Přihlášení do IS MU
Masarykova univerzita

Elportál

Publikace a kurzy

Interaktivní cvičebnice ruské gramatiky B1
logo fakulty
Interaktivní cvičebnice ruské gramatiky B1

Autoři: Truhlářová, Oxana - Sokolova, Anastasija

Interaktivní cvičebnice ruské gramatiky B1 se věnuje složitým otázkám ruské gramatiky (rozkazovací způsob, neurčitá a záporná zájmena, skloňování cizích jmen a příjmení apod.). Každé téma obsahuje teoretický výklad, který je doplněn videí a dalšími doplňující materiály, nedílnou součástí každého tématu jsou interaktivní cvičení různého typu (dril, poslech, křížovka, hádanka atd.). Publikace je určena jak oborovým studentům PdF v předmětech: RJ1063 Praktická jazyková cvičení 4 a RJ1064 …více

ManuCat 1: Učebnice katalánštiny
logo fakulty
ManuCat 1: Učebnice katalánštiny

Autoři: Javorová Švandová, Pavlína - Rodríguez García, Cristina

Recenzováno

Multimediální učebnice  ManuCat 1: Učebnice katalánštiny  je vhodná pro samostudium. Obsahuje gramatiku na úrovni A2-B1, základní slovní zásobu, nahrávky a autokorektivní cvičení. Publikace je určená studentům předmětů FF: KJ1A001 - 006 Jazykový seminář katalánštiny 1 - 6.

Manuel linguistique pratique
logo fakulty
Manuel linguistique pratique

Autoři: Hnilicová, Karolina - Walová, Daniela

Recenzováno

Cvičebnice francouzského jazyka a francouzské lingvistiky Manuel linguistique pratique představuje soubor cvičení zaměřených na zlepšení porozumění mluveného a psaného jazyka, ale také na procvičování teoretických poznatků. Publikace je určena především studentům předmětu FF: FJ2B032 Vybrané kapitoly z francouzské syntaxe (jaro 2022).

GramCat: Morfologie současné katalánštiny
logo fakulty
GramCat: Morfologie současné katalánštiny

Autoři: Cremades Cortiella, Elga - Javorová Švandová, Pavlína

Recenzováno

Multimediální učebnice GramCat: Morfologie současné katalánštiny se zabývá katalánskou morfologií a výslovností a je doplněna o řadu interaktivních cvičení. Výuková pomůcka je určena studentům předmětů Normativní gramatika katalánštiny I, II a III a (FF: KJIA008, FF: KJIA009, FF: KJIA010) a je také dostupná ve verzi pro mobilní zařízení (epub).

Le français pour les étudiants en économie
logo fakulty
Le français pour les étudiants en économie

Autoři: Červenková, Marie

Recenzováno

Elektronická publikace Le français pour les étudiants en économie obsahuje část gramatickou s teoretickým vysvětlením a odpovědníky k procvičení, část věnovanou obchodní francouzštině se slovníčkem pojmů, videi a cvičeními na porozumění čtenému a část uvádějící do problematiky francouzštiny pro akademické účely. Je určena především studentům předmětu Francouzština na ESF MU, užitečná však může být i všem, kteří se francouzštinu učí a zároveň se zajímají o oblast ekonomie, obchodu, podniků …více

?
   

Výpis dle:   fakulty   oborů   klíčových slov

Zpět na e-publikace | Co je e-kniha?