Rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek si Vás dovoluje pozvat na konferenci ROZVOJ PEDAGOGICKÝCH KOMPETENCÍ V AKADEMICKÉM PROSTŘEDÍ, která se uskuteční ve čtvrtek 8. června 2017 od 9.30 do 13.00 hodin, v aule Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, Joštova 10, Brno (3. patro). Kontaktní osoba Mgr. Radka Mrázková Odbor pro akademické záležitosti RMU telefon: +420 549 49 6237 e-mail: mrazkova@rect.muni.cz Masarykova univerzita Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno telefon: +420 549 49 1111 e-mail: info@muni.cz www.muni.cz ROZVOJ PEDAGOGICKÝCH KOMPETENCÍ V AKADEMICKÉM PROSTŘEDÍ Konference otevírá diskusi nad jedním ze základních nástrojů zvyšování kvality výuky v akademickém prostředí. První blok Obecná východiska, potřeby a inspirace v oblasti rozvoje pedagogických kompetencí Druhý blok Praktické zkušenosti z pohledu pedagogů i studentů Představeno bude nově vznikající Centrum pro rozvoj pedagogických kompetencí MU a výsledky kvalitativního výzkumného šetření v dané oblasti. Můžete se také těšit na vystoupení řečníků, kteří se podělí o své zkušenosti z pedagogické praxe. Srdečně Vás zveme, přijďte se podělit o Vaše zkušenosti a podněty! Kapacita přednáškového sálu je omezena, registrace je proto nutná! Registrace na konferenci probíhá do 4. června 2017 prostřednictvím přihlašovacího formuláře na webové stránce: http://akad.rect.muni.cz.