Průběžná zpráva o plnění výzkumné činnosti v rámci stipendijního programu PdF MU Podpora talentovaných prezenčních doktorandů DOKTORANDKA: Jméno s tituly, UČO: Program studia: Stupeň studia: Obor studia: E-mail: Forma studia: Semestr: V Brně dne: Podpis doktorandky: 1. 1. REKAPITULACE NÁVRHU VÝZKUMNÉ ČINNOSTI – VÝČET PŘISLÍBENÝCH VÝSTUPŮ 2. HARMONOGRAM PLNĚNÍ VÝZKUMNÉ ČINNOSTI – ČASOVÁ OSA ZNÁZORŇUJÍCÍ POSTUP PŘÍPRAVY VÝSTUPŮ 3. STAV PLNĚNÍ VÝZKUMNÉ ČINNOSTI – INFORMACE O ROZPRACOVÁNÍ VÝSTUPŮ školitel/vedoucí Práce: Jméno s tituly: Pracoviště: E-mail: Posouzení výsledků školitelem: Vyjádření školitele: doporučuji/nedoporučuje pokračovat ve výplatě stipendia doporučuji ponechání/snížení/zvýšení/odebrání vyplácené částky. V Brně dne: Podpis školitele: Přílohy: