Assessment of Students in English (24. a 25.05.2013)
Daniel Kurowski
Assessment of Students in English (24. a 25.05.2013)

Seminář projektu Impact, KA5 Popdora internacionalizace MU, s názvem "Assessment of Students in English" se uskutečnil v pátek a sobotu 24. a 25.05.2013 v prostorách jazykové učebny CJV MU v Brně. Přednášejícím byl John Morgan.

This programme will focus on identification and design of learning outcomes and how they are reflected in monitoring, assessing and providing feedback for students on English language components of specialist subject courses. The programme is practical and largely non-theoretical and will include a series of presentations, workshops and discussions. It will also provide materials and information guidelines that teachers will be able to use in their own learning and teaching contexts.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuse). Doplňující materiály naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresu pro přístup bez přihlášení do IS MU naleznete dole pod touto osnovou.

Odkaz na akci: http://impact.cjv.muni.cz/akce/monitoring-student-progress-in-english-language-components-of-subject-specific-courses/
Fotogalerie z akce: http://impact.cjv.muni.cz/galerie/seminar-assessment-of-students-in-english/

Aktualizováno 09.07.2012: Videozáznam z každého bloku semináře je již tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou již sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuze). Doplňující materiály (prezentace, handouty) naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez nutnosti přihlášení do IS MU je: http://is.muni.cz/do/1496/impact-obsah/ka4/20120613.qwarp

Technický kontakt: Daniel Kurowski, technik CJV MU, učo 396015

Předchozí