Anežka Pavlasová
1. února v 21:40nové

Dobrý den,
Mohla byste mi prosím pomoct s otázkou kterou mám?

Hlásím se na pedagogickou fakultu přesněji na obor učitelství pro mateřské školy a ráda bych věděla zda v sekci "BODOVÉ HRANICE A POČTY PŘIJATÝCH Z MINULÝCH LET" jsou to opravdu BODY posledního přijatého a nebo PERCENTIL posledního přijatého. Jsem z toho trochu zmatená, jelikož někde se píše "koukněte se na percentil přijatých zde:" (a odkaz je právě na ty bodové hranice a počty přijatých z min. let).
Je to tedy PERCENTIL nebo jsou to opravdu BODY? (jde mi tedy hlavně o učitelství pro mateřské školy, a tam je ve sloupci "body posledního přijatého" napsáno 40,24 na prezenční formě a 40,42 na dálkové formě. Avšak co jsem pochopila, tak body se z testu mohou pohybovat jen v rámci čtvrtin, polovin a celků (např. 12,25 bodů; 15,5 bodů; 20,75 bodů nebo 30 bodů atd...) takže mě mate, že je konečný počet "bodů posledního přijatého" 40,24 nebo 40,42, když to bodově z testu prakticky nejde, avšak jako percentil by mi to dávalo smysl.
Doufám, že moji otázku chápete a dostanu na ni odpověď.
Předem děkuji za Váš čas.
3. února v 16:43nové
Dobrý den,
Jedná se o percentil, máte pravdu, jen je zde nazýván jako body posledního přijatého.
Doufám, že Vám takto odpověď postačuje.
Anežka Pavlasová
3. února v 17:38nové
Děkuji Vám mockrát.
Roman Konečný
6. 12. 2019 08:30nové
Dobrý den,

minulý rok jsem byl na TSP a udělal jsem ho s dobrým percentilem. Avšak jsem ho nevyužil a šel jsem s možností předčasného přijetí na základě výsledku z IQ testu na VUT. Mohl bych tedy ten výsledek z TSP z minulého roku využít do současné přihlášky? Nebo ho musím absolvovat znovu? Předem děkuji za odpověď.

6. 12. 2019 15:12nové

Dobrý den,

to bohužel není možné, výsledky TSP jsou vždy platné pouze pro dané aktuální přijímací řízení. Pokud se k nám chcete hlásit i letos, musíte TSP absolvovat znovu.