Studenti si z nabídky povinně volitelných předmětů vybírají předměty jedné specializace.
1. semestr - povinné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_MSP1 | Didaktiky předmětů 1. st. ZŠ pro žáky se spec. vzděl. potřebami 1 | M. Bartoňová (přednášející), R. Blažková (přednášející) | zk | 16 hodin | 8 |
SP4MK_MTOB | Metodologie 2 | P. Mühlpachr (přednášející) | zk | 16 hodin | 10 |
SP4MK_PPS2 | Patopsychologie 2 | D. Přinosilová (přednášející) | k | 16 hodin | 8 |
SZ2MP_Bi10 | Environmentální vzdělávání | E. Hofmann (přednášející), B. Rychnovský (přednášející) | zk | 10 | 3 |
SZ2MP_Ps10 | Pedagogická psychologie | E. Řehulka (přednášející) | zk | 10 | 3 |
1. semestr - povinně volitelné
1. semestr - volitelné
2. semestr - povinné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_MSP2 | Didaktiky předmětů 1.st. ZŠ pro žáky se spec. vděl. potřebami 2 | M. Bartoňová (přednášející) | zk | 16 hodin | 8 |
SZ2MP_Pd11 | Alternativní pedagogika | J. Svobodová (přednášející) | zk | 10 | 3 |
SZ2MP_Ps11 | Psychologie osobnosti | O. Čačka (přednášející) | zk | 10 | 3 |
2. semestr - povinně volitelné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_S4a1 | Specializace 4a 1.Logopedie a surdopedie I.+ | J. Klenková (přednášející), Souralová (přednášející) | zk | 40 hodin | 20 |
SP4MK_S4b1 | Specializace 4b 1 edukace jedinců s více vadami I.+ | D. Opatřilová (přednášející), M. Vítková (přednášející) | zk | 40 hodin | 20 |
SP4MK_S4c1 | Specializace 4c Edukace jedinců s poruchami chování I.+ | Vízdalová (přednášející), V. Vojtová (přednášející) | zk | 40 hodin | 20 |
SP4MK_S4d1 | Specializace 4d Surdopedie se znakovým jazykem | R. Horáková (přednášející), Souralová (přednášející) | zk | 40 hod. | 20 |
SP4MK_S4e1 | Specializace 4e Edukace jedinců s metálním postižením | B. Bazalová (přednášející), J. Pipeková (přednášející) | zk | 40 hod. | 20 |
SP4MK_S4f1 | Specializace 4f Andragogika | P. Mühlpachr (přednášející), K. Pančocha (přednášející) | zk | 40 hod. | 20 |
2. semestr - volitelné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_DIP1 | Diplomový seminář 1 | J. Klenková (přednášející), M. Vítková (přednášející) | z | 8 hodin | 2 |
3. semestr - povinné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_MSP3 | Didaktiky předmětů 1. st. ZŠ pro žáky se spec. vzděl. potřebami 3 | M. Bartoňová (přednášející), R. Blažková (přednášející) | k | 8 hodin | 4 |
SP4MK_SPDG | Spec. pedagogická diagnostika | D. Přinosilová (přednášející) | k | 8 hodin | 4 |
SZ2MP_Pd20 | Školská politika, školský systém a legislativa II | J. Šťáva (přednášející) | zk | 10 | 3 |
SZ2MP_Ps20 | Psychologie ve školní praxi | I. Žaloudíková (přednášející) | zk | 10 | 3 |
3. semestr - povinně volitelné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_S4a2 | Specializace 4a Logopedie a surdopedie II. | I. Bytešníková (přednášející), J. Klenková (přednášející) | zk | 40 hodin | 20 |
SP4MK_S4b2 | Specializace 4b Edukace jedinců s více vadami 2. + | D. Opatřilová (přednášející), M. Vítková (přednášející) | zk | 40 hodin | 20 |
SP4MK_S4c2 | Specializace 4c 2. Edukace jedinců s poruchami chování 2.+ | Vízdalová (přednášející), V. Vojtová (přednášející) | zk | 40 hodin | 20 |
SP4MK_S4d2 | Specializace 4d Surdopedie se znakovým jazykem | R. Horáková (přednášející), Souralová (přednášející) | zk | 40 hodin | 20 |
SP4MK_S4f2 | Specializace 4f Andragogika 2 | P. Mühlpachr (přednášející), K. Pančocha (přednášející) | zk | 40 hod. | 20 |
3. semestr - volitelné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_DIP2 | Diplomový seminář 2 | I. Bytešníková (cvičící), J. Klenková (cvičící), P. Mühlpachr (cvičící), Z. Nováková (cvičící), D. Opatřilová (cvičící), M. Vítková (cvičící) | z | 8 hodin | 2 |
SZ9MK_DTDP | Diplomová práce | Vyučující KDT (cvičící) | z | 6 hodin | 2 |
4. semestr - povinné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_NEPS | Neuropsychologie | E. Řehulka (cvičící) | z | 8 hodin | 2 |
SP4MK_OPRX | Odborná praxe souvislá | I. Bytešníková (cvičící), J. Klenková (cvičící), P. Mühlpachr (cvičící), Z. Nováková (cvičící), D. Opatřilová (cvičící), J. Pipeková (cvičící), V. Vojtová (cvičící) | z | 32 praxe | 6 |
SZ2MP_Pd21 | Pedagogická diagnostika | J. Šťáva (přednášející) | zk | 10 | 3 |
SZ2MP_Ps21 | Aplikace psychologie při zvyšování efektivity práce učitele | J. Řezáč (přednášející) | zk | 10 | 3 |
4. semestr - povinně volitelné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_SPVD | Speciální pedagogika dospělých a seniorů + | P. Mühlpachr (přednášející) | k | 8 hodin | 10 |
SP4MK_SPVE | Speciální pedagogika školního věku +(se zaměřením na etopedii) | V. Vojtová (přednášející) | k | 8 hodin | 10 |
SP4MK_SPVL | Speciální pedagogika předškol. a škol. věku +(se zaměřením na logopedii) | J. Klenková (přednášející) | k | 8 hodin | 10 |
SP4MK_SPVS | Speciální pedagogika předškol. a škol. věku (se zaměřením na surdopedii) | R. Horáková (přednášející) | k | 8 hodin | 10 |
SP4MK_SPVV | Speciální pedagogika předškol. a škol. věku +(se zaměřením na více vad) | D. Opatřilová (přednášející), D. Přinosilová (přednášející) | k | 8 hodin | 10 |
4. semestr - volitelné
Kód | Název | Učitelé | Ukon. | Pozn. rozsah | Kred. |
---|---|---|---|---|---|
SP4MK_DIP3 | Diplomový seminář 3 | B. Bazalová (cvičící), P. Mühlpachr (cvičící), Z. Nováková (cvičící), D. Opatřilová (cvičící), M. Vítková (cvičící) | z | 8 hodin | 2 |
SP4MK_DP | Diplomová práce | z | 10 | ||
SP4MK_PST | Případová studie | z | 10 |