____________________________________________________________________ _________________________ Právnická fakulta Masarykovy univerzity v Brně Katedra správní vědy, správního práva a finančního práva Veveří 70, CZ -- 611 80 Brno; tel. (+420) 549 49 5079, e-mail: korbick@law.muni.cz Právnická fakulta Masarykovy univerzity v Brně Katedra správní vědy, správního práva a finančního práva Veveří 70, 611 80 Brno, Česká republika akademický rok 2004/2005, magisterské studium Správní věda - semináře Semináře vede: JUDr. Jana JURNÍKOVÁ, Ph.D. Ukončení: zpt Program seminářů 1. seminář -- úvod, seznámení s problematikou, pojem a charakteristika správní vědy 2. seminář - -- kontrola veřejné správy 3. seminář -- veřejná správa a informace 4. seminář -- organizační principy a jejich uplatnění 5. seminář -- personální stránka, výběrové řízení, etika ve veřejné správě 6. seminář - prezentace seminárních úkolů, závěrečná diskuse, udílení zápočtů Podmínky pro udělení zápočtu 1. účast na seminářích (tolerance 1 absence), 2. aktivní účast na seminářích, 3. vypracování žádosti o informaci a její praktické uplatnění (vypracování zadání k semináři č. 5)