ŕŕ. nem.sk Widoet R S S ' News.sk Podmienlw ! Cenník i Pridať server Pridať medzi obrúbené Scclucrics A Prihlásiť Reoísirovať R P é a sa mi to <6,1 tis. Q Odoslať Rozšírené hľadanie Utorok 16. Júl 20131 meninvmá Drahomír 5 \ Spravodajstvo Bulvár Tť»r hnik3 F kn ílnmi kn Ki ilti'ir;t Šport Rlnnv Ostatnp PartnpriSpravodajstvo Bulvár L I \ V I iv/i i n n u Šport 1 r_l 1 l.l 1 r- 1 1 Články Moje servery Monitorujeme 1814 informačných zdrojov U Pridaj PR článok Hladať: Hladar Je vysokoškolský diplom pravý? Odpověď najdete na internetu d Denik.cz 08.07.2013 15:23 Brno - Pravost některých vysokoškolských diplomů lze prostřednictvím jejich čísla ověřit na internetu. Masarykova univerzita v Brně spustila celostátní systém, v němž postupně přibývá dat. Škola tak reaguje na případy falzifikátů, jichž prý v posledních letech přibývá. Řřekla to mluvčí univerzity Tereza Fojtova. Čítať celýčlánok » •3 oošli do wbrali.sme.sk • ä P á ä sa mi to (=lOdoslať HB e first o f V ° u r friends to like this. 5 + l ] Odporučit tento odkaz v službe Google 0 llnkuj.sk ...zlodej dovolenku nemá Přidat' k o m e n t á r . . . Pridať na F a c e b o o k Pridať ako Luboš Lunter (Změnit} Komentovať fj Facebook Social Plugin NEWS.SK ODPORÚČA B E Z P E Č N O S T N Á A K C I i f f Q P R A K T I K PLUS shodné výbava i n d e x | Papirraktár Akik majdnem Mem a Furcsa dolgok Michael gyulladt ki Gyôr bedóltek a Dreamliner torténtek ma Jackson's mellett minszki akkumulátorai Magyarorszáqon prolific drug lobbinak okozták... use... Ä S . « S H E R L O C K B E Z P E Č N O S T N Á AKCIľľE ©1 Najnovšie z f t v a ^ P R A K T I K PLUS + výhodná vybav. zľava " » u njTXü-Lri | S H E R L O C K | Najčítanejšie Hašek si klade podmínky pro podporu Rusnoka: Chce... tel Rusko hodlá splatit Česku dluh ze sovětských časů Ma&ýv . , tej Advokátžaluie Kalouska za cisternu před koltseqcsokkentesbe letadlem kezd a... te^ Klostermann. Šumavsky patriot, který pomáhal malým tel Vyšetřování odhalilo šokující týrání.