Klaudie Polednová
17 hrsnew
Dobrý den,
Znamená prominutí přijímací zkoušky, že nemusím dělat TSP?
Polednová
Lukáš Melkner
15 March at 14:40new
Zdravím, podal som prihlášku ešte 11.1.2023 lenže nastali zdravotné problémy a zabudol som poslať peniaze do termínu 28.2. Dalo by sa dodatočne poslať?

Melkner
15 March at 18:02new

Dobrý den,
je mi líto, ale podání ani zaplacení přihlášky ke studiu po termínu není z administrativních důvodů a z důvodu objektivního přístupu ke všem uchazečům možné. Přihlášky bylo možné podat i zaplatit od 1. 11. 2022 do 28. 2. 2023, tzn. že na zaplacení přihlášky Vám byly poskytnuty 4 měsíce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lukáš Melkner
15 March at 21:59new

Ďakujem za skou odpoveď, veľmi je mi to ľúto keďže som mal velký záujem u vás študovať.

Aj tak vďaka.
Marianna Zapotoková
05 March at 19:04new
Dobry vecer,
chcela by som sa opytat, do akeho casoveho intervalu by malo prist potvrdenie o schvaleni ziadosti o prominutie prijimacich skusok na ekonomicko-spravnej fakulte. Prihlasku som posielala okolo 22.2. a zatial stale nic tak si nie som ista.
Taktiez som sa chcela opytat, ako funguje zvolenie poradia prihlasok, kedze som si zvolila odbory roznych fakult. Na psychologiu budem musiet robit tsp a testy z psychologie a na podnikovu informatiku som poslala vysledky zo scio. Ovplyvnuje sa to nejako vzajomne?
Vopred dakujem za odpoved
Zapotokova
06 March at 15:11new

Dobrý den,
jediné informace ohledně vyřizování žádostí o prominutí přijímací zkoušky jsou, že od 1. 3. 2023 jsou studijním oddělením průběžně zpracovávány a výsledky vkládány do e-přihlášky.
Pokud jde o vzájemný vztah přihlášek, přihlášky nemají žádné pořadí, jsou si rovny. To znamená, že splnění podmínek přijetí do jedné přihlášky nijak neovlivňuje možnost přijetí do druhé přihlášky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Marianna Zapotoková
08 March at 08:37new
Dakujem krasne za informacie.
Pekny zvysok dna :)
Zapotokova
Adam Hudec
01 March at 08:15new
Dobrý den. Mám řádně podanou přihlášku. Jediné co mi chybí ke štěstí je uhrazení. Bohužel jsem ji nestihl uhradit do termínu a to 28.2.2023. Chci se proto zeptat jestli je možné přihlášku uhradit dodatečně. Nebo jestli přihláška zaniká?
Děkuji za odpověď.
01 March at 17:13new

Dobrý den,
pro dodatečné založení objednávky pro platbu a následné zaplacení prosím kontaktujte přímo studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Andrea Kaňoková
24 February at 13:10new
Dobrý den, nemohla jsem na stránkách najít správný formulář k vyplnění známek, abych mohla zažádat o prominutí přijímacích zkoušek na základě průměru. Stačí tedy dodat pouze vysvědčení?
25 February at 12:01new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na komunikační platformě prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
23 February at 09:09new
Dobrý den,
vložila jsem do přihlášky ke studiu požadované přílohy, ale do jedné z nich jsem ještě něco doplnila, chtěla jsem tedy původně nahranou přílohu smazat a nahrát novou, ale nevidím tam žádnou možnost pro smazání. Jak to mohu udělat? Termín odevzdání je příští týden, takže ještě nevypršel a myslela jsem, že i po vložení budu moci přílohy v případě potřeby ještě upravit. Prosím pomozte. Děkuji.
23 February at 17:24new

Vážená paní magistro,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz, kde Vám soubor pomohou smazat.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Vojtěch Štodt
09 February at 08:39new

Dobrý den. Mám otázky ohledně formuláře pro odpuštění přijímacích zkoušek na FI:

1. Pokud chci uplatnit položku 1. (OSP), musím vybrat pouze jednu z možností zúčastnil jsem se / zúčastním se? Nebo mohu vyplnit obě možnosti? Z testu kterého jsem se již zúčastnil mám pouze předběžné výsledky, a jsem přihlášen na testy v budoucnu.
2. Kdy a jak se dozvím, jestli mi bylo odpuštění přijímacích zkoušek schváleno?

Děkuji předem za odpovědi.
13 February at 00:55new

Vážený pane Štodte,

ad 1) Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Fakulty informatiky na adrese studijni@fi.muni.cz.
ad 2) vyjádření byste měl obdržet do 30 dnů od konce termínu pro doložení dokumentů pro uplatnění některého kritéria.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lenka Natalie Michnová
23/11/2022 21:19new
Dobrý den mám zájem o studium Anglického jazyka se zaměřením na vzdělávání. Vlastním certifikát Cambridge ESOL entry 2 byl by mi certifikát k dobru při přijímacím řízení nebo při studiu? Děkuji za Vaši odpověd .
26/11/2022 18:07new

Dobrý den,
je mi líto, ale prominutí přijímací zkoušky na základě certifikátu z AJ bylo pro následující přijímací řízení zrušeno. Váš druhý dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Pedagogické fakulty na adrese prijimacky@ped.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
7/12/2022 22:51new
Dobrý den, chci se zeptat ohledně př. zkoušky v termínu na konci ledna, jestli k ní budu připuštěn bez řádně zaplacené přihlášky, když ta má splatnost až do konce února.
9/12/2022 20:42new

Dobrý den,
přihláška musí být zaplacena nejpozději 7 dní před vybraným termínem TSP.
Pokud uchazeč přihlášku zavčas nezaplatí (jedná se zejména právě o termíny v lednu, únoru, případně na začátku března) a do 2 dnů od termínu TSP se omluví a přihlášku ihned zaplatí, lze s ním dojednat náhradní termín TSP. Nový termín si uchazeč vybere z ještě dostupných termínů TSP a po připsání platby za přihlášku mu v přihlášce změníme termín TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení