Logo Dotazník pro zájemce o pracovní místo ve FN Brno (zařazení do Adaptačního programu absolventů LF ve FN Brno na rok 2021/2022) Jméno a příjmení Datum narození Adresa trvalého bydliště E-mail Telefon Uveďte, prosím, 3 útvary FN Brno (kliniky/oddělení) jak je upřednostňujete pro pracovní uplatnění ve FN Brno. Název kliniky/oddělení FN Brno 1. 2. 3. Odpovězte, prosím, na tyto otázky: Co očekáváte od zaměstnání ve FN Brno? Jaká je Vaše představa platového zařazení/ohodnocení lékaře/ky ve FN Brno? Jaké jsou Vaše budoucí profesní plány, vize, cíle? Středoškolské vzdělání rok ukončení název školy název města název studijního oboru Vysokoškolské vzdělání rok zahájení studia na VŠ měsíc a rok předpokládaného ukončení studia na VŠ název školy název města název studijního oboru Povinná praxe ve zdravotnictví od-do (uveďte rok) pracovní pozice (student LF, sestra, sanitář …) název zdravotnického zařízení název oddělení, kde praxe probíhala Nepovinná praxe ve zdravotnictví a další medicínské vzdělávání (kurzy, semináře, konference atd.) od-do (uveďte rok) pracovní pozice (student LF, sestra, sanitář …) název zdravotnického zařízení název oddělení, kde praxe probíhala Studentská vědecká a odborná činnost rok realizace téma hodnocení Pedagogické zkušenosti Působil jste jako lektor/ka? Pokud ano, tak kde a pro koho jste přednášel/a? od-do (uveďte rok) název subjektu, země působení subjektu pedagogické zkušenosti Cena děkana LF za vynikající studijní výsledky ročník průměrný prospěch Dosažené studijní výsledky za 1. -5. ročník LF ročník průměrný prospěch 1. 2. 3. 4. 5. Další získaná ocenění za studijní výsledky, odbornou činnost atd. rok získání ocenění subjekt předávající ocenění Jazykové znalosti mateřský jazyk Český jazyk znalost dalšího jazyka A1* A2* B1* B2* C1* C2* Český jazyk Anglický jazyk poznámka: * u uvedeného jazyka zakřížkujte úroveň Vašich jazykových znalostí podle Evropského referenčního rámce pro jazyky Jaké jsou Vaše volnočasové aktivity? Přehled předchozích zaměstnání – vyplňte v případě, že jste někde pracoval(a) či v současnosti pracujete na základě pracovního poměru či dohody o pracovní činnosti na pozici lékaře. Od-do Název organizace Vyplněním tohoto dotazníku uděluji souhlas s nakládáním s mými osobními údaji (v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů) pro účely Adaptačního programu absolventů LF ve FN Brno v roce 2021/2022. Dne: Podpis: nebude uveden (podpis nahrazujete odeslání tohoto dotazníku z vašeho e-mailu)