Kontaktní osoba: Hana Poláčková, e-mail: polackova@rect.muni.cz Masarykova univerzita, Rektorát, Odbor pro akademické záležitosti Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno Rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek a akademické senáty Lékařské fakulty MU, Přírodovědecké fakulty MU a Fakulty sportovních studií MU si Vás dovolují pozvat na slavnostní inauguraci Martina Bareše děkanem Lékařské fakulty MU, Tomáše Kašparovského děkanem Přírodovědecké fakulty MU, Martina Zvonaře děkanem Fakulty sportovních studií MU dne 11. dubna 2018 v 10.00 hodin v aule Masarykovy univerzity na Právnické fakultě MU (Brno, Veveří 70). Po skončení slavnostního obřadu jste srdečně zváni na slavnostní přípitek ve foyer Právnické fakulty MU.