NIUIU MED Grant na podporu studentského výzkumu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity Vážené kolegyně a vážení kolegové, dovolujeme si Vás informovat, že Nadační fond AKUTNĚ.CZ vyhlašuje pro studenty LF MU výzvu k podávání žádostí o grant na podporu studentského výzkumu zaměřeného na akutní medicínu. Žádosti mohou podávat všichni studenti LF MU, kteří jsou zapsaní v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu. Maximální výše podpory pro projekt s jednoletou dobou realizace činí 60 000 Kč. U projektů s dvouletou dobou realizace lze žádat o podporu až 120 000 Kč. Deadline pro zaslání žádosti je 15. října 2023. Bližší informace naleznete na webových stránkách Nadačního fondu [www.nf.akutne.cz). Případné dotazy nám zasílejte na e-mailovou adresu sekretariat@akutne.cz. Nesplňujete-li podmínky udělení grantu, kontaktujte nám se stručným popisem Vašeho projektu. Váš dotaz rádi zvážíme. Správní rada Nadačního fondu AKUTNĚ.CZ Nadační fond AKUTNĚ.CZ Kamenice 5 625 00 Brno IČ: 29211719 číslo účtu: 555 000 100 / 5500 telefon: +420 728 573 580 e-maíl: aekretariat@akutne.cz web: nf.akutne.cz NADAČNÍ ™DAKUTNE.CZ ... sejdeme se na AKUTNE.CZ .