Thread: Percentil/
Alica Hujdičová
09 March at 19:56new
Dobrý deň,
Odhadom v akom percentile sa približne nachádzam ak som dosiahla 30 bodov?
09 March at 23:07new

Dobrý den,
co se percentilů týče, budou počítány a zveřejněny až po ukončení všech řádných termínů

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení.
Zuzana Houdková
06 March at 10:23new
Dobrý den, tento vikend delam TSP v Brně a chtěla bych se zeptat, kdy mi přijdou bližší informace co se času a místa konání týče? Budu informovaná v e-mailu?
Děkuji
06 March at 15:14new

Dobrý den,
nejpozději 3 dny před Vámi vybraným termínem TSP najdete v e-přihlášce přesný čas a místo konání TSP. O přidělení termínu rovněž budete informováni e-mailem. Pečlivě proto sledujte svoji e-přihlášku a e-mailovou schránku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Anabela Košútová
27 February at 22:28new
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné po podání přihlášky změnit vybraný termín TSP. Děkuji
28 February at 10:16new

Dobrý den,

změna po podání a zaplacení přihlášky je možná pouze v případě, že se nemůžete z velmi závažných důvodů (např. hospitalizace z akutních důvodů, reprezentace ČR ve sportu, nebo kolize s odbornou zkouškou na MUNI) dostavit k termínu TSP, který jste si zvolili ve své e-přihlášce. Pak můžete požádat na emailové adrese prihlaska@muni.cz o náhradní termín. K žádosti o náhradní termín je nutné přiložit příslušné potvrzení. Každá žádost bude individuálně posuzována.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Vojtěch Hubáček
27 February at 00:03new
Dobrý den,
při podávání přihlášky jsem si chtěl nastavit termín a místo konání TSP na Zlín 17.4.2023. Před 10 minutami mi termín ještě byl nabízen, ale nyní když jsem si připravil Žádost o prominutí přijímacích zkoušek (teprve budu dělat SCIO testy), již v nabídce toto místo není. Je zde možnost si toto místo v tento čas ještě zvolit?
27 February at 13:32new

Dobrý den,
je mi líto, ale vzhledem k tomu, že probíhají poslední 2 dny pro podávání přihlášek do bakalářského a magisterského studia, čehož uchazeči každý rok na poslední chvíli využívají, jsou termíny TSP rychle naplňovány. Nyní již není žádný termín ve Zlíně volný.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Vojtěch Hlaváček
26 February at 19:50new
Dobrý den,
přihlášku jsem si podal asi týden nazpět, během vytváření přihlášky jsem i zadal termín, ve kterém bych chtěl psát TSP.
Chci se zeptat, zda-li dojde nějaké potvrzení tohoto daného termínu a popřípadě, jestli dostanu ještě nějaké dodatečné informace, jako je třeba přesné místo konání TSP.

26 February at 20:42new

Dobrý den,
potvrzení termínu TSP uchazečům zasíláno není. Nejpozději 3 dny před Vámi vybraným termínem najdete v e-přihlášce přesný čas a místo konání TSP. O přidělení termínu rovněž budete informováni e-mailem.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Nina Medoňová
28 January at 11:10new
Dobry den, nikde sa mi neda vybrat datum v ktorom by som chcela robit TSP testy. Nevedeli by ste mi s tym nejako poradiť. Do prihlášky som si dala Telesnu výchovu v kombinácii s Anglickým jazykom a este Telesnu výchovu v kombinácii s Geografiiu. Lenže nikde neviem najst vyber toho dátumu.
29 January at 20:04new

Dobrý den,

rubrika pro výběr TSP se nachází v sekci "Studium, zkoušky a dokumenty" ve Vaší e-přihlášce. Pokud v této sekci danou rubriku nevidíte, zašlete nám, prosím, na email prihlaska@muni.cz snímky obrazovky, ze kterých bude patrné, co v dané sekci vidíte. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení SO RMU
Nina Medoňová
29 January at 22:42new
Dobry vecer, uz som poslala na mail
Vojtěch Špetlík
01 February at 22:21new

Dobrý den,

narazil jsem na stejný problém . V přihlášce mám kombinaci Tělesná výchova a sport s Anglickým jazykem. Sekci s výběrem TPS datumů nemůžu vyhledat. Nevíte jak dál. Děkuji za odpověď.
05 February at 19:40new

Vážený pane Špetlíku,
uchazeč hlásící se do programu, který realizuje jiná fakulta MU v kombinaci s PdF (hlavní plán je na jiné fakultě, vedlejší na PdF), postupuje v souladu s dokumentem upravujícím přijetí do programu na dotyčnou fakultu (nikoliv PdF), tudíž jste vyňat z povinnosti podstoupit TSP. Proto se Vám rovněž možnost výběru termínu nezobrazuje.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Thread: TSP test/
Marek Hortlík
19 January at 20:43new
Dobrý den,
mohu se zeptat, jestli jsou součástí přijímacího řízení na obor Tělesná výchova a sport + Geografie testy TSP?
Předem děkuji za vaši odpověď.
19 January at 22:00new

Dobrý den,
ano, vzhledem k tomu, že v rámci přihlášky do sdruženého studia musíte splnit podmínky pro přijetí jak pro hlavní, tak pro vedlejší program, zde je v případě vedlejšího studijního programu třeba postoupit TSP. Pro studijní program Tělesná výchova a sport postupujete praktickou zkoušku z tělesné výchovy a oborový test.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Thread: Termíny TSP/
Adéla Dvořáková
06 January at 15:17new
Dobrý den, podala jsem přihlášku na magisterské studium, ale v mé e-přihlášce nemám možnost vybrat si termín TSP. Můžete mi poradit jak postupovat?
Děkuji Dvořáková
09 January at 23:23new

Dobrý den,
TSP do navazujícího magisterského studia konat nebudete. Vyčkejte prosím na informace z fakulty, nebo se na fakultu přímo obraťte. Veškeré důležité kontakty naleznete zde: https://www.fss.muni.cz/pro-uchazece/vyberte-si-studium/chcete-se-zeptat

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lucie Pelikánová
15/12/2022 18:32new

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zdali je počet účastníků v konkrétním termínu přijímací zkoušky nějak omezen. Ráda bych se totiž nad svojí volbou ještě zamyslela a mám obavy, abych při odesílání přihlášky nebyla nucena vybrat si jen z mála zbývajících volných termínů, které by mi nemusely vyhovovat.

Předem děkuji za odpověď.

Lucie Pelikánová
19/12/2022 20:20new

Dobrý den,
každý termín je kapacitně omezen, tudíž ke konci sběru přihlášek lze předpokládat, že bude nabídka termínů omezenější než nyní. Zároveň si dovoluji upozornit na to, že je výběr termínu TSP důležité promyslet, jelikož zvolený termín TSP se nesmí krýt s termíny oborových testů na MU, maturitní zkouškou nebo přijímací zkouškou na jiné vysoké škole.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Emmanuella Uchechi Okorogu
09 January at 19:23new
Good Evening....
Please I'm looking for the entrance exam past questions.
Where can I get it???
13 January at 00:27new

Dear Emmanuella,
please, send your query to the International Relations Office of the Faculty of Social Studies - admission@fss.muni.cz Thank you.

Linda Krajsová
22/11/2022 19:46new
Dobrý den, rád bych se sám doma připravil na letošní TSP, nicméně kvůli jejich změně od minulých ročníků nevím, co přesně bych v nich měl čekat. Bude opakování starých verzí TSP dostačující? Jestliže jsem změnu pochopil dobře, samotné úlohy by se příliš měnit neměly, jediné co se změnilo, byla struktura. Bude případně k dispozici celý cvičný test nových TSP? Děkuji.
26/11/2022 17:59new

Dobrý den,
bohužel, starší verze TSP byly z důvodu změny obsahu TSP v roce 2023 z webových stránek MU staženy a již nebudou dostupné. Jako přípravu doporučujeme vyzkoušet ukázkové úlohy z nových dimenzí testu - https://www.muni.cz/uchazeci/bakalarske-a-magisterske-studium/prijimacky. Případně si můžete vyzkoušet TSP z minulého roku, kde můžete vynechat oddíly prostorová představivost a kulturní přehled, protože tyto oddíly se dále v TSP nebudou objevovat. - https://www.muni.cz/uchazeci/bakalarske-a-magisterske-studium/prijimacky/minule-tsp

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení