Analýza vlastních dovedností v anglickém jazyce (26.03.2013)
Daniel Kurowski
Analýza vlastních dovedností v anglickém jazyce (26.03.2013)

Seminář projektu Impact, KA5 Popdora internacionalizace MU, s názvem "Analýza vlastních dovedností v anglickém jazyce" se uskutečnil vúterý 26.03.2013 v prostorách hotelu Continental v Brně. Přednášejícím byli Marcus Grollman a Ruben Comadina Granson.

This interactive seminar will provide teachers whose native language is not English with the opportunity to become aware of their own strengths and weaknesses in the field of academic international English. Among other topics, we will focus on self-assessment, intercultural issues („language-culture“), peer-feedback, and there will be many possibilities to share ideas and experiences. At the end of the seminar, participants will be equipped with some useful tools to teach in English-medium study programmes effectively, and with confidence.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuse). Doplňující materiály naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresu pro přístup bez přihlášení do IS MU naleznete dole pod touto osnovou.

Fotogalerie z akce: http://impact.cjv.muni.cz/galerie/seminar-self-assessment-of-english-for-academic-purposes/

Aktualizováno 09.07.2012: Videozáznam z každého bloku semináře je již tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou již sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Doplňující materiály (prezentace, handouty) naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez nutnosti přihlášení do IS MU je: http://is.muni.cz/do/1496/impact-obsah/ka4/20120613.qwarp

Technický kontakt: Daniel Kurowski, technik CJV MU, učo 396015

Předchozí