Využití ICT ve třídě – 2. den (07.02.2013)
Daniel Kurowski
Využití ICT ve třídě – 2. den (07.02.2013)

Seminář projektu Impact, KA1 Metodika, s názvem "Využití ICT ve třídě" se uskutečnil v úterý 05.02.2013 v prostorách Mendelovy univerzity v Brně. Přednášejícími byly Kristina Smith a Işıl Boy.

In this day training event, we will explore the theory and practice of using ICT. Participants will receive a reading pack and access to tutorials for further professional development after the course ends. Theoretical frameworks for implementing ICT will be covered as well as plenty of hands-on practice. Participants will leave with specific action plans for trialing new tools in their own classes.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jedním souborem (přehrávačem videa), všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresu pro přístup bez přihlášení do IS MU naleznete dole pod touto osnovou.

Aktualizováno 09.07.2012: Videozáznam z každého bloku semináře je již tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou již sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Doplňující materiály (prezentace, handouty) naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez nutnosti přihlášení do IS MU je: http://is.muni.cz/do/1496/impact-obsah/ka4/20120613.qwarp

Technický kontakt: Daniel Kurowski, technik CJV MU, učo 396015