Specifika výuky němčiny – metodika pro DaF v odborné jazykové výuce (01.02.2013)
Daniel Kurowski
Specifika výuky němčiny – metodika pro DaF v odborné jazykové výuce (01.02.2013)

Seminář projektu Impact, KA1 Metodika, s názvem "Specifika výuky němčiny – metodika pro DaF v odborné jazykové výuce" se uskutečnil v pátek 01.02.2013 v prostorách hotelu Continental v Brně. Přednášejícím byl Norbert Conti.

Na semináři budou představeny komunikativní a moderní metody výuky cizích jazyků. Účastníci získají nejen podněty a materiály pro výuku, ale dostane se jim také metodických rad jak didakticky pracovat s texty, s poslechovými texty a filmy.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jedním souborem (přehrávačem videa), všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresu pro přístup bez přihlášení do IS MU naleznete dole pod touto osnovou.

Aktualizováno 09.07.2012: Videozáznam z každého bloku semináře je již tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou již sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Doplňující materiály (prezentace, handouty) naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez nutnosti přihlášení do IS MU je: http://is.muni.cz/do/1496/impact-obsah/ka4/20120613.qwarp

Technický kontakt: Daniel Kurowski, technik CJV MU, učo 396015

Předchozí