Přihlášení do IS MU
Sbírka příkladů o nekonečných řadách
logo fakulty
Sbírka příkladů o nekonečných řadách

Autoři: Hasil, Petr - Hasilová, Kamila - Šišoláková, Jiřina

Recenzováno

Sbírka příkladů o nekonečných řadách obsahuje stovky řešených příkladů o nekonečných řadách čísel a funkcí a hodí se pro distanční výuku. Pomůcka je určena studentům předmětu PřF: M3100, M3100F Matematická analýza III a FI: MB142 Aplikovaná matematická analýza, MB152 Diferenciální a integrální počet.

Početní praktikum
logo fakulty
Početní praktikum

Autoři: Kurfürst, Petr

Recenzováno

Výuková publikace Početní praktikum představuje studijní materiál pro předměty PřF: F1422 Početní praktikum 1 a F2423 Početní praktikum 2, pokrývající veškerou přednášenou látku. Jednotlivé kapitoly vždy obsahují stručnou teorii a soubor příkladů s uvedeným výsledkem.

Matematika pro fyziky I a II
logo fakulty
Matematika pro fyziky I a II

Autoři: Sládek, Petr - Vacek, Václav

Recenzováno

Matematika pro fyziky I a II je soubor offline přednášek mající charakter podpůrného studijního materiálu, který je určený pro studenty matematiky na katedře fyziky PdF MU. Celkem se jedná o dva semestry přednášek, tématicky výběrově sestavených pro potřebu fyziky, které svou obecnou platností mohou pomoci ve studiu všem matematiky chtivým studentům. Učební materiál je dostupný v předmětech Matematika pro fyziky 1 (FY2BP_MAF1) a Matematika pro fyziky 2 (FY2BP_MAF2 …více

?
   

Výpis dle:   fakulty   oborů   klíčových slov

Zpět na e-publikace | Co je e-kniha?