SPOLEČNOST PRO VÝŽIVU, o.s. a její servisní organizace výživaservis s.r.o. 120 00 Praha 2, Slezská 32, tel.: 267 311 280, fax: 271 732 669 e-mail: vyziva.spv@volny.cz Lékařská fakulta MU , Brno, Agronomická fakulta MZLU, Brno a Fakulta veterinární hygieny a ekologie VFU , Brno pořádají I. studentskou konferenci výživa, Potraviny a zdraví 2009 BRNO 29. června 2009 Místo konání: Velká posluchárna, LF MU Komenského nám. 2, 662 43 Brno Organizační pokyny: 1) Konference je určena k prezentaci témat bakalářských a diplomových prací studentů fakult lékařských, zdravotně-sociálních, přírodovědeckých, potravinářských, zemědělských a veterinární hygieny se zaměřením na problematiku výživy, potravin a zdraví. 2) Délka jednoho sdělení je 15 min. 3) Přihlášky s uvedením autorů, názvu přednášky, vysoké školy a fakulty, studijního oboru, typu práce (bakalářská, magisterská) a jména školitele zašlou zájemci na adresu: Lékařská fakulta MU MVDr. Halina Matějová Ústav preventivního lékařství Tomešova 12, 602 00 Brno 2 e-mail: hmatej@med.muni.cz 4) Termín zaslání přihlášek k aktivní účasti je 29. 5. 2009. 5) Na základě zaslaných přihlášek bude sestaven program konference. Organizátoři konference si vyhrazují právo přihlášku odmítnout bez udání důvodu. 6) Začátek konference v 9.30 hod. ( prezence 9.00 - 9.30) 7) Studenti, kteří na konferenci vystoupí s přednáškou, obdrží potvrzení o účasti na vědecké konferenci a současně roční předplatné časopisu Výživa a potraviny. 8) Vstup na konferenci je volný. Přihlášky k pasivní účasti je třeba zaslat na výše uvedenou adresu nejpozději do 20. 6. 2009. Odborní garanti konference: Prof. MUDr. Zuzana Derflerová – Brázdová, DrSc –ÚPL, LF MU, Brno Ing. Miroslav Jůzl, Ph.D. – Agronomická fakulta, Ústav technologie potravin, MZLU, Brno Prof. MVDr. Lenka Vorlová, Ph.D. – děkanka FVHE, Brno PŘIHLÁŠKA NA STUDENTSKOU KONFERENCI POTRAVINY, VÝŽIVA A ZDRAVÍ 2009 Brno, 29. 6. 2009  Aktivní účast  Pasivní účast Jméno a příjmení: …………………………………………………………………………….. Adresa: ………………………………………………………………………………………… * Autor/spoluautoři přednášky: …………………………………………………………...... ………………………………………………………………………………………………....... *Název prezentované práce: ………………………………………………………............... …………………………………………………………………………………………………... …………………………………………………………………………………………………... * Typ práce:  bakalářská  diplomová * Rok obhajoby (nebo rok plánované obhajoby): …………….. * Vysoká škola: ………………………………………………………………………………... * Fakulta: ……………………………………………………………………………………… * Obor studia:………………………………………………………………………………….. * Školitel (vedoucí práce): ……………………………………………………………………. (* - vyplnit při aktivní účasti) Informace o další akci pro studenty: Společnost pro výživu společně s 3. lékařskou fakultou UK v Praze a Fakultou potravinářské a biochemické technologie VŠCHT v Praze pořádá obdobnou studentskou konferenci také v Praze. Termín: 3.6. 2009 (termín zaslání přihlášek k aktivní účasti 7. 5. 2009, k pasivní účasti 28. 5. 2009). Místo konání: 3. lékařská fakulta UK, Praha, Syllabova posluchárna, Ruská 87, 100 00 Praha 10 Určeno pro prezentaci bakalářských, diplomových a doktorských prací Bližší informace: Společnost pro výživu Slezská 32 120 00 Praha 2 e-mail: vyziva.spv@volny.cz www.vyzivaspol.cz nebo 3. lékařská fakulta UK v Praze MUDr. Pavel Dlouhý, Ph.D. Ústav výživy Ruská 87 100 00 Praha 10 e-mail: pavel.dlouhy@lf3.cuni.cz Zájemci mohou prezentovat svoji bakalářskou nebo diplomovou práci na obou akcích. Důvodem pořádání dvou studentských konferencí (v Praze a v Brně) na obdobné téma je oslovit co nejširší publikum, především z řad studentů českých a moravských vysokých škol. *** Studentům, kteří budou prezentovat své sdělení na uvedených studentských konferencích, může Společnost pro výživu na základě jejich písemné žádosti a předložených jízdních dokladů proplatit cestovné ze sídla jejich fakulty do Prahy nebo do Brna.