Rozbalit všechny podosnovy Zobrazit ve formátu pro tisk |

Nemáte uložené žádné preference (nebo máte vypnuté cookies?)

Corpora in language teaching (03.06.2013)

Poslední změna: 8. 7. 2015 13:47.40

Seminář projektu Impact, KA3 Rozvoj a inovace vzdělávání v odborném cizím jazyce v souladu s požadavky trhu práce, s názvem "Corpora in language teaching" se uskutečnil v pondělí 03.06.2013 v prostorách Filozofické fakulty MU v Brně. Přednášejícím byl James Thomas.

„Nástroje pro vyhledávání v jazykových korpusech“ - seminář pro vyučující jazyků  (vedený v angličtině) je  zaměřený na rozvoj schopností vyučujících revidovat texty s pomocí vyhledávače v jazykových korpusech a využívat tuto techniku při vedení studentů  i při vlastní tvorbě a editaci cizojazyčných textů.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuse). Doplňující materiály naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresu pro přístup bez přihlášení do IS MU naleznete dole pod touto osnovou.

Odkaz na web: http://impact.cjv.muni.cz/akce/nastroje-pro-vyhledavani-v-jazykovych-korpusech/
Fotogalerie z akce: http://impact.cjv.muni.cz/galerie/seminar-corpora-in-language-teaching/

Aktualizováno 09.07.2012: Videozáznam z každého bloku semináře je již tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou již sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Doplňující materiály (prezentace, handouty) naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez nutnosti přihlášení do IS MU je: http://is.muni.cz/do/1496/impact-obsah/ka4/20120613.qwarp

Technický kontakt: Daniel Kurowski, technik CJV MU, učo 396015

Osnova je prázdná.
Sbalit všechny podosnovy

Prohlédnout tuto Osnovu po přihlášení do ISu

Odkaz na tuto osnovu

https://is.muni.cz/auth/do/1496/impact/obsah/ka3/20130603.qwarp

Pro přístup bez přihlášení do IS MU:

https://is.muni.cz/do/1496/impact/obsah/ka3/20130603.qwarp


Nahoru | Aktuální datum a čas: 24. 1. 2018 08:36, 4. (sudý) týden

Kontakty: istech(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz, studijní odd., správci práv, is-technici, e-technici, IT podpora | Použití cookies | Více o Informačním systému