Přihlášení do IS MU


Užitečné nádstavbové nástroje vytvořené Servisním střediskem pro e-learning s cílem usnadnit vyučujícím MU tvorbu výukových materiálů. Často používané a vyhledávané nástroje jsou postupně integrovány do Informačního systému. V případě, že byste chtěli některý z nástrojů využít a nevěděli si rady, tak se můžete obrátit na fakultního e-technika, který Vám rád pomůže. Pokud jste nenašli potřebnou funkcionalitu, nebo potřebujete něco jiného, tak neváhejte kontaktovat Servisní středisko.

tematický obrázek – geologický dril
 • Editor pokročilých otázek

  Editor pokročilých otázek

  Vstoupit Podpora

  Nástroj umožňuje vytvářet pokročilé otázky: otázky s mezerami v textu, otázky s popisky v obrázku, doplňovačky a otázky s označováním oblastí v obrázku. Popisky v obrázku a mezery v textu je možné doplňovat i oblíbeným přetahováním (tzv. drag and drop). Z velké části nahrazuje a sjednocuje některé předešlé nástroje – vizte tlačítko Starší.

 • Obtížnost v kostce

  Obtížnost v kostce (autentizováno)

  Vstoupit Podpora

  Nástroj slouží k vytvoření souhrnému výstupu obtížnosti jednotlivých testových otázek. Jedná se o nástavbu nástroje Obtížnost v IS MU s možností zpracování více odpovědníků najednou.

  logolink OP VK
 • Převodník

  Převodník

  Vstoupit Podpora

  Nástroj slouží jako pomůcka pro hromadné převádění otázek vytvořených v textovém souboru (vč. textových editorů jako MS Word apod.) do formátu Odpovědníků IS MU.

  logolink OP VK
 • Ikonky pro výuku

  Ikonky pro výuku

  Vstoupit Podpora

  Sada ilustračních a navigačních ikonek pro výukové materiály včetně návodů na jejich použití. Pro snadnější využití jsou ikonky integrovány přímo do Interaktivních osnov IS MU.


Další nástroje, které již nejsou využívány, příp. jsou nahrazeny modernějšími, či jsou přímo integrovány do IS MU.

E-technik Vám rád představí jednotlivé nástroje a pomůže Vám s případnými problémy.

e-technici

Pokud jste nenašli potřebnou funkcionalitu, nebo potřebujete něco jiného, tak neváhejte kontaktovat Servisní středisko.

Servisní středisko pro e-learning