Speaking Skills in the Academic Context (09.04.2013)
Daniel Kurowski
Speaking Skills in the Academic Context (09.04.2013)

Seminář projektu Impact, KA5 Popdora internacionalizace MU, s názvem "Speaking Skills in the Academic Context" se uskutečnil v úterý 09.04.2013 v prostorách hotelu Continental v Brně. Přednášející byla Joanne Eastlake.

This is a one-day seminar for lecturers who will be teaching and supporting their students in the medium of English. The seminar specifically focuses on the speaking skill in academic study with particular reference to the following forms; lectures, seminars, workshops and tutorials.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuse). Doplňující materiály naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresu pro přístup bez přihlášení do IS MU naleznete dole pod touto osnovou.

Odkaz na akci: http://impact.cjv.muni.cz/akce/speaking-skills-in-the-academic-context/
Fotogalerie z akce: http://impact.cjv.muni.cz/galerie/seminare-jazykovych-dovednosti-s-lektorkou-joanne-eastlake/

Aktualizováno 09.07.2012: Videozáznam z každého bloku semináře je již tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou již sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Doplňující materiály (prezentace, handouty) naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez nutnosti přihlášení do IS MU je: http://is.muni.cz/do/1496/impact-obsah/ka4/20120613.qwarp

Technický kontakt: Daniel Kurowski, technik CJV MU, učo 396015

Předchozí