d UDĚLEJ DALSI KRO VYSTOUPEJ VYS S MAGISTERSKÝM TITULEM Z UNYP 1 * UNIVERSITY ■ _ OF NEW YORK UHIPI IN PRAGUE VysokeSkoly.com Najdi si svou školu Q +420 222 943 511, ^ 606 411 115 Zadejte hledaný výraz UPRAVIT PREZENTACI ŠKOLY ±. KALENDÁŘ AKCÍ RADY A ČLÁNKY DALŠÍ DRUHY ŠKOL O VYHLEDEJ... RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL školu 1 fakultu / obor přípravný kurz učebnici sem i nářku Z Brna až do Silicon Valley Andrej Pančík po vystudování Fakulty informatiky MU fwww.fi.muni.cz) založil několik velmi úspěšných startupů. Nyní působí v Silicon Valley, Mekce počítačového průmyslu. Doporučit známému Diskuze ke článku: příspěvků 0. - Komentovat Andrej Pančík byl po vystudování brněnské Fakulty informatiky Masarykovy univerzity přijat na doktorské studium v Oxfordu, kde založil startup Prizeo. Díky přijetí do prestižního startup inkubátoru se presunul se svým podnikáním až do Silicon Valley. Jeho hvězda stále stoupá a svůj druhý startup Represent po sedmi měsících fungování prodal se svými dvěma obchodními partnery za devítimístnou sumu. Andreje nedávno přijal i slovenský prezident Kiska. Proč jste se rozhodl jít studovat do Brna a nepodal jste si přihlášku rovnou někam do světa? Měl jsem hodné referencí o kvalitě Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vyhovovala mi možnost studovat předměty různě po univerzitě, a tak si vlastně zformoval studium. A taky mi imponoval kvalitní Informační systém MU a možnost elektronického zápisu bez nesmyslného čekání v řadě. Za své dosavadní studium jste vystřídal tri univerzity. Jak si stojí ve srovnání? To se porovnává docela těžko. Na každé z nichjsem studoval jiný program a během něj jsem měl jiné osobní a profesní cíle. Všechny tři univerzity zaměstnávají učitel kterým záleží na studentech a dělají všechno pro to, aby je naučili, co je potřebné pro život v oboru. To, že na to používají jinou strategii, je jen důsledek kulturních rozdílů a jiné úrovně materiálního zabezpečení. Čím vás pro zahraniční univerzity vybavila Masarykova univerzita? Umožnila mi do hloubky studovat oblasti, které mě zajímají. Pak mi pomohla perfektní výuka angličtiny a dobrý podíl teoretických a praktických předmětů. Děkuji za rozhovor. Tomáš Kučera, Fakulta informatiky Univerzita obrany I TY SE MŮŽEŠ STÁT DŮSTOJNÍKEM ARMÁDY ČR Britská univerzita v srdci Prahy přijímám6 L VY- STUDUJTE MEDIÁLNÍ STUDIA NAMUP abídvem Vôjtííh Zi lesky Front-end web developer TV Nova Magisterské programy Mezinárodní management Magistr v oboru Právo (LL.M.) Psychologie Odborná a byznys komunikace Management dopravy a logistiky UNIVERSITY OF NEW YORK IN PRAGUE Andrej Pančík. Foto: Archiv A. Pančíka Vysoká poptávka po absolventech Fakulty informatiky 0 vysoké poptávce po našich absolventech svědčí jejich průměrný nást jpní plat přes 45 000 Kč. Díky široké spoljpráci Fl MU se Sdružením průmyslových jartnerú pracuj í b jdoucí program átoři na reálných projektech, čímž získávají praktické zkušenosti už během studia. Dny otevřených dveří na Fl Jak se studuje na Fl? Jak a s kterými firmami můžete spolupracovat už za studií? Které obory Fl nabízí? Jak jednoduše podat přihlášku, kde budete bydlet nebo kolik bude studium stát? Prozkoumejte fakultu a zjistěte, kde se nachází právě vaše laboratoř! Dny otevřených dveří proběhnou 13. 1. a 3. 2. 2017. On-line na Facebooku 3. 1. a 25, 1. 2017. Více informací na našem webu. Podejte si e-prihlášku teď hned! 23 11.2016 To se mi líbí Budte první mezi svými přáteli, kterým se to líbí.