angličtinaPřihlášení do IS MU

Online předplatné časopisu Psychoterapie

  Zakoupením online předplatného získáte přístup ke dvěma posledním ročníkům Psychoterapie na webových stránkách časopisu, a to na jeden rok od data aktivace Vašeho přístupu. Obsah posledních dvou ročníků časopisu si můžete prohlédnout na webu časopisu Psychoterapie.

  Aktivace předplatného
  Kvůli aktivaci online předplatného Vám bude s využitím Vaší e-mailové adresy a jména zřízen účet na internetových stránkách časopisu Psychoterapie. O zřízení účtu budete informováni a budete vyzváni, abyste se ke svému účtu přihlásili a nastavili si přístupové údaje.

  Aktivaci online předplatného provádíme pro nové objednávky hromadně jednou za deset dní. O aktivaci online předplatného Vám přijde informační e-mail na adresu uvedenou při objednávce.

  Objednávka ze zahraničí (včetně Slovenska)
  Aktuálně nelze Obchodní centrum MU využít k prodeji časopisu Psychoterapie do zahraničí. Pokud máte o časopis zájem, ale máte zahraniční fakturační údaje, napište, který balíček si přejete objednat spolu s Vašimi fakturačními údaji a zasílací adresou, na e-mail psychoterapie.casopis@gmail.com.

Celková cena: 263 Kč vč. DPH
 Koupit
Podmínky prodeje
Lze objednat do 31. 3. 2025 16:06