y MASARYKOVA UNIVERZITA online.muni.cz Hledat... (X english událostí věda student video rubriky — Masarykova univerzita má sedm nových profesorů 5. prosince 2016 redakce CC-BY události Jiří Barnat z Fakulty informatiky MU p Z S5 nově j menovaných profesoruje sedm z Masarykovy univerzity. Prezident České republiky Miloš Zeman podepsal v pátek 2. prosince na návrhy vědeckých a uměleckých rad vysokých škol jmenovací dekrety 55 profesorů. Sedm z nich je z Masarykovy univerzity. doc. MUDr. Milan Adamus, Ph.D. pro obor: Anesteziologie, intenzivní medicína a algesíologie I pozvánky » Čtvrtek S. 12. Čtvrtek Přednáška Historie lesu na Českomoravské vrchovině Přednáška: Využití uměleckých textil a útvaru lidové slovesnosti při rozvoji komunikativní kompetence žáků základních a středních škol v ruském jazyce I Přednáška Behavioral Economics Pondělí Pondělí KYPOLab Open Day Přednáška Metody ochrany biodiverzity - neúčinné, málo účinné i velmi účinné anketa Líbí se vám nová podoba univerzitního webu www.muni.cz? Ano. - 51,4 ' Ne. - 43 % Nevím. - 4,8H doc. Mgr. Lukáš Fasora. Ph.D. pro obor: Historie - české dějiny 356 hlasů Hlasování v této anketě již skončilo. Ukázat výsledky 83 >> více k tématu nenechte si ujít sdílet článek □ □□□ Česká konference rektorů vyzývá k neúčasti na jmenováni profesorů Reaguje tak na skutečnost, že prezident Zeman nepodepsal jmenování tří docentů Univerzit;.- Karlovy profesory. doc. RNDr. Jiří Barnat, Ph.D. pro obor: Informatika | Více o Jiřím Barnatovi: Nejlepší pedagog Fl: Jsem studentům hlavně průvodcem doc. Ing. Jiří Sochor, CSc. pro obor: Informatika | Čtěte dále: I informatici umí práci v laboratoři doc. MUDr. Vladimír Šrámek, Ph.D. pro obor: Anesteziologie, intenzivní medicína a algezíologie doc. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D. pro obor: Lékařská imunologie J Více o práci Vojtěcha Thoria: Brněnští vědci pomáhají odhalovat původ nedostatečné imunity doc. Mgr, Lukáš Žídek pro obor: Biomolekulární chemie Nejlepší pedagog FI: Jsem studentům hlavně průvodcem Cenu rektora MU pro vynikající pedagogy získal letos na fakulte informatiky Jiří Barnat. Na prezidenta si v Brně počkali demonstranti Při Zemanově návštěvě Kejvyssího soudu vyjádřili svůj nesouhlas s nejmenování Martina C. Putny profesorem. Professores ante port as Rektor Bek glosuje situaci kolem jmenování profesorů a varuje před snahou státní moci omezovat akademickou samosprávu. Žurnalistika přežije, ale bude to hodně bolet V soutěži environmentálnich prací uspěli studenti přírodovědecké fakulty Botanici Muni pomohli s popisem evropské vegetace. Pomůže chránit přírodu Muni najdete i ve svém iPadu!