Rozbalit všechny podosnovy Zobrazit ve formátu pro tisk |

Upozornění:

Nemáte uložené žádné preference (nebo máte vypnuté cookies?)

Writing Skills for Academic Purposes (12. a 13.09.2013)

Poslední změna: 1. 11. 2013 10:44.42

Seminář projektu Impact, KA5 Popdora internacionalizace MU, s názvem "Writing Skills for Academic Purposes" se uskutečnil ve čtvrtek a pátek 12. a 13.09.2013 v prostorách Nadace partnerství v Brně. Přednášející byla Katie Mansfield.

This course, therefore, gives participants an opportunity to develop an understanding of ways to analyse the different genres that exist in the disciplines they teach,using corpus tools and different techniques.  The two-day course gives practical insight into how to use these tools/techniques outside the classroom, to develop materials, and inside the classroom, to make students consciously aware of how the genres they encounter behave or how they can write in them successfully.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuse). Doplňující materiály naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresu pro přístup bez přihlášení do IS MU naleznete dole pod touto osnovou.

Odkaz na akci: http://impact.cjv.muni.cz/akce/writing-skills-for-academic-purposes/
Fotogalerie z akce: http://impact.cjv.muni.cz/galerie/seminar-writing-skills-for-academic-purposes/

Aktualizováno 09.07.2012: Videozáznam z každého bloku semináře je již tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou již sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Doplňující materiály (prezentace, handouty) naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez nutnosti přihlášení do IS MU je: http://is.muni.cz/do/1496/impact-obsah/ka4/20120613.qwarp

Technický kontakt: Daniel Kurowski, technik CJV MU, učo 396015

Sbalit všechny podosnovy

Prohlédnout tuto Osnovu po přihlášení do ISu

Odkaz na tuto osnovu

https://is.muni.cz/auth/do/1496/impact/obsah/ka5/20130912.qwarp

Pro přístup bez přihlášení do IS MU:

https://is.muni.cz/do/1496/impact/obsah/ka5/20130912.qwarp


Nahoru | Aktuální datum a čas: 17. 3. 2018 21:26, 11. (lichý) týden

Kontakty: istech(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz, studijní odd., správci práv, is-technici, e-technici, IT podpora | Použití cookies | Více o Informačním systému