Zveme milovníky vína i odbornou veřejnost na 4. konferenci VÍNO A ZDRAVÍ, na téma Víno ­ součást stravy která se koná 2. 11. 2006 od 14 hodin v kongresovém sále Masarykovy univerzity na Vinařské ul. v Brně. Konference je pořádána pod záštitou děkana Lékařské fakulty MU v Brně, Prof. Jana Žaloudíka. Cílem konference je propagace kultury pití vína a jeho pozitivní vliv na lidský organismus a snoubení vína s jídlem. Na konferenci navazuje od 18 hodin slavnostní vyhlášení TOP 77 vín České republiky spojené s degustací oceněných vín na stejném místě. Přihlášky na adresu: info@mama.cz 2006­2007 POZVÁNKA www.vindom.cžBrno,Údolní27 Na konferenci vystoupí: Doc. Jiří Pazourek Brno, MVDr. Vladimír Ostrý Praha, Prof. MUDr. Ivan Čapov Brno, Prof. MUDr. Jan Lata Brno, Prof. MUDr. Jan Žaloudík Brno, MUDr. Martin Křístek Ostrava, Oldřich Bujnoch Pardubice, Branko Černý Praha.