Příloha č. 2 Výroční zprávy o činnosti Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity za rok 2016 Složení Vědecké rady Přírodovědecké fakulty Masarykovy university v roce 2016 Předseda doc. RNDr. Jaromír Leichmann, Dr. Členové z Masarykovy univerzity doc. RNDr. Zdeněk Bochníček, Dr. doc. RNDr. Petr Dobrovolný, CSc. prof. RNDr. Zuzana Došlá, DSc. prof. RNDr. Petr Dubový, CSc. prof. Ing. Petr Dvořák, CSc. doc. RNDr. Milan Gelnar, CSc. prof. RNDr. Ivan Holoubek, CSc. prof. RNDr. Josef Humlíček, CSc. prof. RNDr. Milan Chytrý, Ph.D. prof. RNDr. Josef Janyška, DSc. prof. RNDr. Viktor Kanický, DrSc. prof. RNDr. Petr Klán, Ph.D. prof. RNDr. Jaroslav Koča, DrSc. prof. RNDr. Igor Kučera, DrSc. prof. RNDr. Milan Novák, CSc. prof. RNDr. Jiří Pinkas, Ph.D. prof. RNDr. Jiří Rosický, DrSc. prof. RNDr. Jan Slovák, DrSc. prof. PhDr. Jiří Svoboda, DrSc. prof. RNDr. Romanmon Hilscher, DSc. prof. RNDr. Jan Šmarda, CSc. prof. RNDr. Mojmír Šob, DrSc. prof. RNDr. David Trunec, CSc. prof. RNDr. Renata Veselská, Ph.D., M.Sc. prof. Rikard von Unge, Ph.D. Členové - odborníci mimo akademickou obec Masarykovy univerzity prof. RNDr.Viktor Beneš, DrSc. prof. RNDr. Jaroslav Cihlář, CSc. prof. RNDr. Miroslav Doupovec, CSc. prof. RNDr. Petr Dub, CSc. prof. RNDr. MVDr. Petr Hořín, CSc. doc. RNDr. Karel Kirchner, CSc. doc. RNDr. Stanislav Kozubek, DrSc. doc. RNDr. Vladimír Onderka, CSc. prof. RNDr. Pavel Peč, CSc. RNDr. Ing. Jaroslav Rožnovský, CSc. prof. MVDr. Jiří Rubeš, CSc. prof. RNDr. Juraj Ševčík, Ph.D. prof. RNDr. Jan Zima, DrSc. (viz http://www.sci.muni.cz/cz/VR/ )