the Pharmacy program in English so I was wondering how the exam would be taken.
22/12/2020 13:42new
Dear Ms. Ebe,
you have already received a reply at prihlaska@muni.cz.
Tshepo Fantová
6/2/2021 19:13new
I would like to get my registration fee back as this course is not online 😣How do I do that
10/2/2021 22:47new
Dear Ms. Fantova,
please direct your inquiry at prihlaska@muni.cz. Thank you.
Elizabeth Ebe
24/2/2021 08:18new
Elizabeth Ebe
Hello,
I have been accepted to study pharmacy at Masaryk University. However I am confused as to what to do next. I have received no other update or instruction apart from the acceptance letter. I would appreciate any help or information. Thank you.
25/2/2021 23:36new

Dear Elizabeth,

please, contact the International Relations Office of the Faculty of Pharmacy (info@pharm.muni.cz). Thank you.

Linda Krajsová - communicator for admission procedure
8/11/2010 16:27new
Dotazy specifické pro ekonomicko-správní fakultu.
Oliver Kutiš
22/4/2021 12:37new
TSP na Magisterské studium
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či sa na program Matematické a štatistické metódy v ekonómii robia aj TSP alebo iba odborové prijímacie skúšky, na ktoré je možné nazrieť aj na stránkach univerzity. Ďakujem pekne
26/4/2021 22:48new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Oliver Kutiš
22/4/2021 22:27new
Vzorcovnik + kalkulačka
Dobrý deň, ešte jedna otázka z mojej strany. (ak by som bol pozvaný na prijímacie skúšky) Budú povolené aj vzorcovníky? Zároveň, aké kaľkulačky sú povolené a aké funkcie nesmú obsahovať? Ďakujem veľmi pekne
26/4/2021 22:45new

Dobrý den,
omlouvám se za pozdější odpověď z důvodu přehlcení komunikačního portálu prihlaska@muni.cz. Vím, že odpověď již není relevantní, ale pro pořádek dodávám, že byla dovolena pouze psací potřeba a čistý papír.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Oliver Kutiš
27/4/2021 16:47new

Dobrý deň,

Ako je prosím myslené, že Vaša odpoveď už nie je relevantná?
29/4/2021 22:22new

Dobrý den,
omlouvám se za nedorozumění z mé strany, nevšimla jsem si, že jste navazující magistr a domnívala jsem se, že Váš dotaz směřuje k TSP. V tomto případě Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
8/11/2010 16:24new
Dotazy specifické pro fakultu sportovních studií.
Jan Byrtus
22/1/2021 14:17new
Lékařský posudek
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda lékařský posudek, proveden minulý rok, bude platit i tento rok při podávání přihlášky. Mám pocit, že platí 2 roky od provedení, ale nejsem si zcela jistý.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Jan Byrtus.
26/1/2021 19:23new

Vážený pane Byrtusi,
již Vám bylo odpovězeno na komunikačním portále prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Štěpán Rotter
8/2/2021 13:14new
Praktické přijímací zkoušky
Dobrý den,
Obracím se na vás s otázkou, jak a kde bych se mohl připravovat na praktickou PZ, když jsou všechna sportoviště vládou uzavřena. Jacikův test jde samozřejmě natrénovat doma, ale obtížnější je už gymnastika, plavání a běh. Myslím si, že by na tuto otázku chtělo spoustu studentů znát odpověď. Jak se máme připravit na praktickou zkoušku na FSPS MUNI, když jsou všechna sportoviště zavřená? Kde mám trénovat plavání, kde mám trénovat gymnastiku a tak dále. Děkuji za odpověď.
10/2/2021 22:41new

Dobrý den,
je třeba vzít v úvahu, že ve stejné situaci se nacházejí rovněž všichni ostatní uchazeči o studium na Fakultě sportovních studií.
Váš dotaz však spíše vyžaduje vyjádření fakulty, proto se prosím obraťte na její studijní oddělení, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Michaela Matoušová
5/3/2021 20:53new
Dobrý den,
přesně v situaci jsou i všichni ostatní a navíc běh se dá natrénovat venku, běhat není zakázáno pokud vím :D A běží se jen sprint, což většina "hobíku" nepotřebuje trénovat, já dělám vytrvalostní sport a většina normálních suchozemců mají mnohem víc rychlostních vláken. Na gymnastiku, když si najdete nějaký hezký travnatý plácek, tak to taky jde natrénovat a plávání, když se začnete otužovat, tak to taky stihneš :) .. Taky bych mohla říct třeba, kde natrénuji basketbal (což sice podle mě není skoro vůbec potřeba, protože to patří do základní sportovní všestrannosti, stejně jako plavání, ale nevadí)
Martin Mikuš
26/4/2021 21:12new
Význam TSP u TVaS v kombinaci
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaký význam, mají TSP v případě, kdy se hlásím např. na Tělesnou výchovu a sport v kombinaci s Občanskou výchovou se zaměřením na vzdělání. Slouží TSP jen k "vyřazení" těch žadatelů o studium, kteří nesplnili minimální percentil (20)? Dále už se tedy počítá jen se studenty, kteří mají percentil 20< a jejich výsledky TSP jsou pro další hodnocení irelevantní? Jinak řečeno člověk který bude mít 80 bodů z testu FSpS a 100 percentil TSP bude mít horší hodnocení než člověk, který má 81 bodů a 21 percentil?
26/4/2021 22:42new

Dobrý den,
ve Vašem případě se jedná o mezifakultní studium a každá fakulta si samostatně stanovuje podmínky přijetí pro své programy. U sdruženého studia musíte zvlášť splnit podmínky přijetí pro hlavní studijní program a zvlášť pro vedlejší, tudíž nedochází k poměřování testů a jejich váhy, protože každý z testů slouží jako přijímací zkouška pro jiný program.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Judita Jelínková
2/2/2021 10:44new
Uvolnění z TV na střední škole
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budu přijata na studium učitelství prvního stupně i v případě, že jsem poslední rok teď na gymnáziu měla uvolnění, které mě, ale nijak neomezuje pro vykonávání jakéhokoli sportu či aktivity v budoucnu. Děkuji za odpověď
2/2/2021 20:56new

Dobrý den,
pro fakultu je relevantní pouze úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení. Není třeba žádným způsobem dokládat fyzickou zdatnost a podobně.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Hana Hauserová
27/2/2021 15:08new
Studium Logopedie bez SZZ z Logopedi
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se mohu přihlásit na navazující magisterské studium Logopedie i v případě, že nemám složenou SZZ z Logopedie, ale mám vystudovaný obor Historie se zaměřením na vzdělávání na FPE ZČU.
Děkuji
27/2/2021 17:48new

Dobrý den,
v podmínkách přijetí na tento studijní program je uvedeno následující: "Uchazeč se musí prokázat SZZ na bakalářské úrovni z inkluzivní speciální pedagogiky a SZZ na bakalářské úrovni z logopedie a surdopedie a absolvovat přijímací testy z inkluzivní speciální pedagogiky a z logopedie a surdopedie."

Více informací naleznete zde v sekci Přijímací zkouška a podsekci Logopedie: https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/podminky-a-kriteria-prijeti-ke-studiu#prijimaci-zkouska

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Nikola Drescher
17/5/2021 12:48new
Angličtina
Tak co říkáte, angličtináři? Letos je ta hranice pro přijetí docela masakr, co?
Nikola Drescher
17/5/2021 15:04new
Jeste tam neni nahrana, ale mela jsem 155b a nedostala jsem se. Oproti lonskym 105b pro kombinovany studium je to letos masakr :-D
17/5/2021 15:16new
Jo tak to je mazec no ...s těmi svými 134 body jsem byl celkem v klidu a ejhle... 😀
Nikola Drescher
17/5/2021 15:45new
Jo, ja byla taky vklidu. Prakticky uz jsem chtela slavit. Ale jak jsem mela v TSP: Don't count your chickens before they hatch :-D
Pavlína Janurová
17/5/2021 18:07new
Nemuze byt ta letosni vysoka hranice zpusobena prominutim prijimacek za zkousku z anglictiny? Nebo to bylo uz i loni? Ja mam FCE, ale nevedela jsem, ze by mi prominuli cele prijimacky vcetne tsp a tak jsem o prominuti nezadala a ted jsem neprijata :( Myslela jsem, ze musim byt nekde pod carou, ale kdyz vidim kolik jste meli vy a taky se nedostali, tak ziram.
Barbora Slavíková
17/5/2021 18:09new
To teda nevím... každopádně nečekala jsem, že když mám percentil 93, tak že mě nevezmou. Odvolám se, ale jak koukám, tak to asi stejně nemá cenu čekat, že by mě přijali na body, protože mám jen 126 celkem.
Pavlína Janurová
17/5/2021 18:41new
Ty jo, s tim by ses dostala snad i na prava :D :D snad mas prihlasku i jinam
Martina Coufalová
19/5/2021 17:28new
Podle mého názoru se ta hranice posunula přesně z tohoto důvodu. Přijali několik uchazečů s FCE a zvedla se i bodová hranice.
Pavlína Janurová
20/5/2021 09:27new
Asi ano. Zajimalo by me, jestli tyhle podminky budou i do budoucna nebo jestli to bylo jenom letos kvuli corone. To by si pak kazdy udelal zkousku a bylo by, protoze je to mnohem jednodussi nez delat tsp.
Nikola Drescher
20/5/2021 11:29new
Asi zalezi jaka bude pristi rok situace, ale myslim si, ze uz se to opakovat nebude. Kazdopadne moje sance na Aj na MUNI je pryc. Uz to zkouset nebudu kvuli veku. Bud to vyjde jeste na Aj do Olomouce a nebo jsem prijata tady na nemcinu. Toz v nejhorsim vystuduju to. V cervnu delam CAE, tak budu mit v kapse dva jazyky. Treba to tak ma byt :-) ale vite co? 155b ziskanych behem matersky bylo sakra dobry! Jsem na sebe pysna :-D Takze stay positive! Priste to vyjde - nebo vyuzijte vas plan B :-) Nekdy ten zalozni plan otevre dvere k neskutecnym zivotnim prilezitostem :-)
Adéla Kelblová
17/5/2021 21:54new
Překvapivé nepřijetí
Ahoj, nevím jestli má někdo podobný problém ale s percentilem 62,58 jsme už chtěla slavit na dějepis s informatikou kam se minulý rok hlásil jeden člověk a ejhle v přihlášce napsaný nepřijata z kapacitních důvodu a nic k tomu dál.. hodně mě teda zajímá pořadí a kdy ho dají do přihlášky už jsem jim psala i email hodně překvapení no