Obsah obrázku interiér, patro, strop, místnost Popis byl vytvořen automaticky Obsah obrázku text, interiér, osoba, muž Popis byl vytvořen automaticky FAKULTNÍ NEMOCNICE BRNO ve spolupráci se Studentskou komorou AS LF MU v Brně pořádá v úterý 14. 11. 2023 ve 14.00 hodin ve FN Brno, Jihlavská 20, Lůžkový trakt – Konferenční centrum – kinosál (II. nadzemní podlaží) setkání studentů 5. a 6. ročníků LF - oboru všeobecné lékařství a zástupců FN Brno Jaké informace se o naší nemocnici dozvíte? · informace o volných pracovních místech lékařů – absolventů na rok 2024 · co očekávat od pracovního poměru ve FN Brno – pracovní úvazek, platové ohodnocení a další informace související s prací lékaře – absolventa · jaké jsou možnosti kariérního růstu ve FN Brno, kdy můžete jako mladý lékař začít sloužit služby, nabídka brigádnické činnosti pro studenty LF · představí se Vám medicínské útvary, které budou v roce 2024 nabízet volné místo absolventům LF Za FN Brno budou na vaše dotazy odpovídat: · zástupci vedení nemocnice · zástupci klinik/oddělení · zástupci Odboru personálních záležitostí Určitě si toto setkání nenechte ujít, je určeno jen pro Vás!