CzechIS MU LoginFestival MUNI 100


KOUPIT E-TICKET


Oslavy 100. výročí Masarykovy univerzity jsou především o setkávání a tím největším setkáním bude festival plný hudby, zábavy, skvělé gastronomie a významných hostů.

Užijte si odpoledne s Masarykovou univerzitou za doprovodu moderátora Ondřeje Sokola. Zpříjemněte si předprázdninový víkend poslechem skvělé hudby v podání Vojtěcha Dyka & B-Side Band, bandleader Josef Buchta nebo VUS Ondráš. Vydejte se za brněnskými gastro zážitky nebo se vraťte do let minulých a ochutnejte retro menzu. Potkejte se se svými přáteli a známými ze studií.

Oslavme to společně!

Kompletní program a veškeré informace hledejte na festival.muni100.cz.


Datum akce: 15. 6. 2019
Trvání akce: 14.00–02.00
MÍSTO KONÁNÍ AKCE: Výstaviště Brno, Pavilon A


CENA VSTUPENEK

28. 1. – 5. 6. 2019100 Kč
6. 6. – 14. 6. 2019250 Kč
15. 6. 2019 350 Kč (prodej při vstupu)

Vstupenky jsou určeny pro studenty, zaměstnance a absolventy Masarykovy univerzity, jejich rodinné příslušníky a blízké. Děti a mládež do 15 let věku mají volný vstup při koupi vstupenky pro dospělého, který za ně nese plnou zodpovědnost. Ceny platí i pro držitele ZTP a ZTP/P.


DŮLEŽITÉ

Vstupenka na Festival MUNI 100 opravňuje svého držitele čerpat během víkendu 14.–16. června 2019 vedle vstupu na akci také množství výhod u kulturních a jiných provozovatelů v centru Brna. Seznam těchto výhod a další informace sledujte na webových stránkách.


INFORMACE PRO DRŽITELE PRŮKAZU ZTP A ZTP/P

Přízemí pavilonu A má vstupy bez bariér z úrovně chodníku, ochoz pavilonu je přístupný výtahy. K dispozici je bezbariérová toaleta. Pro případné další související informace a specifické požadavky se obracejte na adresu oph@teiresias.muni.cz.

Pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P budou vyhrazena speciální parkovací stání v bezprostřední blízkosti pavilonu A. Prosíme účastníky, kteří budou potřebovat vyhrazená parkovací místa využít, aby dali v předstihu zprávu organizátorům na adrese muni100@muni.cz.


Jakékoli dotazy směřujte na adresu muni100@muni.cz

Pořadatel akce: Odbor vnějších vztahů a marketingu RMU
Vizuální styl: Studio Najbrt

Zpět na nabídku MUNI 100