Příloha č. 3: Návrhový list na vydání odborné knihy Podle čl. 4 směrnice Ekonomicko-správní fakulty MU č. 6/2016 AUTOR / AUTOŘI (přidejte řádky podle potřeby) Jméno, příjmení, tituly PUBLIKACE Druh publikace (udělejte křížek) odborná kniha[1] sborník jiná publikace (specifikujte): Název publikace včetně podtitulu Anotace (v případě odborné knihy minimálně 300 slov) Zdůvodnění vydání publikace (účel publikace, význam, přínos) Návrh tří recenzentů[2] Jméno a příjmení, tituly Pracoviště Datum odevzdání finálního rukopisu (nejzazší termín 30. 9. roku vydání) Uvedený termín se netýká publikací vydávaných v rámci projektů financovaných GA ČR, TA ČR aj. VYDÁNÍ PUBLIKACE Vydavatel (udělejte křížek a doplňte) Dílo bude vydáno Nakladatelstvím MU Dílo bude vydáno v koedici Nakladatelství MU s ……………………………………………………………………… Dílo bude vydáno v nakladatelství ……………………………………………… Licence a šíření díla Zaměstnanecké dílo[3] Školní dílo[4] Počet výtisků (náklad) Předpokládaný počet stran publikace Pořadí vydání publikace (udělejte křížek) 1. vydání 2. vydání dotisk Typ vydání (udělejte křížek) tištěné elektronické FINANČNÍ ZAJIŠTĚNÍ Očekávaná výše nákladů na vydání publikace Při kalkulaci nákladů můžete využít Kalkulátor uveřejněný na http://www.econ.muni.cz/zamestnanci/veda-a-vyzkum/publikacni-a-edicni-cinnost/edicni-cinnosti Částka (uvést v Kč) Zdroj financování číslo zakázky jméno příkazce operace jméno správce rozpočtu Podpis --------- Datum Jméno a příjmení autora/prvního autora Podpis autora/prvního autora VYJÁDŘENÍ VEDOUCÍHO KATEDRY (posouzení návrhu z hlediska vědecko-výzkumného profilu a potřeb katedry) Datum Jméno vedoucího katedry Podpis VYJÁDŘENÍ EDIČNÍ RADY Doporučeno k vydání Doporučeno k vydání s požadovanými změnami. (Autorovi budou postoupeny referentem pro ediční činnost.) Nedoporučeno k vydání doc. Ing. Petr Pirožek, Ph.D., předseda ediční rady Podpis ________________________________ [1] Odborná kniha musí splňovat podmínky uvedené v Metodice hodnocení výsledků výzkumných organizací a hodnocení výsledků ukončených programů, viz http://www.vyzkum.cz/FrontClanek.aspx?idsekce=754005 [2] Netýká se kapitoly v knize. [3] Zaměstnanecké dílo je individuální i kolektivní autorské dílo, které autor/autoři vytvořil(i) z podnětu a pod vedením MU ke splnění svých povinností vyplývajících z pracovněprávního vztahu k MU, viz směrnice rektora č. 8/2009. Licenční smlouva nakladatelská se neuzavírá. [4] Školní dílo je dílo, které student MU vytvořil ke splnění studijních povinností. Licenční smlouva nakladatelská se uzavírá.