Writing Skills for Academic Purposes (3.4.2014)
Mgr. Martin Nováček
Writing Skills for Academic Purposes (3.4.2014)

Seminář projektu Impact, KA5 Popdora internacionalizace MU, s názvem "Writing Skills for Academic Purposes" se uskutečnil ve čtvrtek 3. 4. 2014 v prostorách Otevřené zahrady Nadace Partnerství. Přednášejícím byla Katie Mansfield.

Students need to be aware of what is expected of them when writing for specific disciplines and it is the role of teachers to be able to explicitly teach students these expectations.  This course, therefore, gives participants an opportunity to develop an understanding of ways to analyse the different genres that exist in the disciplines they teach, using corpus tools and different techniques.  The course will also look at a number of online tools which students can utilize once outside the academic writing classroom.

Videozáznam z každého bloku semináře je tvořen jediným souborem (přehrávačem videa) a všechna videa jsou sestříhána (tj. byla odstraněna místa, kde přednášející nemluví ani neprobíhá diskuse). Doplňující materiály naleznete v samostatné sekci. Všechny materiály včetně této osnovy jsou nyní přístupné veřejnosti. Adresa pro přístup bez přihlášení do IS MU je http://is.muni.cz/do/1496/impact/obsah/ka5/20140403.qwarp.

Fotogalerie z akce: http://impact.cjv.muni.cz/galerie/seminare-writing-skills/

Technický kontakt: Martin Nováček, technik CJV MU, učo 393995

Předchozí